Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.
Odoslať odpoveď

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Štv 10.09.2009 19:35

Detska vyziva drahsia.. to by som ani nepovedala.. ved 4 kapsicky, to je asi jedna vyziva stoja u nas niekedy cez 2 eura... a to je uz akcia hej?
Inac, vyziva sa moze davat psom?

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Štv 10.09.2009 19:40

a preco nie? :no:

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Štv 10.09.2009 19:50

Aj ja kupujem vyzivu, sice nie pre psa, ale ja ju mam rada aj deti, a minule som ju skusila dat nasej a veru jej chutila tiez :smile:

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Pon 21.09.2009 12:39

Amaguk píše:a preco nie? :no:

Neviem :heh: tak ma to napadlo, ze je to vastne sladke :heh: no neviem fakt..

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Uto 22.09.2009 18:11

ale sice je v tom ovocie a to je sladke a ovocie sa psom ma davat cize myslim ze vyziva je pohode. Inak dobry napad, skusim ci to bude pesovi chutit.

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Uto 05.01.2010 13:14

ku tym kapsickam,my ich kupujeme a kedze havinka musi jest este 3x denne tak rano a vecer su granule a naobed ryza s 1/3 kapsicky...to len aby jej lepsie chutilo,ved masko....takze ja mam tie kapsicky na dost dlhu dobu....nikdy ich nedavam cele :no:

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Str 06.01.2010 18:08

My dývame mojej mesové sáčky pedigree každý druhý den, ako...spestrenie stravy..a vobec jej to nerobí žiadne problémy. Naopak velmi jej to chutí a vždy sa na to teší

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Sob 16.01.2010 21:49

Bella píše:ku tym kapsickam,my ich kupujeme a kedze havinka musi jest este 3x denne tak rano a vecer su granule a naobed ryza s 1/3 kapsicky...to len aby jej lepsie chutilo,ved masko....takze ja mam tie kapsicky na dost dlhu dobu....nikdy ich nedavam cele :no:


Toho mäska tam veru veľa nieje :ua:

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Štv 21.01.2010 1:54

My to tiež moc nekupujeme.. :ua: Keď tak len tie pochúťky( a to jedine psov čo má babka ..náš to ofrflal ,vychcanec :lol: ) .. A kapsičku sme raz kúpili , chutilo mu ..
Pár-krát tie dentálne kostičky ako odmeny a sem-tam kapsička to áno ale ako už ostatní spomínajú...Ako stravu veru nie :nie:

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Štv 28.01.2010 17:07

my ich kupujeme dost čaasto a strašne mu chutia viac než obyčajné kuracie maso :lol: potom do večera vylizuje misku :lol:

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Uto 16.02.2010 21:41

Ja som este neskusala pri Jerrovi Pedigree,iba dentalne kosticky .Ale vyskusam :ahoj: :no: :smile:

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Uto 16.02.2010 21:44

:pac: a naco mu to chces davat? ved je to plne chemickych konzervantov a umelych dochucovadiel :nie:
Aj citas v teme, alebo len tak reagujes "do vetra"?

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Uto 16.02.2010 21:49

Niektory pisu ze su OK iny ze ne. :nwm:

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Uto 16.02.2010 21:55

a ty sama si tiez myslis, ze je ok davat psovi chemicky konzervovany odpad?... navyse za nemale peniaze? :ach:
(ono, niekedy staci len trochu zapojit zdravy usudok...)

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Uto 16.02.2010 21:58

NIIIEEEE ale iba ako doplnky stravy ako tu niekto pise je to ok ked to OBCAS raz za 3 mesiace das.V malych davkach tie pochutky...
Odoslať odpoveď