Pes a alkohol

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Pes a pivo

Poslaťod maca22 » Str 18.11.2009 3:54

teda ja osobne pivo milujem:D nepijem ho casto ale raz zacas hej...mojej hafine enchuti..raz si odchlipla a a dost:Dale chcem reagovat na ten petrolej:D si myslim ze petrolej a pivo ze ako keby sme isli rozpravat o komarovi a somarovi :ach: nejsom zastanca ze by pes mal dostavat pivo ale raz zacat troska obliznut ak by mu chutilo preco nie..ved obsahuje plno vitaminou..a ked si dva- tri krat chlípne tak mu to urcite neuskodi ani sa stoho neozerie..teda zalezi asi aj od vahy psa a kolko si chlípne:Dmoja mama co má psa ten ma 6kil a ked si mama varí pivo s medom na ladviny da aj psovi trosicku a vpohodicke vypije a ma uz 11rokov a neuskodilo mu to nijako..takze preco nie raz zacas a v malych davkach :nwm:
maca22
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Bydlisko: Pezinok

Re: Pes a pivo

Poslaťod bobík » Uto 16.02.2010 20:28

Pes a pivo ? Ja osobne by som mu to nedavala ......JE pravda ze "kvapka" ale fakt iba malinko neuskodi.ALE niektory ludia su schopny povedat " kvapka neuskody "a daju psovi aj pol pohara!
:)
bobík
Šteniatko
 
Príspevky: 69

Re: Pes a pivo

Poslaťod Barbora Maria » Ned 08.08.2010 7:09

Ja by som to v živote nedala našim psom piť. :oo:
Obrázok
Barbora Maria
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

Re: Pes a alkohol

Poslaťod esster » Pon 13.12.2010 18:20

myslim ze nasej Ester pivo chuti :lol: :pivko: ked sme niekedy v lete obedovali vonku a tanino si zabudol prazdnu flasu alebo pohar na zemi tak Esterka prisla zvysok vylizala a tvarila sa velmo spokojna :ha: ale jasne ze len tak par kvapiek co zostalo na dne :lol: ja som v nasom zverimexe tiez videla pivo pre psy ale myslim ze ked nechceme mat psov alkoholikou tak su to vyhodene peniaze :money: sak co kupis to a nalejes to do misky ze psik napi sa :otaznik: :ua: tak par kvapiek myslim neuskodi a to bola len nahoda ale nacoti je cela flasa so psym pivom :otaznik:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: Pes a alkohol

Poslaťod denyho slniecko » Pon 13.12.2010 23:17

Tak psie pivo ma urcite ine zlozenie ako to ludkse. No nie? Pochybujem, ze je v nom alkohol. Inac, moj krstny dava svojej psici bezne pivo. :ua: Aj cely pohar. :hmm:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Pes a alkohol

Poslaťod krista » Ned 19.12.2010 20:21

ak sa pod tým myslí toto http://www.barking.cz/ tak ja som to raz kúpila na skúšku,akože chlípal,ale nehádzal sa po tom :nwm: a tá cena... :pac: to radšej fajnový vývar :smile:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Pes a alkohol

Poslaťod Lucka&Ronny » Štv 20.01.2011 18:47

Juraj1 píše::offtopic: :lock:

Offtopic: ? :nwm:
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

Re: Pes a alkohol

Poslaťod jana232 » Pia 21.01.2011 12:22

. . .ja by som svojmu alkohol nedala.Neviem v čom by to bolo pre neho dobré.Raz som čítala článok,že alkohol je pre psa nebezpečná dobrota.Požitie sa prejavuje vracaním,hnačkou,zníženou koordináciou,V tých horších prípadoch-kóma,až smrť.
. . .malé množstvo určite toto nespôsobí,ale mu nedá ani žiadne +
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Pes a alkohol

Poslaťod JennySunnyEdy » Ned 23.01.2011 22:38

Kamosov pes obzieral nábytok a kedze kamos vedel,ze ten jeho hafan neznása pach alkoholu,tak tam kde zvykol nabytok ohrýzať, tak tam ho potrel alkoholom. :heh: Hafan sa toho uz nikdy ani nedotkol :jop: .
No a ked nás Edy zacal tiez obhrýzat dvere v izbe,tak nas napadlo skusit to isté :pac: ... dopadlo to tak,ze Edy sa do tých dverí pustil este viac :ua: ... nechápala som a tak som si do dlane naliala trosku alkoholu a ten blááázon mi skocil po ruke ako keby som v nej mala kus mäsa a zacal to chlípať :oo: . samozrejme s údivom som ruku hned odtiahla, ale ten blázon si este pýtal!
Aj ked utieram prach vlhcenými utierkami, ktoré v sebe samozrejme obsahuju alkohol a zabudnem ich na zemi,tak mi hned jednu uchmatne a zacne oblizovať.
Proste mame doma malého alkoholika :hi:
Môj pes je ako kosmodisk, vždy vyčarí úsmev na tvári!
JennySunnyEdy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 133
Bydlisko: Martin

Re: Pes a alkohol

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 27.01.2011 23:02

Pivo pre psy už aj na Slovensku za 2,8 €....: :money:
Pivo pre psy DOG BEER 0,33L
Doplnkové krmivo pre psy na báze kvalitného hovädzieho extraktu a jačmenného sladu.
Kvalitný extrakt, ktorý chutí a je výživnou odmenou alebo ako darček pre Vášho psa. Na základe výskumu v Holandsku si viac ako 90% psov zamiluje túto pochúťku od prvej chvíle.
Neobsahuje alkohol ani bublinky. Najlepšie chutí pri izbovej teplote, pretože sa zvýrazní vôňa mäsa vo výrobku.
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Pes a alkohol

Poslaťod Ceko » Sob 15.12.2012 18:16

trošku tu oživím vášne! :jupi:

malý pokus :hi: :

http://www.rajce.net/f572796905
Ceko
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: Pes a alkohol

Poslaťod kaciatko2121 » Pon 04.03.2013 21:04

po preklikani par stran tejto temy, som skusila dat ovonat mojej malej alkohol..no veruze jej nevonal :D zacala cuvat a zlostit sa :D
a stava sa mi, ze na ludi, ktori vonku fajcia brese... asi vie, ze neznasam ten smrad dymu :D
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: Pes a alkohol

Poslaťod aNeMiC » Sob 22.11.2014 20:57

Offtopic: Keď sa človek nudí, neodpustí si nenapísať do témy, ktorá ho zaujala bez ohľadu na to, či je aktuálna :lol: . môj prípad

Moja fenka raz pila pivo (len trocha). Mama k nej naklonila pohár a ona si 2x nabrala jazykom, pričom verím tomu, že by pila ďalej. No, keď sa na chodník nechtiac vilialo víno (taká párty môjho otca), Carmen to víno na chodníku oblízla, začala vzdychať a išla sa napiť do voliery! :3: Čím to bude? neviete niekto? :lol: Inak, alkohol som jej už nikdy nedala a ani dávať nebudem - nemám z toho dobrý pocit.
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Pes a alkohol

Poslaťod Annabell a Dingo » Uto 25.11.2014 13:09

Vino je mozno pre nu aromatickejsie a nerobi jej dobre :smile: ..... kto vie. Dnes by mozno konala inak. Alebo iny pes by konal inak...vyskusam? :lol:
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 355

Re: Pes a alkohol

Poslaťod aNeMiC » Uto 25.11.2014 14:31

:heh: možno ... neviem určite (to asi nikto) :lol: No čo určite viem je to, že nechcem mať fenu alkoholičku :ha: :haha: môžeš vyskúšať ... ak teda vyskúšaš, daj vedieť, ako sa pes zachoval :lol:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy