Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.
Odoslať odpoveď

Mlieko a mliečne výrobky

Pon 27.08.2007 22:40

dava to niekto ? pomaha ? stolica je OK ? :ach:

Pon 27.08.2007 22:45

Ide o to , ci ten ktory pes ma dostatok enzymov v crevach na travenie laktozy z normalneho mlieka. Moja mliecko moze, je to dobre na vapnik a ma z toho peknu srst, velmi dobry je aj tvaroh, najma pre stence a kojace suky. Myslim ze ak ma pes hnacky z mlieka, tak este stale moze tvaroh, jogurt a kysle mlieko. Proste treba vyskusat.

Pon 27.08.2007 22:54

ja som skusal, viem, ze to zavisi od psa ... tak sa opytam Vas ake maju Vasi hafkovia priznaky a "dozvuky" :angel:

Pon 27.08.2007 23:05

Tak moja mliecko pije, asi tak pohar, ale viac nechce. Kupujeme jej aj nam nepasterizovane z kravina, je vynikajuce. Ziadne zvlastne priznaky nepozorujem, iba ze uz potom nie je hladna :smile:

Uto 28.08.2007 7:09

NO k tejto téme sa pridám aj ja.
Moja malá ked zje ovsené vločky s mliekom má hrozne riedku stolicu, potom jej dávam granule. Len teraz má problém sa vy..... neviem čo s tým. Predtým ten problém nebol. Žeby to tie vločky?
Tvaroh zbožnuje a ešte račšej má tvrdý syr :o) a maškrtku.
Tie vločky jej dávam len raz začas.
Čo poviete? :ach:

Uto 28.08.2007 10:48

ja som ešte mlieko neskúšala :ua:
ale náramne mu chutí tvrdý aj mäkký syr, niekedy mu to zmiešam s granulami alebo mu len tak dám ako maškrtu... :no:

Uto 28.08.2007 14:19

Moj tvaroh velmi luby, ci uz ten hrudkovy, alebo ten redsi a obcas dostane zliznut za lyzicku Pribinacika, taky maly hriech :hi:
mlieko som radsej neskusala.

Uto 28.08.2007 22:37

Este som pocula ze stravitelnejsie aj celkovo vhodnejsie pre psy a macky je kozie mlieko, lebo je menej tucne.

Štv 30.08.2007 22:01

Júlia píše:NO k tejto téme sa pridám aj ja.
Moja malá ked zje ovsené vločky s mliekom má hrozne riedku stolicu, potom jej dávam granule. Len teraz má problém sa vy..... neviem čo s tým. Predtým ten problém nebol. Žeby to tie vločky?
Tvaroh zbožnuje a ešte račšej má tvrdý syr :o) a maškrtku.
Tie vločky jej dávam len raz začas.
Čo poviete? :ach:


skor by som povedala, ze to ma z mlieka ako z vlociek.
vekom vascina psov straca schopnost travit mliecny cukor - laktozu.
preto je lepsie davat jogurt, acidko, tvaroh...nas ich miluje :smile:

Štv 30.08.2007 22:31

noo ja Caesarovi len občas dávam mlieko, kravské...ale to len asi švrť pohára..potom už len syr, tvaroh s praženicou -inak to nespapá...a odporúča sa aj biely jogurt...inak, že z mlieka pes rastie! Mám odskúšané...najmä pri jorkšíroch...alebo menších plemenách sú náznaky rastu väčšie, viditeľnejšie...

Štv 30.08.2007 22:33

MisheliQ píše:noo ja Caesarovi len občas dávam mlieko, kravské...ale to len asi švrť pohára..potom už len syr, tvaroh s praženicou -inak to nespapá...a odporúča sa aj biely jogurt...inak, že z mlieka pes rastie! Mám odskúšané...najmä pri jorkšíroch...alebo menších plemenách sú náznaky rastu väčšie, viditeľnejšie...


vraj je to len povera :ua:

Štv 30.08.2007 22:39

Amaguk píše:
MisheliQ píše:noo ja Caesarovi len občas dávam mlieko, kravské...ale to len asi švrť pohára..potom už len syr, tvaroh s praženicou -inak to nespapá...a odporúča sa aj biely jogurt...inak, že z mlieka pes rastie! Mám odskúšané...najmä pri jorkšíroch...alebo menších plemenách sú náznaky rastu väčšie, viditeľnejšie...


vraj je to len povera :ua:


ako ale u môjho psa niečo také nebadam...dávam mu mlieko, no aj tak nie je taký mohutný ako niektorí psíci, westíci...dokonca aj jedna sučka westíka bola od neho väčšia :heh:

http://www.havino.net/index.php?option= ... &Itemid=40

Pia 31.08.2007 0:12

Stena jorksira vzdy trochu podrastie, ale moze len do urceneho standardu a to ci narastie skor alebo neskor je aj individualne aj zavisi, akym typom krmiva krmis. Mlieko, alebo este lepsie tvaroh je bohatym zdrojom vapnika. :smile:

Pia 31.08.2007 9:13

moj havkac zje vsetko...mlieko to pije a potom je vsetko v poho ale zase to neprehaname s mliecnymi vyrobkami....obcas syrik a jogurty mal par krat.....väcsinou ide o dake mäsove jedlo....

Pia 31.08.2007 17:01

Biggy má strašne rada mliečne výrobky, kelimky od jogurtov vylíže pomaly aj s kelimkom, mlieko má tiež veľmi rada, ako odmenu na tréningoch občas dostáva syr, alebo syrokrém,.... taktiež jej veľmi chutí bryndza, žinčica, tvaroh,.... proste všetko.
Obrázok
Odoslať odpoveď