Pamlsky, odmeny, maškrty

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod maydanoz » Pia 08.01.2010 20:57

taky píše:No tak zase, nemusí byť naša čivavka fajnová, viacerí mi odporučili, že ju nemám navyknúť na ľudskú stravu, chceme, aby nám zostala malinká a nebola tlstá... Už aj taký prípad poznáme, že čivavke dávali granule + ľudskú stravu a je teraz taká, že by ste nepovedali, že to je čivava, čivava má mať do 2kg.

To si teraz myslel tie kuracie srdcia? No urcite je to zdravsie aj chutnejsie ako nejake piskoty!
Tak to ci bude tlsta alebo nie, zalezi aj od inych veci.. A civavka moze mat kludne aj do 3kg :no:
maydanoz
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 384
Bydlisko: CH

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod Federika » Pia 08.01.2010 22:18

Ja davam piskoty, ale velmi rada davam Ronovi aj take platky, lebo sa daju super nalamat na mensie, a aj ked trochu vyschnu, daju sa rozlamat. A potom raz za cas kupim aj nejake keksiky pre psy, ale naozaj najviac sa mi osvedcili tie platky.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod taky » Sob 09.01.2010 13:51

Tak to teraz čítam a počujem prvýkrát, že čivava môže mať 3kg. My sa pekne budeme držať tých 2 kíl, ale pritom aká je naša čiperka, tak ľahko asi nestlstne :lol:
Obrázok
taky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 240
Bydlisko: Nitra

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod Elio » Pon 11.01.2010 18:26

naš NO zbožnuje pamlsky PRO PLAN BISCUITS s lososom, maju tvar kostičky a super je ze ked si ich date do vrecka tak sa nemrvia :smile:
Elio
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 116
Bydlisko: Košice

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod Rendy05 » Pon 11.01.2010 21:32

PRO PLAN BISCUITS - som použil ako odmenu, aspoň nie je všetko zamastené a piškotka a kúsok tlačenky pre psov. Čo dom dá ...
Rendy
Rendy05
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod vietorina » Pon 18.01.2010 14:34

My davame susene kuracie maso Rinti. Idu sa za tym zblaznit.
@taky, precitaj si standard FCI civavy: vaha do 3 kg. :no:
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod taky » Pon 18.01.2010 14:59

Najnovšie našej chutia žuvacie tyčinky a také malé kostičky, tie dostáva len za odmenu. Od veterinárky sme dostali takú mentolovú kostičku, len som sa jej zabudla spýtať, akej to bolo značky... Tá jej veľmi chutila. :no:
Obrázok
taky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 240
Bydlisko: Nitra

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod usagi » Štv 21.01.2010 12:27

civka moze mat naozaj do 3kg-niektore maju aj viac...tvoja je este steniatko,mozno ma nabeh na vacsiu civku,podla mna je trochu krute "umelo" udrziavat psa na urcitej vahe,aj ked priroda by mu to kilecko este pridala :no: nehovorim,ze je to konkretne vas pripad-myslim vseobecne...
z ludskej stravy ti urco neprerastie a ani nestucnie,ked ju nebudete prezierat a je zdravsia a prirodzenejsia ako dake pochybne granule o ktorych skutocneho obsahu sa mozes len domievat :ach: kuracie srdce nakrajane na kusky ja aj podla mna zdravsia odmena(pre peska aj chutnejsia),u nas zabera,ale davame aj piskoty,tvrdy syr a zriedkakedy parky :yes:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod vietorina » Štv 21.01.2010 15:25

Usagi, tie kuracie srdcia varis, alebo susis, alebo davas surove? jedna kamoska dava ako mlsky kuracie pecienky, sama ich susi, no ale to je riadny smrad... :lol:
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod usagi » Štv 21.01.2010 15:41

kratko prevarim,my papame varene-aj ked teda mnohi ma uz prehovarali na barf,aj som toho kopu nacitala-no uskutocnit to nemam odvahu :hi:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod vietorina » Štv 21.01.2010 15:52

Dik! Chcela by som si vyskusat raz ususit to, ale tiez na to nemam odvahu...na ten smrad... :lol: ale aj cely ten proces susenia je velmi dlhy...mozno to raz skusim, lebo varene je to dost neprakticke na von. :yes:
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod renqa » Štv 21.01.2010 15:55

Offtopic: Môj surovú pečienku ani nezje... :ach: Ale varenú ľúbi... :smile:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3299

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod Amaguk » Štv 21.01.2010 15:57

moj tiez surovu pecienku ee - ja to riesim tak, ze mu vyrabam pecienkove pamlsky :joint:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod usagi » Štv 21.01.2010 16:12

vietorina píše:Dik! Chcela by som si vyskusat raz ususit to, ale tiez na to nemam odvahu...na ten smrad... :lol: ale aj cely ten proces susenia je velmi dlhy...mozno to raz skusim, lebo varene je to dost neprakticke na von. :yes:


tak stym suhlasim :yes: ja som par krat srdcia von zobrala (ak varis len par minut krasne drzia-nedrobia sa),charlie na ne makal lepsie ako na hracku-pricom on je do aportov totalny blazon-jedina (a dost velka) nevyhoda bola v tom "pachu" ktory mi ostal na rukach a lakal ku mne vsetkych sidliskacov :heh:

Amaguk:ak nevadi,rada by som tvoje pecienkove pamlsky vyskusala :hi:viem ze si tu niekam raz davala recept-uz len to vyhrabat :angel:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Aké pamlsky používate ???

Poslaťod Amaguk » Štv 21.01.2010 16:16

jasne, ze nevadi, ved to nie je to moj vymysel, - ja som len potom ten zakladny recept vselijako poobmienala. najnovsie som robila tuniakove :ok:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy