Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čaj

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: ČAJ

Poslaťod natty » Pon 18.10.2010 19:51

ja tiez mojmu davam cajiiicek :yes: Aloe Vera :joint:
Pes je najlepší priatel človeka
natty
Snoopy
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Fudlačik » Pia 14.10.2011 11:34

Náš Bastien ( novofundlandský pes momentálne 3,5 mesiaca ) zatiaľ grckal 2x a vždy som mu potom celý deň a aj ten ďalší ráno podávala mätový čaj vlažný s medom. Krásne ho vychlípal. A vychlípal mätový čaj aj yorkšir. , ktorého má moja švagriná. Ale to pravidelne každý deň príde k nim domov na návštevu a krpatému vychlípe vodu a zožerie všetko čo má v miske. Len je sklamaný z množstva. Naši fudláci vždy vypili bylinkový čaj trochu osladený medom. Ja som zástanca byliniek. :jop:
Fudlačik
Okoloidúci

Poslaťod Fly Bubble » Štv 17.11.2011 11:16

Strelka má rada zelený a čierny čaj :ach: :hi:
Fly Bubble
Hafan

Poslaťod milanko » Pon 19.03.2012 18:56

my sme davali matu ked bol nachladnuty a pekne vsetko vypil a do tyzdna mu to preslo :no:
milanko
Okoloidúci

Poslaťod krista » Štv 19.04.2012 20:05

My máme ranný rituál,Moris sa po raňajkách vyvalí do pelechu a tvári sa že spí,no ja viem že len čaká kým takmer dopijem čaj (väčšinou mätový s medom) ,už to má vyrátané časovo,bo keď som na konci dvihne hlavu a silno pozerá :heh:
Potom dojde gazda a aby pes nemusel vstávať :pac: dá mu to pod nos vychlípať....jooj to je mľaskot ...
Obrázok
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod White_Wolf » Ned 09.12.2012 10:50

Ahojte aký máte názor na urologický čaj pri prechladnutí a častom ucvrkávaní?
White_Wolf
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Agiviki » Štv 27.12.2012 17:44

Ano, môžeš ho podať tvojmu psíkovi.... Ale neodporúčam mu dávať nejaké čajíky z TESCA! Pre istotu si prečítaj vždy zloženie, napr.: ovocný čaj, na obale máš síce napísané že: 100% ovocia, ale keď si zo zadu prečítaš zloženie, samé sladidlá a nechutné E(éčka)... Ja kupujem mojej yorkshírke pri nachladnutí urologický čaj z lekárne... Mimo chorôb kupujem špeciálny ALOE VERA čaj, ktorý podporuje rast srsti. :)
Life is a dog, but me love my life with my dog... =)
http://www.youtube.com/watch?v=9tKdLvkM20o
Agiviki
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bay » Str 28.08.2013 12:47

Ahojte, ja som sa na caje pytala veterinara. Moja fenka bola zachripnuta, stracala hlas a mala chytene aj priedusky. Povedal, ze jej kludne mozem davat vsetky bylinkove caje, ktore by som pila pri rovnakych problemoch aj ja. Takze pila harmancekovy, sipkovy, bazovy a aj prieduskovu zmes z lekarne. Nebol s tym ziaden problem, len bolo treba dat caj do spravnej misky :smile: Pokial bol caj v miske na vodu, nejavila ziaden zaujem. Ked bol v zradlovej miske, ci uz s nejakym jedlom alebo len samotny caj, odrazu nebol ziaden problem a caj vychlipala az do dna :lol: :lol:
Bay
Okoloidúci

Poslaťod straka17 » Str 25.12.2013 13:42

Ahoj, mám otázku. Moji psi veľmi nechcú zázvorový čaj, nechutí im. Mohla by som ho dochutiť medom?
Priateľ opustí priateľa už vo vetre, pes svojho pána neopustí ani vo víchrici
straka17
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 25.12.2013 14:49

pokial mu med nevadi ( byva totizto alergen, je tu aj tema o mede, skus precitat viewtopic.php?p=96603#p96603), nevidim problem v pouzivani medu ako "ochucovadlo" :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod doda8 » Sob 21.06.2014 11:31

čajík sme ešte neskúšali ale, skúsime dúfam že ju preberie k životu pretože je už týždeň malátna a neaktívna. potom napíšem :lol:
doda8
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Sob 21.06.2014 16:40

doda8, ja by som na tvojom mieste išla radšej k veterinárovi ako skúšala čaj, môže to byť aj niečo vážne :no:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod suzann7 » Pia 12.02.2016 14:26

Ahojte, ja mojim dávam pravidelne hlavne v zime nie čistú vodu, ale uvarím čaj, striedam: zelený, žihlavový, dubová kôra, čierny čaj. už dlhééé roky. :no:
suzann7
Okoloidúci

Poslaťod Haleth » Ned 21.02.2016 21:32

Načo?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy