Mlieko a mliečne výrobky

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod simi nova » Ned 28.02.2010 12:40

Ja viem tak, ze cokoladu v ziadnom pripade havinko nesmie, aj maly kusocek mu moze uskodit, ale samozrejme s ohladom na individualnz metaboliymus kazdeho havinka, no neskusam cokoladu ani nahodou :ahoj:
simi nova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod bobík » Uto 02.03.2010 12:59

simi nova píše:Ja viem tak, ze cokoladu v ziadnom pripade havinko nesmie, aj maly kusocek mu moze uskodit, ale samozrejme s ohladom na individualnz metaboliymus kazdeho havinka, no neskusam cokoladu ani nahodou :ahoj:
Velky veru nie ale malilinky neuskodi , raz za cas . :no: ja osobne dam iba raz za cas nie vela iba kustik.Nestresujte :ach: :ach: :ach: :ach: :ach: :ach: :ach: :no:
:)
bobík
Šteniatko
 
Príspevky: 69


Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod bobík » Str 03.03.2010 16:20

Az SMRTELNA :oo: nemoze byt !
:)
bobík
Šteniatko
 
Príspevky: 69

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod simi nova » Pia 05.03.2010 17:36

Neviem, proste ju nedavam, radsej
simi nova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Bee House » Pia 05.03.2010 20:43

ja tiez nedavam psovi cokoladu,ani nie preto,ze je smrtelne nebezbecna(ale iba horka vcokolada s vysokym podielo kakaa) ale skor preto, ze je mu na nic. ako pamlsky pouzivam ine mnamky, cokolada je pre nas,ludi :lol:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod simi nova » Pia 05.03.2010 20:52

Bee House, to bolo dobre, suhlas :jop:
simi nova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod borrasca » Pia 07.05.2010 12:09

Zdravím, mám dotaz.

Je možné do bílého jogurtu přidat ovoce, med případně zeleninu? Nebo ovoce se zeleninou, nebo vůbec nemíchat jogurt s ničím? Máte zkušenost? Děkuji
Hlodavcům a chrtům huráááá a všem pejskům také samozřejmě!
borrasca
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 112
Bydlisko: Česká republika

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod zuzka:) » Pia 07.05.2010 12:14

ja dávam do bieleho jogurtu postrúhanú zeleninu alebo ovocie (ale nie veľa, lebo by to asi nezjedol) a nevšimla som si nič, žeby to nejak vadilo... takže u nás je to v pohode :smile:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod vavrena » Pia 07.05.2010 12:22

bobík píše:Az SMRTELNA :oo: nemoze byt !

Ak by ti zožral mikulášsky balíček, môže :no: Obyčajná mliečna alebo plnená čoko smrteľná nie je, nebojte sa. Až vo väčšom množstve. ?ali sme aj tu na fóre taký prípad, že pes zožral toho kakaa priveľa a visel na infúzkach dosť dlho.
Psíka s ňou dobrovoľne kŕmiť ozaj netreba. Akurát môžem povedať, že jedna tabuľka mliečnej Milky pre 7-kilového psa ešte smrteľná nie je :ach: .

borrasca píše:Zdravím, mám dotaz.

Je možné do bílého jogurtu přidat ovoce, med případně zeleninu? Nebo ovoce se zeleninou, nebo vůbec nemíchat jogurt s ničím? Máte zkušenost? Děkuji


Sehnerová hovorí, že do jogurtu nepatrí ani ovocie, ani zelenina, ani vločky, lebo miešaš kyslé so zásadou. Ja dávam len med a škoricu, alebo polievam jogurtom či smotanou tvaroh. Ale nehovorím o plnej miske tvarohu či jogurtu - skrátka ako mlska, dve-tri polievkové lyžice im buchnem do misky hocikedy. Herbie jedno obdobie (v lete) raňajkoval musli s jogurtom, malo úspech, nepreháňalo, chutilo.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Amaguk » Pia 07.05.2010 12:31

Herbie jedno obdobie (v lete) raňajkoval musli s jogurtom, malo úspech, nepreháňalo, chutilo.

to je ale tiez miesanie kysleho so zasadou, nie?
(osobne mi to nevadi, lebo moc na tieto nemiesania neverim, skor som zastankynou principu vsetko z mierou, len ma to zaujalo v ramci kontextu :smile: )
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod vavrena » Pia 07.05.2010 12:38

Ja som napísala, že Sehnerová tvrdí, ne ja :jazyk: . No a čo dáš psisku k vločkám, keď iné raňajkovať nechce? Tak buď dostal vločky s mliečnym, alebo na mňa celý deň kukal hladno a vypiskoval, že chce jesť. Ale inak to veľmi nemiešam, väčšinou tiež nejem jogurty s ovocím. Ak máme bezmäsité, tak jedia presne to, čo ja. A sem-tam to musli s jogurtom, orieškové zapekané, mňami :smile: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod borrasca » Pia 07.05.2010 12:57

No tak to my právě doma jíme jogurt s jahodami, jogurt s banánem, v létě s nektarinkou. My jíme bílé jogurty s nakrájeným ovoce a je to taaak dobré :lol: tak jsem si říkala, že odendám štěňítkovi jako snídaňovou porci....a ta skořice s medem to je dobrý tip...

Tak šup sem další zkušenosti ...
Hlodavcům a chrtům huráááá a všem pejskům také samozřejmě!
borrasca
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 112
Bydlisko: Česká republika

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod lavyrle » Pia 07.05.2010 14:27

Ja to miešam....a nemám pocit, že by to vadilo. Však aj ovocné jogurty sa predávajú :jazyk:
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Amaguk » Pia 07.05.2010 14:35

Offtopic: ja viem, ze o zosnulych len dobre a tiez nechcem, aby to nejako blbo vyznelo, ale v knizkach pani Sehnerovej som nasla dost veci, co imho boli tak trochu len cisto jej predstavy, co sa vyzivy psov tyka :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy