Nutrimix od Biofaktory

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Nutrimix od Biofaktory

Poslaťod Iwka » Štv 27.09.2007 14:42

Dáva niekto z Vás do krmiva tieto prísady? Ako na ne psík reaguje?
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 27.09.2007 16:10

jj ja som už spmínala že dávam vitamíny s názvom nutrimix :no: a všetko je v pohode :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod marian-so » Štv 27.09.2007 21:41

JA to tiez cem zakupit lebo mam gravidnu sucku takze je to dobra vec??
marian-so
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 28.09.2007 6:21

môj psík je zdravý..všetko v poriadku.takže by to mala byť dobrá vec :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod MisheliQ » Pia 28.09.2007 9:58

noo tak mne akurát včera o tom jedna pani z chovateľských potrieb povedala, že Nutrimix Biofaktory sú veľmi dobré vitamíny, že ich dáva svojim psom a sú pekní a zdraví...tá pani má aj chovateľskú stanicu...a ako môžem povedať, že mi to nevravela kvôli tomu, že by tie vitamíny ona predávalavo svojej predajni, pretože ich tam nemala..čiže myslím, že sú dobré a vhodné pre psíkov...ale vravela mi aj, že mi neodporučuje tie Nutrimix miešať s konzervami alebo granulami, lebo ona to vmieša do mäska, varenej a surovej stravy...ale s týmto nemá skúsenosti, čiže mi nechcela zlé poradiť :no: takže idem aj ja asi zakúpiť :lol:


Nutrimix® na odchov a chov psov plv.
Kompletná prísada biologicky účinných látok do krmiva.

Zloženie: Vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K3, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, niacín, pantotenan vápenatý, cholínchlorid, biotín, kyselina listová, vápnik, fosfor, sodík, železo, meď, zinok, mangán, kobalt, jód, selén, antioxidant, cux. Hunde spec.

Dávkovanie: trpasličie plemená 5 g na 1 kus a deň polovica čajovej lyžičky. Malé plemená 10 g na 1 kus a deň 1 čajová lyžička. Veľké plemená 20 g na 1 kus a deň 2 čajové lyžičky. Obrovské plemená 40 g na 1 kus a deň 4 čajové lyžičky.

Indikácia: kompletná kŕmna prísada Nutrimix je určená pre chovateľov psov všetkých vekových kategórií. U šteniat zabezpečuje správny vývoj kostry, zubov, šliach a srsti. Dospelým psom zaisťuje dobrý zdravotný stav a kondíciu. Starým psom poskytuje ľahký prístup ku všetkým potrebným vitamínom. Prispieva aj k správnemu priebehu brezivosti a laktácie súk, zabezpečuje početné a vyrovnané vrhy šteniat. Obsahuje všetky potrebné vitamíny a minerálne látky v optimálnej dávke na doplnenie ich dennej potreby. Dobrý príjem prípravku zabezpečuje mäsovo-slaninová aróma.

Spôsob použitia: Nutrimix sa podáva zvieratám denne, podľa doporučeného dávkovania rovnomerne zamiešaný do kŕmnej dávky.

Poznámka: 1 vrchovato naplnená čajová lyžička obsahuje cca 10 g prípravku.

Doba použiteľnosti: 12 mesiacov od dátumu výroby.

Spôsob skladovania: na suchom, tmavom a chladnom mieste v pôvodnom uzavretom obale.

Balenie: 1 kg - papierové krabičky, 25 kg - papierové vrecia.

zdroj: http://www.biofaktory.com/sk/produkty.html
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Nutrimix od Biofaktory

Poslaťod Larra@dogs » Pia 28.09.2007 16:35

Meggy píše:Dáva niekto z Vás do krmiva tieto prísady? Ako na ne psík reaguje?



....dlhodobo používam a môžem len doporučiť...doteraz NO PROBLEM :no: :ahoj:
Larra@dogs
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 232

Re: Nutrimix od Biofaktory

Poslaťod Matica » Pon 22.06.2009 20:35

Iwka píše:Dáva niekto z Vás do krmiva tieto prísady? Ako na ne psík reaguje?

Ja som ich kúpila dnes a konečne mi pes zožral všetky ovsené vločky a vylízal misku:D...vraj majú slaninovo-salámovú príchuť. Už reagujem aj na staré príspevky, som socka :dancing:
Per Aspera Ad Astra
Matica
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 428
Bydlisko: Prešov

Re: Nutrimix od Biofaktory

Poslaťod Niki » Pia 26.06.2009 11:57

Ja tiež pridávam Nutrimix a zatiaľ v pohode.
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Nutrimix od Biofaktory

Poslaťod Tatranská Afrika » Pia 26.06.2009 15:16

viete niekto porovnať Roboran a Nutrimix?
D8V8vala som Roboran 1-2x týždenne a pri Nutrimixe ma prekvapilo, že sa dáva denne.
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Nutrimix od Biofaktory

Poslaťod schnauzee » Pon 29.06.2009 21:19

doma mám ešte dosť nutrimixu, mám ho presypaný v dóze, takže originál balenia už nemám. Keďže ho pridávam veľmi zriedkavo, darujem zbytok niekomu, komu sa zíde a zužitkuje.
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Nutrimix od Biofaktory

Poslaťod Katush » Str 16.09.2009 20:42

Tatranská Afrika píše:viete niekto porovnať Roboran a Nutrimix?
D8V8vala som Roboran 1-2x týždenne a pri Nutrimixe ma prekvapilo, že sa dáva denne.


Ja sa pamätám, kedysi som si v chovateľských potrebách vyberala medzi roboranom a nutrimixom, vtedy mi pani hovorila, že roboran je viac obohatený o ...a teraz neviem presne, či hovorila calcium, ale myslím, že hej, ak sa mýlim, opravte ma... :hi: a že v nutrimix-e je viac druhov vitamínov. Odvtedy kupujem nutrimix, keď sa nám minie 1 kg, trochu majú prestávku a potom kúpim znovu. Akurát dnes ma napadlo, že by som im už mala kúpiť :smile:
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

NutriMix

Poslaťod eila_kozakova » Sob 27.03.2010 13:11

myslíte že tieto vitamíny pomôžu sa trošku dostať do formy?? máme ich prvý krát a kúpili sme ich preto že náš pes mal hnačku...
eila_kozakova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: NutriMix

Poslaťod Tatranská Afrika » Ned 28.03.2010 21:21

čím kŕmite?
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: NutriMix

Poslaťod hermy69 » Pia 04.06.2010 18:55

Samotnú hnačku odstrániť nemusia. Samo o sebe sú skôr na doplnenie potrebných látok, ktoré pes počas dňa nedostáva vo svojej krmnej dávke. Môžu odstrániť napr. príznaky únavy, ale čo sa týka hnačky, tá závisí hlavne od toho čím psíka kŕmite. Ja dávam NutriMix mačke. Miešam jej to do krmnej dávky. Veľmi jej to nechutí, ale dostáva aspoň akú takú výživu, hlavne keď má teraz mačiatka. :smile:
http://dikzpotonskejluky.wix.com/dikzpotonskejluky
hermy69
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Bratislava okolie

Re: NutriMix

Poslaťod twery » Uto 29.06.2010 20:30

tak ja po sobotňajšej skúsenosti s týmto prípravkom môžem len jedno už nikdy viac. :blee: :blee: :blee:
Ak si niekedy mal rád nejaké zvieratko potom sú v tvojom živote tri dni na ktoré nikdy nezabudneš.
twery
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300

Ďalší

Späť na Doplnky Stravy