Pamlsky, odmeny, maškrty

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Verba » Uto 28.06.2011 16:42

Nasej je to v podstate uplne jedno kedze je pazrava :heh:
a vedu ako mlsky:piskotky,frolicy atd

na cvicaku:len MASO ! za tym sa ide zblaznit.Novinkou bolo tie susene maskrty BARF tie jej strasne chutili.
Verba
    Kód: Vybrať všetko
    [u][i][color=#FF80BF][color=#00BFFF][/color][/color][/i][/u]
Verba
Nováčik
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Bratislava-petržalka

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Katka_5 » Uto 05.07.2011 9:09

Ja som kúpila nášmu cukríky pre psov tak uvidím ako mu budú chutiť :smile:
Katka_5
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Levoča

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod gutka1212 » Pon 11.07.2011 9:18

Ja dávam väčšinou ovocie napr. marhule maliny za tie spravý čokolvek ......
gutka1212
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Levice

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Kala Kajča » Str 27.07.2011 21:26

Nooo my na agiloty vyčíme vedšinov na lopte ale ked niečo tažšie cvičíme jednoznačne varené baranie pľucka :lol: :lol: :ha:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Sibinka » Ned 28.08.2011 11:08

Ja davam zatial detske piskoty a granulky, ale snazim sa uz prejst iba na pochvalu. Aj tak Siberia ked zaciti akekolvek jedlo a pamlsok, dostava sa do tranzu a nevnima nic okolo seba (labrador :no: )

V obchode som dnes zazrela nejake pamlsky Purina ProPlan, nemate s tym nejake skusenosti?
:) :) :)
Sibinka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Kala Kajča » Pon 29.08.2011 9:27

Purina Pro Plan je sponzor nášho klubu a občas ked máme sútaž epre verejnosť tak sa vyskytne a sú pomerne fajn :lol:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod AndreaT » Pon 06.02.2012 13:57

U nás čokoľvek, keďže Montík je veľký mlsník, ale najviac Eukanuba bisquits, ProPlan-ky, Pedigree Bisrock :smile:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 22.02.2012 13:43

Sibinka píše:Ja davam zatial detske piskoty a granulky, ale snazim sa uz prejst iba na pochvalu. Aj tak Siberia ked zaciti akekolvek jedlo a pamlsok, dostava sa do tranzu a nevnima nic okolo seba (labrador :no: )

V obchode som dnes zazrela nejake pamlsky Purina ProPlan, nemate s tym nejake skusenosti?


Snažíš sa prejsť iba na pochvalu a ako ti to ide iba s pochvalou? :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Niqi & Kora » Str 22.02.2012 14:32

Ked bola Kora mala tak bula uplne mimo z detskych piskot a bambina :smile: Vyskusali sme vselico..aj nechutne mastne a smradlave hamky :blee: jej sice velmi chutili, ale mne sa kliker smikal v ruke a ked som sla do spolocnosti tak schyzacila som ci mi nesmrdia ruky :lol: . Teraz ako chutnu odmenu pouzivam jahnacie hamky, syr, detske parky. Maskrty co jej chutia vacsinou kupujem v akvaristike- susene usi, susene ryby, smradlave susene casti zvierat, spikove plnene kosti, taveny syr v Kong hracke. Aj ked vobec neuznavam zn,Pedigree, raz za cas dostane tie cistiace 'gumene' kosti na zuby(dental) a este 'gumene kosti' na klby :hi:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Sigma » Ned 17.02.2013 18:54

kokso, všetkým psom chutia piškóty len Tala na ne hodí výraz typu: "Pch. Nejaké divné a suché. Nemám záujem." A odkluše. U nej jednoznačne vedie sušené mäsko, tvrdý syr, bravčová koža a občas nakrájané tie Pedigree Schmackos :angel:. Na hračky nebere, pre ňu je loptička predmet, ktorý keď si odhodím, tak si mám aj doniesť. A ona sa len pozerá :lol:
Sigma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 276

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod helenus » Str 06.03.2013 10:48

Má niekto vyskúšané "Rinti kuracie maxi prúžky"? http://www.zoohit.sk/shop/psi/snacky/pl ... nti/217750
Sú také tenké ako "Rinti kuracie" (plátky)? Resp. sú natoľko tenké, že sa dajú ľahko nalámať na malé kúsky?
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Patuska » Štv 07.03.2013 3:02

sú trošku tvrdšie ale inak sa dajú :yes:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Rehssi » Štv 07.03.2013 7:52

Alice? píše:kokso, všetkým psom chutia piškóty len Tala na ne hodí výraz typu: "Pch. Nejaké divné a suché. Nemám záujem." A odkluše. U nej jednoznačne vedie sušené mäsko, tvrdý syr, bravčová koža a občas nakrájané tie Pedigree Schmackos :angel:. Na hračky nebere, pre ňu je loptička predmet, ktorý keď si odhodím, tak si mám aj doniesť. A ona sa len pozerá :lol:


Keď dáš piškóty do sáčika a trošišku pokropíš vodou oni zvlhnú a dobre sa potom lámu- bez drobenia a psom viac chutia. Moji by ich síce jedli aj suché ale drhnú sa nimi. Piškoty ako mlsky nejak neuznávam- samý cukor a biela múka, ale občas doma nič iné nenájdem :heh:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Margita » Štv 07.03.2013 9:32

su aj psie piskoty,so znizenym obsahom cukru a lepku,je uz tolko kadejakym mlsiek,ze ja piskoty vobec nedavam,len sa lepia na dasna
ja pouzivam tue susene hluposti,calibra joy,a brit lets bits,to si nakrajam na mensie kusky ,alebo este susene pluca,pecen,crievka...a este take polovlhke granulky co maju v petcentri
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Lula » Štv 07.03.2013 10:09

Ja dávam piškóty s takými kuracími odmenami zo zverimexu :smile: Za 2 eurá pomerne veľký balík ktorý vydrží pri pravidelných tréningoch cca týždeň, keď jej to dávam na menšie kúsky. No keď sa učíme niečo nové zožerie toho dva krát toľko :lol:
Lula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Rimavské Brezovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy