Pes a alkohol

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Pes a pivo

Poslaťod leni » Ned 22.02.2009 17:24

to je tema, ze pes a pit pivo to som este ani nepocula, ale tu sa clovek toho podozveda :oo: :heh:
Dať psovi kosť neni láskavosť. Láskavosť je podeliť sa so psom o kosť, ked máš hlad ako pes
leni
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 256

Re: Pes a pivo

Poslaťod Deria » Štv 21.05.2009 12:37

Ja teda tiez ziraaam, na co vsetko ludia nepridu. :pac: Alkohol psovi, to ma podrz! Ludske slabosti prenasat na psa, este ze mu neponuknete cigaretu. Ved to s vitaminmi nema nic, moze psa (po case) tak akurat odrovnat. Toto riskovat, preco, naco, aby ste boli frajeri pred vasimi kamosmi? A argument, ze mu to chuti, je absurdny.
Deria
Snoopy
 
Príspevky: 108

Re: Pes a pivo

Poslaťod white fang » Ned 24.05.2009 14:40

moja mala prilezitost napit sa piva minuly mesiac, ale len olizla a nechala tak, vobec ju to neoslovilo :jop: cista panicka :lol:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
white fang
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 430

Re: Pes a pivo

Poslaťod Amaguk » Ned 24.05.2009 14:41

Deria píše:Ja teda tiez ziraaam, na co vsetko ludia nepridu. :pac: Alkohol psovi, to ma podrz! Ludske slabosti prenasat na psa, este ze mu neponuknete cigaretu. Ved to s vitaminmi nema nic, moze psa (po case) tak akurat odrovnat. Toto riskovat, preco, naco, aby ste boli frajeri pred vasimi kamosmi? A argument, ze mu to chuti, je absurdny.

:jop:
plny suhlas!!!
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Pes a pivo

Poslaťod kire67 » Ned 24.05.2009 14:42

my sme natrafili na psie pivo v TT na kopanke ale nejako extra mu to nechutilo. ochutnala som aj ja - no nic moc
kire67
Snoopy
 
Príspevky: 186
Bydlisko: Trnava okolie J. Bohunic

Re: Pes a pivo

Poslaťod Amaguk » Ned 24.05.2009 14:43

psie pivo? to predavaju uz aj u nas?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Pes a pivo

Poslaťod kire67 » Ned 24.05.2009 14:45

no neviem, my sme to uz kupovali jedenkrat, nasli sme to v chovatelskych kde kupujeme granule a tak nam to ponukol, skusili sme. je to myslim tretinkove alebo pollitrove, stalo okolo 100sk
kire67
Snoopy
 
Príspevky: 186
Bydlisko: Trnava okolie J. Bohunic

Re: Pes a pivo

Poslaťod Amaguk » Ned 24.05.2009 14:47

:oo: kokso, za 100vku nekupim pivo ani sebe :pac: :haha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Pes a pivo

Poslaťod kire67 » Ned 24.05.2009 15:08

no tak my sme to len chceli skusit, ze ake to je :hi:
kire67
Snoopy
 
Príspevky: 186
Bydlisko: Trnava okolie J. Bohunic

Re: Pes a pivo

Poslaťod skacenka » Ned 24.05.2009 15:43

Teda nie že by som psovi dávala pivo,to nie :nie:
Ale keď tá moja potvora využije každú príležitosť aby si mohla cucnúť :pac:
Napr.keď sedíme v parku na tráve,vedľa mňa pivko v plasťáku a len čo nedávam chvíľku pozor,už tam má čumák... :ach:
A keď boli VT dni u nás na škole tak chodila okolo diek kde nik nesedel a dopíjala pivá...Malý harant :pac:
Ešte je schopná pri nás kňučať a "packovať" donekonečna keď si večer k telke otvoríme pivečko :pac:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Pes a pivo

Poslaťod Owecka753 » Ned 24.05.2009 17:28

skacenka,to musi byt zlatee ked knuci a "packuje" o pivo :lol: ,co ja viem,Toby pivo vypije,ked nieje co ine,minule som mala na stole polozeny pohar s ladovym cajom a na chvilku som odskocila,no co myslite ze nieco ostalo?
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Pes a pivo

Poslaťod Deria » Pon 25.05.2009 0:23

Ja mam taky pocit, ze havinovia sa snazia prisposobit svojim panom a panickam aj v tomto. Zaujimave, ze psom "pivarov"
pivo chuti. Stavim sa, ze keby som dala ocuchnut mojej, tak sa odvrati. Psi su totiz ako take male opice, chcu takmer vsetko, co ich majitelia vychutnavaju. :lol:
Deria
Snoopy
 
Príspevky: 108

Re: Pes a pivo

Poslaťod skacenka » Pon 25.05.2009 6:28

Deria píše:Ja mam taky pocit, ze havinovia sa snazia prisposobit svojim panom a panickam aj v tomto. Zaujimave, ze psom "pivarov"
pivo chuti. Stavim sa, ze keby som dala ocuchnut mojej, tak sa odvrati. Psi su totiz ako take male opice, chcu takmer vsetko, co ich majitelia vychutnavaju. :lol:


Toto je podľa mňa blbosť...Prečo potom Honey nepríde a nechlipne si aj s kofoly,čaju,malinovky....Tie pijem častejšie ako pivo :nwm:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Pes a pivo

Poslaťod krista » Pon 25.05.2009 7:45

skacenka píše:
Deria píše:Ja mam taky pocit, ze havinovia sa snazia prisposobit svojim panom a panickam aj v tomto. Zaujimave, ze psom "pivarov"
pivo chuti. Stavim sa, ze keby som dala ocuchnut mojej, tak sa odvrati. Psi su totiz ako take male opice, chcu takmer vsetko, co ich majitelia vychutnavaju. :lol:


Toto je podľa mňa blbosť...Prečo potom Honey nepríde a nechlipne si aj s kofoly,čaju,malinovky....Tie pijem častejšie ako pivo :nwm:

No podľa mňa to blbosť neni ,ja som napr.silný kávoholik,v živote som direkt psovi nenúkala kávu,ale vždy keď ju dopíjam ( či capuccino,či klasicku malu čiernu,latte) už stepuje že givmi givmi..... :yes: ale to isté robí aj pri čaji,kofču by rád vychlípal ( to nem dovolím :lol: )
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Pes a pivo

Poslaťod max » Pon 25.05.2009 8:21

No ja mam rada pivo ale moj havkac nie, ani si nikdy neskusal liznut alebo nieco podobne. Sestra co ma fenku ta zase pivo miluje a nielen pivo ale aj vino :pac: Ako pise skacenka, ide sa za nim potrhat, ale ine napoje nevyhladava...Nikdy ju nan neucili, ale tiez ak bola nejaka prilezitost snazila sa k nemu dostat... :nwm:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy