Vitaminy

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Vitaminy

Poslaťod Tatiana » Ned 20.01.2008 21:50

ja pridavam tiez pripravky na klby,zinok a biotin,trojmesacne kury, po porode tiez plus pangamin
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Vitaminy

Poslaťod Bibiana » Ned 20.01.2008 21:56

Pravidelne je to Pangamin, a ak treba kvôli pupáčikom nahodím vitamínA a Zinok..
Inak kĺbovú výživu sme dávali za mlada, potom bola vyžiadaná zdravotná pauza, a budúci rok by sme chceli po dohode s vetom nahodiť tiež niečo.. Predsa len už dôchodok sa nám blíži :ua:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Vitaminy

Poslaťod Amaguk » Ned 20.01.2008 21:58

Bibiana píše:Inak kĺbovú výživu sme dávali za mlada, potom bola vyžiadaná zdravotná pauza,

preco pauza?
pokial viem, klbovka preventivne sa moze davat kontinualne
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vitaminy

Poslaťod Bibiana » Ned 20.01.2008 22:01

Amaguk píše:preco pauza?pokial viem, klbovka preventivne sa moze davat kontinualne


Amaguk, napísala som vyžiadaná, pretože sme mali obdobie s takým zdravotným problémom kde by mu aj vitamíny mohli uškodiť :no:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Vitaminy

Poslaťod Amaguk » Ned 20.01.2008 22:02

ak to nie je tajne, co mu bolo, ze by aj klbovka mohla uskodit?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vitaminy

Poslaťod Bibiana » Ned 20.01.2008 22:06

Amaguk píše:ak to nie je tajne, co im/mu bolo, ze by aj klbovka mohla uskodit?


Silný zápal žalúdka a čriev, približne dva týždne na infúzkach, potom len na kašičkách.. Obehali sme asi 10tich doktorov, našťastie s tým posledným sme sa dostali tam, kde sme.. Vtedy nám bolo odporučené prestať brať akékoľvek takéto výrobky na určité obdobie :)

Ale to už sme dosť OT :fizel:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Vitaminy

Poslaťod Amaguk » Ned 20.01.2008 22:11

fuuha, tak to su neprijemne komplilacie, dufam, ze uz je vsetko ok .
a imho, ani nie sme tak celkom OT, je uzitocne vediet, v akych pripadoch sa tieto vyzivove doplnky jednoznacne neodporucaju :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vitaminy

Poslaťod Bibiana » Ned 20.01.2008 22:14

Amaguk píše:fuuha, tak to su neprijemne komplilacie, dufam, ze uz je vsetko ok .
a imho, ani nie sme tak celkom OT, je uzitocne vediet, v akych pripadoch sa tieto vyzivove doplnky jednoznacne neodporucaju :no:


Aha no ja dúfam, že tu taký problém mať nikto nebude, neprajem to naozaj nikomu.. Bolo to naozaj náročné, nielen pre Falinka, ale aj pre nás, naozaj sme boli na nervi a ešte keď sme videli, ako prvý, druhý, tretí atď vet nám nevedel poradiť.. Bolo to naozaj strašné.. Teraz už je všetko fajn, no háklivý a fajnový na stravu sme samozrejme zostali, no to už je potom všetkom naozaj najmenej..
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Vitaminy

Poslaťod Amaguk » Ned 20.01.2008 23:43

drzim place, aby sa to uz neopkaovalo :smile:
je znama pricina?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vitaminy

Poslaťod Bibiana » Ned 20.01.2008 23:47

Názorov bolo vyslovených veľa, ale.. Nikto s tým druhým nesúhasil.. A popravde potom sme už po tom ani nepátrali, hlavné bolo aby bol ok.. Vrátiť by sa to nemalo, bol to zápal, ale samozrejme stať sa môže všeličo..
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Vitaminy

Poslaťod Fraga » Pon 21.01.2008 9:03

My tiež dávame vitamínky preventívne Canvit chondro a teraz sme kúpili od Beaphar Algolith na podporu farby srsti a pigmentu oka... tak uvidíme čo to spraví :smile:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Vitaminy

Poslaťod zeane » Pon 21.01.2008 12:48

Fraga píše:My tiež dávame vitamínky preventívne Canvit chondro a teraz sme kúpili od Beaphar Algolith na podporu farby srsti a pigmentu oka... tak uvidíme čo to spraví :smile:


no, canvitu sa drzim aj ja, kedze moja princeznicka je krmena dvoma dochodcami... Nie ze by som neustriehla - po dost dlhych debatach zvysenym hlasom sme sa prekricali k strave: varene maso s prilohou a neopovazte sa ju prikrmovat!!! No, funguje to (ciastocne) - kontrolujem podla zapachu z papulky ale kedze zeleninku triedi nabok a na dlazku, obcas do nej štopnem multivitamin a ked pojdeme v lete do zataze (agility) tak budeme papkat aj chondro :no:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re:

Poslaťod Veve7.7.7 » Sob 09.02.2008 16:49

Vikiki22 píše:Nie, ja nic take nedavam mojim psom...podla mna, ked niekto krmi svojich psov s vyvazenou stravou, su vitaminy a ine doplnky zbytocne :lol:


Presne môj názor! :aplause:
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba
Veve7.7.7
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 403
Bydlisko: Nitra

Re: Vitaminy

Poslaťod Amaguk » Sob 09.02.2008 17:22

veve, ale darling nie je prave velmi vyvazena strava :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vitaminy

Poslaťod Silwuska » Pon 11.02.2008 14:08

Amaguk :jop: :aplause: :haha: :haha:
Vikik...moj pes dostava vyvazenu stravu, ale ma velke predpoklady na problemy s chrbticou a pohybovym aparatom a preto je nevyhnutne podavat vitaminy :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy