Pamlsky, odmeny, maškrty

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Poslaťod Iwka » Uto 27.11.2007 15:44

keby si pred psa polo zila kilo masa a kilo granul, do coho by sa pustil :otaznik: aj meggy zje granule na cvicenie ale predsa maso je maso
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod LadyTrixiKe » Uto 27.11.2007 17:52

davam piskoty eukanuba suchare aj frolicky
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Poslaťod Aris » Uto 27.11.2007 19:56

Meggy píše:samozrejme, ale urcite je maso vzacnejsie pre psa ako granule a piskoty

Môj pes má maso každý deň a predpokladám, že aj tvoj. Čiže ak by som mu dala maso nebolo by to nič výnimočné. Piškot má LEN na výcviku a ide sa za tým potrhať. Teraz používam aj také tyčinky, ale to len málo. Dáko na to kašle. Ale piškot mu chutí.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Iwka » Uto 27.11.2007 21:50

Ja Meggy sice krmim granulami a varenym, tto varene pokryva asi polovicu mesacnej stravy. Meggy ovela radsej cvici na maso ako piskot. Velmi rada cvici aj na syr a rozne hovadinky z chovproduktu. Najradsej cvici za nieco polovlhke co jej ide rychlo dolu krkom :vpravo:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Silwuska » Str 28.11.2007 6:34

Meggy...no maco by sa najprv pustil do masa a potom do granul...alebo by nastriedacku ujedaval aj s toho aj s toho... :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Hanon » Str 28.11.2007 15:38

Ja davam piskoty alebo kuski parky.Ale ked nam dojdu neviem co mu mam dat granule nechce co mu mam dat? :4:
Hanon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Poslaťod Ulfheiðr » Str 28.11.2007 17:05

skus nakrájať na malé kúsky obyčajný neúdený tvrdý syr, nap. eidam, alebo také niečo.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Dasty » Sob 08.12.2007 19:51

neviem ci to tu uz niekto pisal ak ano tak prepacte...mohol by psik jest normalne orechy? mohlo by to posluzit aj ako odmena na vycvik? nemozemu to uskodit? lebo ked by som doma nemala nakupene pamlsky, piskoty tak ci by som mohla dat aj toto...dakujem za rady :smile:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Iwka » Sob 08.12.2007 19:55

moze, preco by nemohol :)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Azshara » Ned 09.12.2007 0:48

Ja keď trénujem psa tak buď granulky, alebo nejaké maškrty z obchodu alebo občas aj ovocím(orechy, jablko a tak) proste improvizujem xD ale po šeckom skáče .)
Sem ráda, Sem ráda, prsa mi rostou, chlupatí mi pampeliška budu nevěstou...
Azshara
Nováčik
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lili » Ned 09.12.2007 11:29

mnoo,
my ked cvičíme tak s piškótami alebo s niakym mäskom, bo keď sme niekde mimo a tam s nimi cvičím, tak ich viac zaujíma to mäso a na piškót kašlú /a k mäsu- tak najskôr stačili párky, ale teraz vedie kuracina+rybyčky :lol: / a staršej koľkokrát stačí len jej obľúbená hračka (buď pískacia alebo lanko na preťahovanie :lol: )
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Dasty » Ned 09.12.2007 11:41

jj.ved aj my cvicime napr. piskotami..len teraz akurat ziadne nemam ani v obchode...orechy mu aj tak nechutia....davam mu zatial take suchariky aspon nieco..zajtra mu pojdem kupit :lol:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Iwka » Ned 09.12.2007 12:22

inac radim susene rybicky pre macky... psy sa za tym idu zabit
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lili » Ned 09.12.2007 12:57

moje moc tie sušené nemusia, dajú prednosť origoš rybyčkám :lol:
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod MisheliQ » Uto 01.01.2008 16:11

jednoznačne mäsko, ako napr. vnútornosti, jazyk, chrupavky, syrové koláčiky / :angel: /, ryža s krupicou, apod....nikdy sa nehrnul do jedenia tých blbosti, ktoré ponúkajú v obchodoch ako pochúťky, makšrty pre psy...
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy