Sušené uši, nohy a iné

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod pigie » Štv 18.04.2019 19:04

Take nieco som hladala, ale nenasla. Nasla som rozmer XL, ze 15cm, pre psa nad 35kg :heh: Si srandu robia, ze? Ale pobavilo :heh: Okrem toho sa zas aj bojim kupit nieco velke = drahe a bude sa tvarit, ze to zrat nebude, lebo on okusovat primarne nechce, on chce zrat :haha: Proste paroh ma moc nelaka vzhladom na cenu a neistotu, ci z toho bude citit potravu :heh:
Edit, alebo takto: Žuvacie parohy pre psov nad 40 kg
Jelení paroh pre psov XL 221 - 270 g , mne ta gramaz nic nepovie o velkosti :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod wer » Štv 18.04.2019 19:22

Mne kedysi elis hadzala link na ten velky paroh :yes: ale nenasla som odvahu mu to objednat :ha:
Inak uplne vhodne si to otvorila, tiez rozmyslam, co mu dat, aby mi ten dom nerozoberal .. tej nohe som uplne nedoverovala, ale asi skusim. Aj v hornbachu ju mavaju. Len sa bojim, ze ju bude chciet zozrat celu naraz, a to asi dobre nebude :ha:
Mozno fakt skusim ten velky paroh, uz tolko nehlce, tak sa mu snad nic nestane. Ale maly kusok mu nedam v ziadnom pripade.

A teda paxovi som.davala suseny hovadzi nufak, to vydrzalo trosku dlhsie, ale paroh to nie je...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod pigie » Štv 18.04.2019 19:29

V Hornbachu ju maju. Viem na 100%, chodim okolo nej a vaham :heh: Ale neda sa mi ju ani vziat do ruk :haha: Nedam to proste, musela by byt bez kopyt :heh:
Ten paroh sa fakt bojim len toho, ze to zrat proste nebude, lebo teda paroh som v ruke drzala a neviem co by ho malo na tom akoze hecovat. To mu rovno mozem dat palicku :heh: Ale mozno sa mylim a v pohode by zuzlal, ale pochybujem, zeby to odvratilo pozornost od ludi... Ja potrebujem proste nieco, co bude fakt mnam mnam, aby si ludi nevsimal, motivacne, paroh mi motivacny proste nepride :heh: A zas tu kost s kopytom asi ani mama v svojej kuchyni neprekusne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod wer » Štv 18.04.2019 19:31

Jaaj, lebo ja potrebujem cosi, co bude zuzlat ako tu palicu presne za mojej nepritomnosti :ha: Palica je zla, lebo to zerie :ua:
Skus ten nufsk teda :yes: Smrdi to dost, upozornujem :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod pigie » Štv 18.04.2019 19:33

Skusim, aj ten som tam videla, ale to mi tiez prislo take, ze skusnem na 2x :heh: Tie kosti by boli fajn, keby proste boli vacsie... Tie mi vyhovuju uplne najviac :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Nisus » Štv 18.04.2019 19:38

Nemate v rodine ci v okruhu znamych polovnika? Sa popytajte, ci nema nejake jelenie zhody na povale :lol: alebo potom inzercia: https://m.bazar.sk/29655408-jelenie-parozie/#3377256820
Alebo erik z DF by mozno tiez vedela cosi dohodit.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod pigie » Štv 18.04.2019 19:51

Nemame... Zaciatkom roka nahle umrel :ua:
Ale nasla som :aaa: Taketo chcem :heh:
https://www.caskrmeni.cz/eshop/psi/suse ... x=rdre2zxe
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod wer » Štv 18.04.2019 20:07

Ja som nufak bravala zo zoohitu - take velke balenie, vcelku velike kusy su to.

Ale ta kost vyzera dobre, potkm poprosim fotky a recenziu :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod pigie » Štv 18.04.2019 20:16

Za doručenie: € 9,96
Si to asi rozmyslim :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod pigie » Pon 22.04.2019 7:49

Sunkova kost zo zoohitu cca 25cm, nieco ako 35 minut a mam len tycku. To uz ten bykovec vydrzi cca hodinu, len teda ked ho zozere cely naraz, nie je dobre :ua: KOST potrebujem tu velku kost :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod wer » Pon 22.04.2019 7:54

Tak ja sa skor bojim, ze zozerie vela kosti. Ale kupila som mu tu nohu, len som mu ju este nedala
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod pigie » Pon 22.04.2019 8:04

No, mojmu by zhustenie stolice len pomohlo zas :heh: ja to mam ine, ja ho mam pod dozorom...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod wer » Pon 22.04.2019 8:42

Tak moj ma inac tie surove, to mi pride zdravsie. Ale s touto susenou mam taku predstavu, ze mu to dam, on to necha len tak povalovat sa doma a ked na neho pride splin, tak to pokuska :ha: ale sa obavam, ze realita bude vyzerat inak - dam mu to a on sa nepohne od toho, kym to cele nezozerie a potom sa z toho este dototo. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod lucik » Pon 22.04.2019 8:45

my sme mali taketo 3 na dvore zopar mesiacov - zakazdym, ked psice boli na dvore, lahli si k tomu a kuskali.. potom to oschlo, potom to obzrali mravce, nikdy to nesmrdelo.. boli to tusim telacie
1F98D071-A058-4668-94C7-8EC895EBF82D.jpeg
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod pigie » Pon 22.04.2019 9:02

Jednoznacne su zdravsie, ale ja to potrebujem fakt len k nasim a musi to byt susene. Surovu by som zohnala ovela lahsie. Ale wer, mas pravdu, nas sa od toho nepohne, jemu by som to isto nedavala v case mojej nepritomnosti.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy