Phytovet

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Phytovet

Poslaťod iva » Pon 27.07.2009 19:55

Košičania môžu Phytovet kúpiť aj vo veterinárnej ambulancii na Palackého (MVDr. Stražanová, MVDr. Ravasz) :no:
Working testy - šport na zamestnanie hlavičky retrieverom :-)
iva
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 136
Bydlisko: Borský Mikuláš

Re: Phytovet

Poslaťod krista » Štv 29.10.2009 21:52

Prelúskala som sa celou témou a nie som múdra teda...Asi 2 týžde sa začal peso divne obhryzkávať,predné labky akoby ho svrbeli,kuknem bližšie a tam malé chrastičky a okolo toho červená koža.Šup k vetovi (našla som aj divnú bradavicu,ale tú mi radil neriešiť) a na exém mi dal Triamcinolon - IVAX....Natieram mu to každý večer(niečo aj zlíže) a nezaberá :nwm: Preto som zarozmýšlala nad Phytovetom http://www.gundogstore.sk/index.php?mai ... cts_id=470 ,ale čítajuc príspevky nefím nefím....
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Phytovet

Poslaťod dana033 » Pia 30.10.2009 0:31

krista píše:Prelúskala som sa celou témou a nie som múdra teda...Asi 2 týžde sa začal peso divne obhryzkávať,predné labky akoby ho svrbeli,kuknem bližšie a tam malé chrastičky a okolo toho červená koža.Šup k vetovi (našla som aj divnú bradavicu,ale tú mi radil neriešiť) a na exém mi dal Triamcinolon - IVAX....Natieram mu to každý večer(niečo aj zlíže) a nezaberá :nwm: Preto som zarozmýšlala nad Phytovetom http://www.gundogstore.sk/index.php?mai ... cts_id=470 ,ale čítajuc príspevky nefím nefím....


No skúsiť to môžeš. Niektorým to pomohlo a majú krásnu srsť a iným to spôsobilo problémy. Je to na tebe :yes:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Phytovet

Poslaťod Nyssa » Pia 30.10.2009 0:33

krista, ja sa zajtra doma pozriem, koľko mi toho phytovetu na srsť ostalo a ak tam bude dosť, kľudne ti ho posuniem, aby si nemusela kupovať zbytočne celý. len fakt neviem, koľko tam toho je :ua:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Phytovet

Poslaťod krista » Pia 30.10.2009 8:53

Nyssa :pusa: ,kukni a napíš ss,dohodneme podmienky :lol: a dík
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Phytovet

Poslaťod jenna » Pia 30.10.2009 9:03

a nemohlo sa stať že mal zle utreté labky, proste sa mu to tam zaparilo a pak svrbelo?? pokiaľ sa nehryzká inde tak to možno nebude problém s kožou ako taký ale skôr niečo čo podráždilo labky :nwm: teda nechcem ťa od ničoho odrádzať, my sami ten Phytovet máme a čo sa týka srsti tak sa určite zlepšila :yes: len neviem či by to zrovna pomohlo aj tebe....

jo a ešte ma napadlo, keď píšeš že tá mastička nezaberá, skúsila si čistiť to repíkom?? ten aspoň u nás pomohol vždy na vyrážky a chrastičky...
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Re: Phytovet

Poslaťod krista » Pia 30.10.2009 9:34

Veď keby som vedela ... :nwm: ono to má ani nie priamo dole na labkách ale vyššie,z vnútornej strany nôch cca 4cm .Najprv si to lízal,potom obhryzkával,najprv 1 noha pak druhá.Ani mne sa tie syntetiká nezdaju,tie "liečia"len príznaky a nie dôvody....preto som rozmýšlala nad niečim "vnútorným"a hlavne prírodným..Dnes ideme na kontrolu,doki vravel že by sme mali vylúčiť aj potravinovú alergiu atď....
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Phytovet

Poslaťod jenna » Pia 30.10.2009 9:45

inak možno budem od veci, ale ako si to opísala, tak presne takéto príznaky sme mávali pri koníkoch na jeseň - u nich to bolo spôsobené blatom, mokrom .... muselo sa to len stále čistiť aby sa to nerozširovalo... ale to neviem či môže byť tvoj prípad :nwm:
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Re: Phytovet

Poslaťod Amaguk » Pia 30.10.2009 11:18

dana033 píše:
krista píše:Prelúskala som sa celou témou a nie som múdra teda...Asi 2 týžde sa začal peso divne obhryzkávať,predné labky akoby ho svrbeli,kuknem bližšie a tam malé chrastičky a okolo toho červená koža.Šup k vetovi (našla som aj divnú bradavicu,ale tú mi radil neriešiť) a na exém mi dal Triamcinolon - IVAX....Natieram mu to každý večer(niečo aj zlíže) a nezaberá :nwm: Preto som zarozmýšlala nad Phytovetom http://www.gundogstore.sk/index.php?mai ... cts_id=470 ,ale čítajuc príspevky nefím nefím....


No skúsiť to môžeš. Niektorým to pomohlo a majú krásnu srsť a iným to spôsobilo problémy. Je to na tebe :yes:

a niektorym vobec nic :nwm:
ja som napr. nepozorovala na srsti vobec ziadnu zmenu ci uz s phytovetom alebo bez neho - ale tak, ked nepomohlo, aspon neuskodilo :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Phytovet

Poslaťod Lucifer » Pia 30.10.2009 11:23

Ja som posunula mojej kamoske ten TOP SHINE COAT...jej fenka labradora mala nejake problemy so srstou - v kuse sa skrabala a vykusovala si mapy na slabinach...Veterinari jej robili vsetky vysetrenia a nic nezistili...Po dvoch tyzdnoch uzivania zaznamenala obrovsky pokrok k lepsiemu... :no:
Amaguk...ja som na nasich bestiach tiez nepozorovala ziadnu zmenu pri uzivani tohto pripravku... :nwm: Aj preto som jej ho posunula... :no: Mozno z toho vyvodit aj to, ze to skor pomaha psom, ktori maju nejaky kozny problem ako by to malo vyraznejsie pomoct zdravym jedincom? ... :nwm: :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Phytovet

Poslaťod Nyssa » Sob 31.10.2009 16:55

Lucif, moja Megan mala problémy a ten Top Shine Coat jej ešte pridal aj lupiny :ua: Krista, napíšem to sem, bohužiaľ to, čo mám doma, vyjde max. na 4 odmerky, čo je pre psa do 10 kg na 4 dni, takže vám to asi moc nepomôže :ua: ale ak by si chcela, tak pisni, nejak sa dohodneme :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Phytovet

Poslaťod krista » Sob 31.10.2009 17:34

Nyssuš,keďže môj má 15 kilečkov,asi by sa neoplatilo to posielať :no: ,objednám celý a vyskúšame.Aj tak dík za ochotu,zatial mu to omývam repíkom a aj tak vidím badateľné zmeny.Zmeníme aj krmivo,snáď sa to zlepší ...
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Phytovet

Poslaťod tonamie » Uto 03.11.2009 22:29

Máme prvýkrát Phytovet mobility a nie je šanca dodržiavať odporučené dávkovanie 2odmerky. Je to príliš aromatické a hafan to v krmive zje tak max. dvakrát do týždňa. Pridávať každý deň nie je šanca :nie:
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Phytovet

Poslaťod Sunny » Str 04.11.2009 10:55

Ja som dávala tak jednu, ale psi to žrali úplne v pohode, tvárili sa, že im to voní a chutí. Sto psov, sto chutí :no:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Phytovet

Poslaťod Bibiana » Štv 05.11.2009 23:05

Noo... Zo začiatku s tým mal problémy aj Falco (prvý, druhý krát)- najskôr pozeral, nechápal, no nakoniec normálne zjedol svoju porciu. Teraz už nie je problém dať 3 odmerky každý deň.. Možno to tiež chce len zvyk :yes: :smile:

Offtopic: Inak také upozornenie :heh: Alergickí či citliví ľudia by sa mali pred otvorením Phytovetu silno nadýchnuť a vydýchnuť až po vysypaní odmerky do misky a následnom uzavretí balenia. Inak hrozí taký 20 minútový kýchací záchvat :heh: :pac: :heh:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy