Granule a doplnky stravy

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Granule a doplnky stravy

Poslaťod krista » Pia 02.10.2009 19:33

Bimbinka,keby som ja chcela aby mi pes pribral ,skôr by som volila v rámci tej značky ktorou kŕmim hladať krmivo s vyšším % tukov a proteinov.....teda keeeby som chcela... :ha: (väčšinou sú to varianty pre psov vo vyššej aktivite alebo pre kojacie feny atď...)
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Granule a doplnky stravy

Poslaťod zuzulka232 » Ned 04.10.2009 23:24

Psiky aj macky, ked su vonku, si na zimu vacsinou vytvoria zasoby tuku tak nejak prirodzene ako som vypozorovala. Su zravejsie, takze mu mozes prihodit viac k beznej davke, alebo skus, co Ti radili, kalorickejsie krmivo. :smile:
zuzulka232
Šteniatko
 
Príspevky: 71

Re: Granule a doplnky stravy

Poslaťod Bimbinka » Pon 12.10.2009 19:33

dakujeeem :no:
Bimbinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Granule a doplnky stravy

Poslaťod srdiecko » Štv 15.10.2009 21:02

Tiež ma táto téma zaujíma, chcela som sa spýtať, či je potrebné niečo pridávať ku granuliam. Ale ovocie a zeleninku všetkého druhu žerie, tiež tvaroh, syry a také veci občas dostane. Inak krmim PP alebo FM takže asi nebude treba nič extra pridávať vrámci dopĺňania vitamínov.
Len mi všeličo radili "múdri" ľudia (čo ani psa nemajú a väčšina nikdy žiadneho nevychovala) a keď som povedala, že všetko potrebné má v granuliach, tak sa na mňa škaredo dívali, že som asi lakomá, alebo čo? :smile: že psovi nedoprajem...
Niet na svete lepsieho psychiatra nez steniatko, ktore vam oblizuje tvar...
Kupit si psa je jediny sposob ako za peniaze ziskat lasku.
Obrázok
srdiecko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 50
Bydlisko: Puchov

Re: Granule a doplnky stravy

Poslaťod Kustar » Pia 16.10.2009 17:04

tak ja som nedavno kupil doplnok Biocal PLUS.Ake mate stym skusenosti?Davam to preventivne.
Kustar
Šteniatko
 
Príspevky: 70

Re: Granule a doplnky stravy

Poslaťod *Bady* » Pia 16.10.2009 17:40

srdiecko píše:Tiež ma táto téma zaujíma, chcela som sa spýtať, či je potrebné niečo pridávať ku granuliam. Ale ovocie a zeleninku všetkého druhu žerie, tiež tvaroh, syry a také veci občas dostane. Inak krmim PP alebo FM takže asi nebude treba nič extra pridávať vrámci dopĺňania vitamínov.
Len mi všeličo radili "múdri" ľudia (čo ani psa nemajú a väčšina nikdy žiadneho nevychovala) a keď som povedala, že všetko potrebné má v granuliach, tak sa na mňa škaredo dívali, že som asi lakomá, alebo čo? :smile: že psovi nedoprajem...

teoreticky, keď máš kvalitné granule, psovi by nemalo nič chýbať...ale ja som za, aby sa do granúl pridávalo hocičo psovi prospešné..veď pestrá strava je najlpšia, no ni? :jazyk:
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Granule a doplnky stravy

Poslaťod srdiecko » Ned 18.10.2009 19:15

no jasné, veď ja jej doprajem rôzne pochúťky, syr, tvaroh, bryndzu, jablká, mrkvu, karfiol, a iné, to všetko dostáva. Ja som len myslela doplnky v tabletách, alebo tak.
Napr. aj vápnik, dávala som ho, keď sa jej menili zuby, ale trochu som sa zľakla, keď som si prečítala aké problémy môže spôsobiť prebytok vápnika a že lahšie sa telo vysporiada s deficitom, ako s prebytkom. A keďže môj hafan má 4 kg, tak som od vápnika upustila aby som ju nepredávkovala a celkovo sa bojím, lebo pri takej mušacej váhe, sa lahko stane, že niečoho dostane viac ako treba.
Niet na svete lepsieho psychiatra nez steniatko, ktore vam oblizuje tvar...
Kupit si psa je jediny sposob ako za peniaze ziskat lasku.
Obrázok
srdiecko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 50
Bydlisko: Puchov

Re: Granule a doplnky stravy

Poslaťod maydanoz » Ned 25.10.2009 23:09

ja by som do psa ziadne tabletky nepchala. Ked je strava pestra, je zbytocne davat nejake extra vitaminove tabletky.. Na svete je tolko potravin, ktore su zdrave..
maydanoz
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 384
Bydlisko: CH

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy