Pamlsky, odmeny, maškrty

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod helenus » Štv 07.03.2013 10:56

Patuska, ďakujem :smile:
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Dzana » Ned 12.05.2013 16:20

My tiež dávame občas piškóty, ale chcem s nimi prestať, sú dosť sladké a nemusí to byť nejlepšie na zuby, aj keď raz za čas, to by vadiť nemuselo. ale na www.krmivoplus.sk chcem objednať domáce koláče - pečú na objednávku, tak uvidíme či to bude chutiť.:) :lol: :lol: :lol:
Dzana
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Vikiki22 » Štv 12.06.2014 8:53

Vyskúšali sme s Eliškou nanovo Calibra Joy Lamb Stripes. Kúpim jej aj iné príchute a uvidíme, či jej budú chutiť. Ak hej, ostaneme pri tejto značke. Mali sme už rôzne, ale Elišku motivovať na jedlo nie je vždy jednoduché. Tak som rada, že sa nám toto zatiaľ osvedčilo. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod tom_goro » Štv 12.06.2014 10:16

vikiki: som kupil asi styri balenia calibri, kazde ine. lsosovym sa vyhni, tie tycinky sa mi cca za pol dna v tom teple roztopili a zmenili sa na taky zlepeny smradlavy maglajz. beef a lamb sa mi celkom osvedcili. ale nie to som chcel :)

Amaguk, linky na tvoj recept (v tejto teme som nasiel dva) mi hadzu 403 - forbidden. Mozes prosim postnut ten recept aj normalne sem do fora?
A chcel by som poprosit aj ostatnych - nasiel som tu jeden recept na pecenove pamlsky od Nono a inac nic - ak mate nejake recepty tak sem s nimi, spravme si tu daku databazu nech je to pekne na kopke a nie roztahane na 30tich stranach :)

U nas momentalne vedie pecen - nechce sa mi robit to podla receptu (zarabat cesto a tak), takze to robim takto:
1. pecen varim vo vode (neosolenej samozrejme) cca 20 minut
2. hodim na plech do rury na 50 stupnov a peciem/susim cca 30 minut
3. hodim do ladnicky do dozy ktoru zhora nezakryjem nech sa vysusi

pecen nakrajam na kusky cca velke ako necht. pouzivame zvacsa kuracie pecene, ale mali sme aj bravcovu.
to iste som spravil par krat aj s kuracimi srdcami ale tie sa az s takym uspechom nestretli. expiracna doba tej pecene je cca tyzden. neviem presne, vzdy sa minie skor ako sa stihne pokazit. najviac chuti taka co je trosku ruzova vo vnutri, pes tam podla mna citi pach krvi este. prilis vysusena v rure mu az tak nechuti.

tuna ten recept od Nono nech ho nehladam ...
nono píše:...
1/4 kg pečene ( hovädzia, alebo kuracia)
2 celé vajíčka (bez bielka!!!)
lyžica oleja ( olivový, lanový, prípadne kačacia masť)
150 g múky ( špaldová, ražná, prípadne vločky)

vymiešať, vyvalkať, vykrajovať formičky, šup do trýby na 180 C asi tak 20 min.
A garantujem že dotyčný pre koho to robíte bude obsmrdať pri trúbe už počas pečenia.
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod renqa » Štv 12.06.2014 10:28

My máme od calibry práveže tie lososové, iné som radšej neskúšala kvôli potravinovej alergií. A krpcovi chutia veľmi. :jop: Je pravda, že majú taký rybí zápach, ale aspoň cítiť, že tam tie ryby sú. :smile:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Rehssi » Štv 12.06.2014 10:34

musíš ísť o tému vedľa :lol: viewtopic.php?f=6&t=812

K téme, Calibry sú aj u nás obľúbené. Lososové mám len teraz prvý krát objednané, počkajú teda na zimu... Beef tyčinky aj lamb pásiky sú super aj v teple, to už máme vyskúšané, často ich kupujem. Mám rada keď sa pamlsky dajú trhať rukami :yes:
A úplne najradšej mám Brit Softies, všetky http://www.krmivo-brit.cz/o-nas/tiskove ... obroty-od/ tie kúskujem zubami, sú moc moc dobré :heh: Balíček je akurát na dlhší tréning, zložením aj cenovo sa dajú.
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Vikiki22 » Štv 12.06.2014 10:50

Brit Softies sme mali aj my, aj celkom chutili, ale keď som prečítala dávkovanie a bolo tam 3 ks na deň na malého psa, zamyslela som sa.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Rehssi » Štv 12.06.2014 11:04

všimla som si, ale keď som si pozrela čo presne v tom je a v akom množstve na balíček, tak ma dávkovanie prestalo trápiť. Tie omega tri až tak nemusím, majú zlý tvar, a L-karnitínu ani chondroitínu sa nebojím ani ak by mi toho pes zjedol kilo.
Ale chválim Brit, že to tam dali, pretože treba pamlsky striedať. Mnohé majú rôzne pridané látky- akože zdravá, pridaná hodnota, no tie sú zdravé len v istom množstve. Treba striedať :yes:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod tom_goro » Štv 12.06.2014 13:12

Rehssi píše:musíš ísť o tému vedľa :lol: http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=6&t=812...


dakujeeem, tuto som si nevsimol... som hladal "odmeny" tak mi "pamlsky" dako usli :pac:

renqa: ja nevravim ze su zle alebo ze mi vadi smrad. len mi vadilo ze ked som si ich nakrajal na kolecka a hodil do kapsy na odmeny tak mi z nich zostala taka neforemna smradlava zlepena (a lepkava) hrca :blee:
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Margita » Štv 12.06.2014 17:13

ja zvyknem pouzivat od brit let bite tie sendvice alebo aj calibra joy sendvic a to si nastriham,alebo platinum granule,a yumies chewies kosticky,alebo inak uz som dlho nic nesusila :lol: joj dlho to trva
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod kika123123 » Pia 18.07.2014 8:21

Ja občas dávam ako odmenu kupovane maskrty , piskoty alebo pokrajanu mrkvu . Rozmýšľala som aj nad pokrajanymi parkami čo vy nato ? Alebo prijmem aj ďalšie typy :)
kika123123
Nováčik
 
Príspevky: 42

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod bajuss21 » Sob 31.01.2015 18:31

u nás frčia najviac párky :lol: tie beriem hlavne na cvičák alebo keď nás čaká dáke vystúpenie, lebo viem, že keď zacíti že ich mám tak sa odo mňa nepohne :lol: na bežné prechádzky používam piškóty, syr alebo len granule...za brit care so zverinou sa ide zahlušiť aj keď ich máva vždy na večeru :lol:
bajuss21
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Priscilla » Pia 20.04.2018 20:42

Nemáte niekto dáky tip na pamlsky akurátnej veľkosti pre väčších psov (20-30 kg), ideálne v dákych väčších baleniach a ktoré nestoja majetok?

Cvičím aktuálne s viacerými psami a spotreba pamlskov je teda riadna. Teraz padlo 16 kg Mini Frolicov (to je zatiaľ nejlepšie čo som našla) za necelé 3 týždne + kopa piškótov...
Všetko je to v takých minibaleniach a ešte riadne drahé. Alebo to treba porcovať, čo sa mi fakt nechce...

Alebo neviete o dákych nie úplne suchých, chutných granuliach?
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Elis » Pia 20.04.2018 21:02

jestli ti zerou froliky -tak granule Platinum
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Margita » Pia 20.04.2018 21:03

Platinum alebo fitmin solution to su polovlhke granule len ich treba nat dobre uskladnene lebo stvrdnu
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy