Sušené uši, nohy a iné

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Snezienka123 » Pia 23.11.2012 14:05

Ja som doteraz používala tieto: Obrázok.
Neboli ani veľmi veľké, ani tvrdé pre yorka, plus kúsok kuracinky navyše k tomu... Pretože zatiaľ čo som videla ryby určené pre psov-s tým by bojovala asi veľmi dlho, kým by to zjedla, preto boli pre nás ako odmena nevhodné.

Mám pocit, že som naozaj čítala v zložení na obale, že to obsahuje chlorid sodný, čiže ak sa nemýlim, tak je to soľ. Ale môžem to ešte preveriť. Neviem koľko je tam tej soli, nechutnala som :no: , ale moja ich zvykne dostávať ako odmenu za to, že sa nechá celá učesať, prípadne za väčšie trápenia ako sú (napr. úprava uší, strihanie pazúrov...), nie za bežný výcvik, takže dostáva max. jednu až dve denne. Je to proste taký malý úplatkár :lol:
Ja ich zvyknem kupovať v Petcentre, medzi dobrotami pre mačky.

miusiatko: Tie z tvojho videa vyzerajú fajn, to by sa hodilo aj nám na výcvik, takže sa skúsim lepšie poobzerať v obchodoch, či zoženiem aj také čisté sušené rybky. Moja malá je tiež tak posadnutá rybami :aaa: , že niekedy mám pocit, že by sa aj stojku na ušiach naučila, len aby ich dostala :pac:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod miusiatko » Pia 23.11.2012 16:32

tamtie mame z Carrefouru, vcera som ich tam videla :no: ruzovy obal
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Snezienka123 » Sob 24.11.2012 1:48

Ja som dnes bola aj v Petcentre, Superzoo, Hornbachu, Tescu dokonca aj v Carrefoure a nič som nenašla. (Som toho dosť pobehala popri zháňaní vianočných darčekov :lol: Už nechcem obchody ani vidieť :aaa: )
Je to možné, že by som ich prehliadla? :pac:
Budem teda vedieť, že mám hľadať ružový obal...vieš mi ešte upresniť prosím, kde ich zvyknú presnejšie mať? Ja som asi slepá, alebo mám fakt smolu a vypredali ich :ach:
Majú ich v tých regáloch ako sú krmivá pre rybky a vodítka a misky alebo bývajú v tých iných regáloch kde je strava pre mačky?
Je to ružový sáčik? Asi koľko gramova cca ich obsahuje alebo aký je veľký?

Ja som dnes síce zohnala, ale len tie s kuracím mäskom a nejaký malý sáčik čistých rybičiek v Superzoo za 2,20€, takže ty ich máš výhodnejšie :no:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod miusiatko » Ned 25.11.2012 23:06

Obrázok
takto vyzeraju.

Snad s tou cenou netrepem :hi: na take veci mam velmi zlu pamat. Ale mam pocit, ze su pod 1,50e, lebo som sa vtedy divila, ze ake lacne pamlsky. A su tak pri voditkach a rybickovom krmeni
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Snezienka123 » Pon 26.11.2012 9:45

Ďakujem za vyčerpávajúce info :smile:
Nič také som tam nevidela, ale aspoň už viem, čo mám hľadať a kde...len mi ešte napadlo, že ty si bola možno Carrefoure v Petržalke a ja som bola v Poluse. (Si fandím, že nie som až taká slepá :heh: )
Ale aj tak pohľadám, ďakujem.
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Shimmeron » Pon 26.11.2012 10:38

Kira dostava od vita kraft ci vota fit ci ako sa to vol, v tescu a v kauflande to maju, susene usi sekane a tiez koze a tak, a chuti jej a nieje jej zle :jop:
Shimmeron
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 399
Bydlisko: Bratislava - Rača

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Snezienka123 » Pon 26.11.2012 11:07

Moja Keissy sušené veci miluje a čím viac smrdia, tým je za nimi besnejšia, čiže uši sú len taký priemer, ale keď dostane sušený býkovec, sušené črievka alebo pľúca tak sa ide za tým doslova zabiť :aaa:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod miusiatko » Pon 26.11.2012 14:10

nie, nie, bola som v Poluse :lol:
V stredu pojdem zas, rybicky uz dosli, tak podam report :no:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Tiaali » Uto 27.11.2012 0:59

k tým sušeným rybičkám..my sme mali tieto od Baronu:
http://www.baron.cz/pes/susene-male-ryb ... 00097.html
a teda dosť dlho mi trvalo než som ich aj chytila do ruky :ha: ale psina sa za tým išla zabiť..lebo to smrdelo na celú izbu :ach:
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod straka17 » Uto 27.11.2012 16:45

Tiaali píše:psina sa za tým išla zabiť..lebo to smrdelo na celú izbu :ach:


No vieš to je také pravidlo - čím viac smrdí tým viac chutí :aaa:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Simba » Pon 31.12.2012 8:50

No dnes Angie skúsila prvý raz ucho práve ho tu pri mne chrúme. Najprv na mňa len tak kukala že čo to :stuch: (vždy dostávala len take bledé kosti) potom ho cele povylizovala a teraz sa nevie od toho odtrhnúť :lol: takže úspech. A Beny (NO) tomu som kúpila tiež ale neviem lebo hneď išiel s tým čo najďalej odo mňa :D. Nabudúce skúsime sušené rybky to ma zaujalo :)
Simba
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Patuska » Pon 31.12.2012 11:40

Aj moj krpec najprv oblizoval asi dve hodiny úplne precízne.. :heh: Teraz sa nestačím čudovať ako rýchlo tie uši miznú :heh:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Buchťa » Pon 31.12.2012 15:43

Patuska,drobec Ti roste do krásy - máš velmi pěkný Avatar - držím palce :jop: :jop: :jop:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod Snezienka123 » Str 09.01.2013 0:34

No, moja Keissy miluje okrem sušených rybičiek, aj sušené uši, ešte radšej má sušené črievka a sušené pľúca...proste čím väčší smrad, tým skôr sa do toho pustí :yes:
No a pred Vianocami som tak blúdila po Hornbachu, že čo také prírodné by som jej kúpila, čo by mohlo mať úspech, a s čím by sa aj dlhšie zabavila, lebo spomínané osvedčené sušené veci zbodne hneď, ani chvíľku sa s tým nehrá.
Mali tam sušený býkovec, nakrájaný na také 10 cm kúsky, tvrdé to bolo ako fras, je to hrubšie ako črevá, tak som si povedala, že jej to zoberiem, veľkosťou to bolo fajn pre yorka, že bude mať čo okusovať aj dva dni.
Mali ste ju vidieť, keď som jej ho dala, naprv okolo toho chodila, s obavami oňuchávala, popri tom na mňa hádzala pochybovačné pohľady, či som sa nezbláznila s :stuch: , že čo s tým má akože robiť :lol: ...nakoniec sa odhodlala ochutnať a ani neviem, ale o takých 10 minút bolo po býkovci, už len z koberca omrvinky zbierala, aby ani to nevyšlo nazmar :pac:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Sušené uši, nohy a iné

Poslaťod straka17 » Pia 11.01.2013 20:15

Snezienka123 píše:No, moja Keissy miluje okrem sušených rybičiek, aj sušené uši, ešte radšej má sušené črievka

Tie črievka sa dajú kúpiť ako rybičky v sáčku alebo samostatne ako napr. uši?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy