Med

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Med

Poslaťod Whip it » Sob 31.01.2009 1:44

ale ved v mede je aj voda, ale nemyslim ze z tych tuhych orechov sa nieco vyplavi...
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1828

Re: Med

Poslaťod Tobin » Sob 31.01.2009 1:51

Je voda, v kvetovom 17.2% priemerne....
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Med

Poslaťod macilaci » Pon 02.02.2009 21:15

ahojte ja svojej vlkoške už 3 den dávam med z čajom a dnes sa neskutočne začala hrýzť. vyššie ste písali, že med môže spôsobiť alergiu, môže tá alergia prepuknúť touto formou? dávam preto lebo je prechladená.
Ak po smrti psi neidú do neba, potom chcem ísť tam, kam oni.

Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne malé chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma.
Pam Brownová
macilaci
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47

Re: Med

Poslaťod Whip it » Pon 02.02.2009 21:32

pokojne moze, medik uz radsej nedavaj, ak je prechladuta, tak daj echinaceovy sirup, tym nic neskazis. :smile:
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1828

Re: Med

Poslaťod Tobin » Pon 02.02.2009 22:03

Macilaci, aky caj? Ak cierny, to moze byt aj z teinu, moze podrazdit aj analny otvor, radsej bylinkovy, sipkovy... Ale pes nie je ako clovek, cajicek s medikom mu proti prechladnutiu pramalo pomoze :pac: sak to sa ma pit horuce a pes horuce nesmie :joint:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Med

Poslaťod Amaguk » Pon 02.02.2009 22:06

no naaahodou, Tesakovi skorocelovy cajicek s medikom pomohol proti zacinajucemu kaslu :yes: :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Med

Poslaťod kuro » Pon 02.02.2009 23:32

medík? dávam, ale tak k vločkám som ho šupol a ked si dávam do čaju a chlapík si už pýta, tak prečo aspon za prst nedať?? ked vidím s akou radosťou to lýže :lol:
kuro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 72
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Med

Poslaťod Tobin » Uto 03.02.2009 1:37

kuro píše:tak prečo aspon za prst nedať?? ked vidím s akou radosťou to lýže
Kuro, medik je sice OK, ale dufam, ze tuto filozofiu nepouzivas aj na ine 'maskrtky'.... nie vsetko, co pes s radostou lize ( :jazyk: ), je OK!!!
Amaguk: Jj, no ano, ale skorocel moze aj surovy a cajik z neho aj za studena, pomoze, s medikom - uz uplne yesyes...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Med

Poslaťod macilaci » Uto 03.02.2009 9:26

ahojte. no dávala som echinaceový čajík a dostáva aj antibiotiká. čajík bol na prilepšení :lol: a asi som to pobabrala :pac: , nevadí dnes už nedostane a uvidíme.
Ak po smrti psi neidú do neba, potom chcem ísť tam, kam oni.

Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne malé chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma.
Pam Brownová
macilaci
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47

Re: Med

Poslaťod kuro » Uto 03.02.2009 22:52

Tobin píše:Kuro, medik je sice OK, ale dufam, ze tuto filozofiu nepouzivas aj na ine 'maskrtky'.... nie vsetko, co pes s radostou lize ( :jazyk: ), je OK!!!


samozrejme že nie... viem, že med je OK, tak preto mu to aj dám... nedávam havovi to čo nemôže a nesmie a dokonca ani to čo nemusí :lol: mám trochu luxusáka no opatrného... ja si čoklíka strážim a aj to čo žeruchuje :fizel:
kuro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 72
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Med

Poslaťod Deria » Pon 16.03.2009 12:55

Ja peciem nasim hafanom keksy a do nich davam aj med, viac nie. Mne je napriklad med tazky na zaludok. Existuju ludia, ktori su alergicki na med, neviem, ci sa to nevztahuje aj na psikov. Treba to asi odsledovat, ci vacsie mnozstvo medu psikovi nevyvolava nejake zle reakcie. Inac je med samozrejme super zdravy. Takisto cesnak. Ak ho psik znasa, je to dobra vec, ibaze zvieratka nevedia povedat, ci sa citia dobre.
Deria
Snoopy
 
Príspevky: 108

Re: Med

Poslaťod Rehssi » Pon 16.03.2009 14:56

Kamaratovi som odporucila med na rychle dobitie energie pre ich JRT. Ibaze havino ma problemy zo srdcom a ako som zistila, oni mu davaju med lipovy, lebo ludom u nich doma chuti len tento... co myslite, moze ho?
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Med

Poslaťod Nykkyta » Pon 16.03.2009 15:08

Madik psom mi este nenapadlo dat. Raz sme skusali dat bilinkovy caj, ked Nykytka kaslala, ale ani sa ho nedotkla. Mozno prave preto, ze tam nebol ten mad :smile: .
Ja mad lubim, ale tiez treba opatrne. Je to znamy alergen medzi alergikmi. Urcite to moze skodit aj niektorym psikom. Ale asi ako vsetko, ze ano.
Nykkyta
Junior
 
Príspevky: 221
Bydlisko: Blatné

Re: Med

Poslaťod Rauke » Pon 16.03.2009 15:14

odkedy je med alergen?? :oo:
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: Med

Poslaťod Amaguk » Pon 16.03.2009 15:19

odjakziva :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy