Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod anemika » Ned 21.06.2009 14:48

Lorima píše:Ja dávam občas tieto kapsičky potkanom a zatial sa nesťažovali... :heh: :ha:



Tie podkany mas s PP? Tak ak hej, to by mali zrat ine krmivo. :nie:
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Betka » Ned 21.06.2009 19:31

Offtopic: :oo: To ako keď potkan nemá PP tak také žrať môže?!
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod dana033 » Ned 21.06.2009 20:51

No to by zaujímalo aj mňa... :hmm:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Lorima » Ned 21.06.2009 22:38

Offtopic: Ja to potkyšom nedávam stále,asi raz za mesiac ako spestrenie stravy a iba máličko. A v pohode to žrať môžu,keď toho nemajú vela a často. A samozrejme že dostávajú iné krmivo, špeciálne pre potkany,ovsené vločky,piškótky a iné somarinky. :no: :jazyk:
A p.s: píše sa poTkany a nie poDkany... :ach: A neboj, rozhodne viem čo majú žrať potkany aj keď nemajú PP!!
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Betka » Pon 22.06.2009 16:03

Offtopic: Lorima: Mne to, že dávaš potkanom kapsičky nevadí (práve robím ratsitting dvom potkanom a tiež dneska dostali kapsičku) , ale to, že pre anemiku je potkan s PP niečo iné ako bez! :hmm: ...
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Lorima » Pon 22.06.2009 16:36

Offtopic: Betka: veď to áno.. keď sa naučí ako sa píše potkan, potom mi môže aj povedať s čím ich mám kŕmiť a s čím nie... :ha: A neviem aký je v tom rozdiel... veď ani psy s PP nemusia žrať kvalitnejšiu stravu ako psy bez PP len kvoli tomu že majú papiere... :nwm:
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod anemika » Uto 23.06.2009 10:11

Bozinku, teraz som nasla tuto debatu. ved ja som myslela, ze je to pisane ironicky, ze je to humus strava a preto je pre poDkanov. Tak som netusila, ze zareaguje niekto, kto poDkanov chova, lebo popravde, ja sa ich stitim. Asi moj humor sa minul ucinkom.Pardon. :smile:
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Lorima » Uto 23.06.2009 10:23

Offtopic: Tak v poho,ja som to asi zle pochopila no... :hi: Ale potkanom to dávam naozaj. :ha:
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Lucia » Ned 28.06.2009 21:44

Offtopic: Baby ked toto svinstvo nedávate svojim psom, tak potkanom už môžte? Potkany to už môžu, lebo sú potkany, lebo zožerú všetko? :hmm: Rozhodne by sa ani Pedigree nemalo dávať potkanom, z rovnakých dôvodov ako psom. Psie kapsičky, a hlavne tieto lacné, sú príliš slané, majú jednociferné percento mäsa, veľa bielkovín, všelijaký humus.. a lacné mačacie napr. Whiskas tak isto. Super je kapsička od Animondy-dostupná v každom obchode. A keď náhodou natrafíte na také značky ako Porta21,Shesir a Aplaus, tak tie sa rozhodne oplatí kúpiť, je to špička medzi mačacím krmivom - vhodným pre potkany.
Sorry,musela som.. :hi:
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Betka » Ned 28.06.2009 22:10

Offtopic: Lucia mne darmo hovoríš, tie potkany nie sú moje .. :nwm:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod anemika » Pon 29.06.2009 9:27

Lucia píše:Offtopic: Baby ked toto svinstvo nedávate svojim psom, tak potkanom už môžte? Potkany to už môžu, lebo sú potkany, lebo zožerú všetko? :hmm: Rozhodne by sa ani Pedigree nemalo dávať potkanom, z rovnakých dôvodov ako psom. Psie kapsičky, a hlavne tieto lacné, sú príliš slané, majú jednociferné percento mäsa, veľa bielkovín, všelijaký humus.. a lacné mačacie napr. Whiskas tak isto. Super je kapsička od Animondy-dostupná v každom obchode. A keď náhodou natrafíte na také značky ako Porta21,Shesir a Aplaus, tak tie sa rozhodne oplatí kúpiť, je to špička medzi mačacím krmivom - vhodným pre potkany.
Sorry,musela som.. :hi:


Ake znacky odporucas psom?
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Lucia » Štv 02.07.2009 17:12

anemika, o tom nemám až taký prehľad a je tu mnoho skúsenejších ktorý ti poradia lepšie ako ja.
Ale zrejme aj tu bude rozdiel medzi kvalitnými kapsičkami pre psi s PP a bez PP.. :ach: (neberte to vážne)
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Lorima » Str 15.07.2009 23:00

Offtopic: Prosím ťa,tie potkany dostali kapsičku naposledy asi pred dvoma mesiacmi a keď už dostali,tak len na chuť a zmenu asi za jeden a pol čajovej lyžičky a žijú,sú zdraví a nemajú problém....a bavila som sa aj na potkaňom fóre a baby to normal potkyšom dávajú a nič sa im z toho nestalo...A určite by som svojim potkanom nedávala hociaké svinstvo keby som vedela že im to ublíži,alebo sa im niečo z toho stane,ja mám svoje potkany na to dosť rada,aby som to brala tak ako si napísala že potkany môžu žrať hocičo už len preto že sú to potkany... takže tak!!!
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod rosaria » Pon 20.07.2009 12:37

Ja môjmu dávam v priemere jednu kapsičku na 4 dni. Dostáva žrať iba ráno Acany, a aby mu lepšie šmakovalo pridám tam pár kusov z kapsičky. Chutí mu. Keď niekedy nemám tak na mňa pozrie to akože dnes iba toto? asi mu to lepšie vonia ked tam cíti tú zmesku :-) a miluje dentálne kostičky, ale tie dostane len keď veľmi poslúcha...(1x za mesiac)...
neviem čo iné mu dať . Variť mu nestíham, ani nebudem, a veľké konzervy alebo niečo objemnejšie kupovať už nebudem, lebo sa to vždy pokazí. Takže od mojho psa majú hlas.... aj keď dúfam že mu to nejako neublíži...
rosaria
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Saaboter » Pia 31.07.2009 20:26

Mno, nášho malého guláša trápilo vracanie aj niekoľkokrát týždenne, vždy z neho vyliezla len akási pena so slinami, dlho sme nevedeli, z čoho to môže mať. Až sme na skúšku vysadili kapsy Pedigree, odvtedy je úplný pokoj. Nedostával ich veľa, možno 2-3x do týždňa vždy v kombinácii s niečím vareným, ale aj tak mu to nerobilo dobre. Takže ja tento predražený farebný humus svojmu hafanovi už nikdy nedám. Občas miesto tej kapsy teraz dostane detskú výživu, je to síce drahšie, tak ale čo pre svojho miláčika neurobím, no nie?? :smile:
Ak vlastníš psa, si bohatý... A preto ich mám dvoch :-)
Saaboter
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy