Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.
Odoslať odpoveď

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Uto 28.06.2011 16:42

Nasej je to v podstate uplne jedno kedze je pazrava :heh:
a vedu ako mlsky:piskotky,frolicy atd

na cvicaku:len MASO ! za tym sa ide zblaznit.Novinkou bolo tie susene maskrty BARF tie jej strasne chutili.

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Uto 05.07.2011 9:09

Ja som kúpila nášmu cukríky pre psov tak uvidím ako mu budú chutiť :smile:

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Pon 11.07.2011 9:18

Ja dávam väčšinou ovocie napr. marhule maliny za tie spravý čokolvek ......

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Str 27.07.2011 21:26

Nooo my na agiloty vyčíme vedšinov na lopte ale ked niečo tažšie cvičíme jednoznačne varené baranie pľucka :lol: :lol: :ha:

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Ned 28.08.2011 11:08

Ja davam zatial detske piskoty a granulky, ale snazim sa uz prejst iba na pochvalu. Aj tak Siberia ked zaciti akekolvek jedlo a pamlsok, dostava sa do tranzu a nevnima nic okolo seba (labrador :no: )

V obchode som dnes zazrela nejake pamlsky Purina ProPlan, nemate s tym nejake skusenosti?

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Pon 29.08.2011 9:27

Purina Pro Plan je sponzor nášho klubu a občas ked máme sútaž epre verejnosť tak sa vyskytne a sú pomerne fajn :lol:

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Pon 06.02.2012 13:57

U nás čokoľvek, keďže Montík je veľký mlsník, ale najviac Eukanuba bisquits, ProPlan-ky, Pedigree Bisrock :smile:

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Str 22.02.2012 13:43

Sibinka píše:Ja davam zatial detske piskoty a granulky, ale snazim sa uz prejst iba na pochvalu. Aj tak Siberia ked zaciti akekolvek jedlo a pamlsok, dostava sa do tranzu a nevnima nic okolo seba (labrador :no: )

V obchode som dnes zazrela nejake pamlsky Purina ProPlan, nemate s tym nejake skusenosti?


Snažíš sa prejsť iba na pochvalu a ako ti to ide iba s pochvalou? :lol:

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Str 22.02.2012 14:32

Ked bola Kora mala tak bula uplne mimo z detskych piskot a bambina :smile: Vyskusali sme vselico..aj nechutne mastne a smradlave hamky :blee: jej sice velmi chutili, ale mne sa kliker smikal v ruke a ked som sla do spolocnosti tak schyzacila som ci mi nesmrdia ruky :lol: . Teraz ako chutnu odmenu pouzivam jahnacie hamky, syr, detske parky. Maskrty co jej chutia vacsinou kupujem v akvaristike- susene usi, susene ryby, smradlave susene casti zvierat, spikove plnene kosti, taveny syr v Kong hracke. Aj ked vobec neuznavam zn,Pedigree, raz za cas dostane tie cistiace 'gumene' kosti na zuby(dental) a este 'gumene kosti' na klby :hi:

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Ned 17.02.2013 18:54

kokso, všetkým psom chutia piškóty len Tala na ne hodí výraz typu: "Pch. Nejaké divné a suché. Nemám záujem." A odkluše. U nej jednoznačne vedie sušené mäsko, tvrdý syr, bravčová koža a občas nakrájané tie Pedigree Schmackos :angel:. Na hračky nebere, pre ňu je loptička predmet, ktorý keď si odhodím, tak si mám aj doniesť. A ona sa len pozerá :lol:

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Str 06.03.2013 10:48

Má niekto vyskúšané "Rinti kuracie maxi prúžky"? http://www.zoohit.sk/shop/psi/snacky/pl ... nti/217750
Sú také tenké ako "Rinti kuracie" (plátky)? Resp. sú natoľko tenké, že sa dajú ľahko nalámať na malé kúsky?

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Štv 07.03.2013 3:02

sú trošku tvrdšie ale inak sa dajú :yes:

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Štv 07.03.2013 7:52

Alice? píše:kokso, všetkým psom chutia piškóty len Tala na ne hodí výraz typu: "Pch. Nejaké divné a suché. Nemám záujem." A odkluše. U nej jednoznačne vedie sušené mäsko, tvrdý syr, bravčová koža a občas nakrájané tie Pedigree Schmackos :angel:. Na hračky nebere, pre ňu je loptička predmet, ktorý keď si odhodím, tak si mám aj doniesť. A ona sa len pozerá :lol:


Keď dáš piškóty do sáčika a trošišku pokropíš vodou oni zvlhnú a dobre sa potom lámu- bez drobenia a psom viac chutia. Moji by ich síce jedli aj suché ale drhnú sa nimi. Piškoty ako mlsky nejak neuznávam- samý cukor a biela múka, ale občas doma nič iné nenájdem :heh:

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Štv 07.03.2013 9:32

su aj psie piskoty,so znizenym obsahom cukru a lepku,je uz tolko kadejakym mlsiek,ze ja piskoty vobec nedavam,len sa lepia na dasna
ja pouzivam tue susene hluposti,calibra joy,a brit lets bits,to si nakrajam na mensie kusky ,alebo este susene pluca,pecen,crievka...a este take polovlhke granulky co maju v petcentri

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Štv 07.03.2013 10:09

Ja dávam piškóty s takými kuracími odmenami zo zverimexu :smile: Za 2 eurá pomerne veľký balík ktorý vydrží pri pravidelných tréningoch cca týždeň, keď jej to dávam na menšie kúsky. No keď sa učíme niečo nové zožerie toho dva krát toľko :lol:
Odoslať odpoveď