Pamlsky, odmeny, maškrty

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Elis » Pia 20.04.2018 21:28

Offtopic: koukam, ze nic moc levnejsiho nez froliky jsme neporadili :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod hisham » Sob 21.04.2018 19:19

Ale predsa len, platinumky su jednotlive kusky mensej velkosti nez froliky, takze sa aj pomalsie minu :) Za mna odporucam, ja pamlskujem v podstate uz iba tym.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Priscilla » Sob 21.04.2018 21:56

Díky za tipy. A tie Platinum, ktoré používate? Adult chicken sú ako veľké? Asi skúsim dáke menšie balenie na skúšku...

A tie Frolici ja používam Mini Frolic - http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/f ... ?rrec=true, tie sú kus menšie ako normálne, len ich nemajú všade bežne.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Elis » Ned 22.04.2018 7:42

Offtopic:
hisham píše: ja pamlskujem v podstate uz iba tym.


tak to ja to mam rozmazleny -me na to nemakaji :aaa: ani na vycházce jim to nestoji za to, aby grancli polkly. takze chtit po nich neco narocnejsiho za grancli si uz vůbec netroufam. u nas jede maso, maso, maso -pak jatrove susenky, salámy na stopy, susene maso -a zase maso, maso, maso. a prestala jsme se tomu uz tak nejak bránit - je to takhle mnohem levnejsi :angel:


Priscilla píše:Adult chicken sú ako veľké?


tretina velkého froliku? ty steneci jsou ještě o fous mensi -čtvrtina velkeho froliku ? ( ty mini neznam tak duverne jak jsou velke)

ale male baleni se nevyplati :joint:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod hisham » Ned 22.04.2018 8:17

A ako plamskujes masom?
Ja som zase dlho hladala nieco, co by mu chutilo a dlhodobejsie, a toto to vyhralo. Salamy su tiez super(kupujem Brit tie masove) :jop:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Elis » Ned 22.04.2018 8:46

hisham píše:A ako plamskujes masom?


syrova/uvarena svalovina :lol: dřív jsem to i zasusovala v susicce -ale při naší spotrebe uz na to kaslu :lol:
na stopy na konci nebo do krabicek - mlete.
a ted susicka dosusila 1,5 kg plic za 1E - donutila jsem se zase po case susit -kdyz mi rekli, ze za susene v obchode chteji 18E za kilo :lol:

z tech salamu jsem jeste porad unesena z OKpet - neni pes, co by to nezral. konzistence a barva naprosto uzasna na stopy.

pokusy s ruznyma granulema jsem delala a delam porad - porad doufam, ze jednou, jednou za to budou cvicit -ale ne.
krom toho, ze je to moc nebere - pri poslusnosti jim casto zaskoci a na stopach to proste nechaji na zemi lezet.
a to mi zase prijde lito.
ted mam vyhlidnute další polomekke -ze teda další sance :lol:
http://www.krmivomacs.cz/polovlhka-krmiva-pro-psy-soft
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod elfinka » Ned 22.04.2018 10:57

Ja si neviem predstaviť pamlskovat granulami pri cvičení, to by mi vôbec necvicil :lol: granule len na prechádzku za také jednoduchšie veci máme.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Priscilla » Ned 22.04.2018 12:44

Mne všetky psy žerú aj obyčajné suché granule ako pamlsky, s tým nemám problém. A to sú kŕmení BARF-om. Ale tak možno práve preto im to je vzácne. Ale tak niečo polomäkké je lepšie ako suché granule.
No mne sa pri tom množstve, koľko toho aktuálne míňam, fakt nechce nič porcovať. A už vôbec nie mäso a skladovať to a mať potom od toho ruky, vačky, pamlskovník. Brrr. A vlastne ruky by som už nemala, tie by mi asi ukusli aj s mäsom.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Elis » Ned 22.04.2018 16:13

Priscilla píše: mne sa pri tom množstve, koľko toho aktuálne míňam, fakt nechce nič porcovať.


však ano :lol:
my tu jen tise zavidime, ze makaji za grancle :no:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod lucik » Str 25.04.2018 18:21

Kronch lakse Pocket sú parádne.. no nie sú polomäkké.. ale psiská sa idú utĺcť, lososové, voňavé a pritom Pockety nie sú mastné
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod moschino » Str 25.04.2018 19:33

Ja krmim granulami a mozem nimi aj pamlskovat, makaju aj za ne :lol: kludne tie iste, co dostanu na veceru. Frapymu som kupila N&D pre male psy, lebo za chvilu bol prezraty pri velkosti granul, co dostava na veceru. obcas davam polovlhke platinumky, aj to lamem na polovicu, alpha spiritky, britky sandvice a take. Aj Fitmin ma polovlhke, ale su dost velke a prelomit ich ma stalo par nechtov, tak tie dostava len Dotty. Vlastne by cvicili aj za kusky mrkvy alebo jablka. Na prtekoch davam parky alebo varene maso / pecene (supnem kuracie kridlo alebo stehno do rury a potom oberiem), nech makaju ma 110%. A idu sa zabit. Neraz som isla na parkur s krvavymi prstami, co sa neovladli :ach: a to male psy

Pri Dotty by som ale granulami neuspela, aj polovlhke nie su top. Pri Becie som casto neuspela ani parkom :prd:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Priscilla » Štv 26.04.2018 13:41

Tak malý pokus :no:

Platinum adult chicken
počet kúskov na 50 g: 50
veľkosť: obdĺžničky 1,5 x 1 cm, 0,5 cm hrúbka
cena za kg: 3,99 € (Aleva, 15 kg balenie)
cena za 1000 ks: 3,99 €

Frolic Mini s hovädzím
počet kúskov na 50 g: 33
veľkosť: kolieska 1,5 cm priemer, 1 cm hrúbka
cena za kg: 2,99 € (Zoohit, balenie 2x 1kg, väčšie asi neexistuje)
cena za 1000 ks: 4,53 €

Frolici sú trochu vlhkejšie. Robila som aj pokus, čomu dajú psy prednosť, ale zdá sa, že im to bolo jedno, stratégia bola rýchlo zožrať všetko čo sa pre nimi objavilo.

Takže vzhľadom na to, že Platinum sú ešte k tomu neporovnateľne kvalitnejšie, asi prechádzame na pamlskovanie nimi. :no:

Ešte som skúsila vziať na skúšku Chicopee Soft, čo uvádzali ako polovlhké granule, ale to som teda sklamaná, je to tvrdé ako normálna suchá granula a už to psy musia hrýzť.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod elfinka » Pia 09.11.2018 14:30

Potrebujem tip na extra mega najlepsie pamlsky, ktore su trvanline a daju sa pouzit pri cviceni (cize nic tvrde co by zul tri hodiny kazde susto)

- Platinum ci ine bezne granule su out, to sice zje ale nadseny neni
- maso, parky, syr alebo naturis salam neni trvanlivy, hladam nieco co mozem nosit na vylety kde neviem ci najdem pouzitelny priestor na cvicenie
- lososa nezerie, piskoty su tak na urovni granuli

Zatial jedine co ma napada su pluca susene, to je trvanlive megadobre a pritom to nemusi hryzt.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod majjuna25 » Pia 09.11.2018 18:03

elfinka, ja sa chystám objednávať toto: "Dogfitnessky na cvíčo" :lol:

https://obchod.dogfitness.cz/pamlsky/do ... degu-menu/

4 druhy: hovädzie so spirulinou, kačka s červenou repou, treska s morskou riasou a sušené ančovičky.

Treska a hovädzie sú vraj polomäkké a ľahko deliteľné, sú malé; kačka: malé guličky, čiže fajne na odmeňovanie v diaľke :lol: a rybičky sú proste rybičky.

Je to novinka, ešte som to neskúšala, ale kamoška hej a ona i jej fenka (a nielen oni :lol: ) :lol: pamlsky moc chvália. Zvažujem, či objednať len degustačné menu alebo rovno celé väčšie balíčky :lol: Som na ne ozaj zvedavá, lebo práve tiež riešim pamlsky. Z väčšieho množstva granúl mi pes hnačkuje, sušenie mäsa dajak nezvládam a nemám na to ani čas.
Tieto dogfitnessky mi prídu super :lol:

Chcela som ti navrhnúť, že ak si z Ba, môžem ti dať pár na ochutnanie, keď ich budem mať (objednám po výplate :lol: ) , ale pozerám, že žiješ v Brne? To si potom priamo pri zdroji, predávajú ich v Brne, ak by ťa zaujali :lol:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Lindchen » Pia 09.11.2018 18:25

Po výplate aj my objednávame. :heh: :heh:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy