Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.
Odoslať odpoveď

Probiotiká

Sob 02.08.2008 16:57

Aké výrobky môžem dávať mojim psom čo obsahujú probiotiká :otaznik: Dostával antibiotiká takže má narušenú črevnú flóru a tak by som mu rada dávala niečo čo mu pomôže.Môžem dávať cmar alebo kefír???

Re: Probiotiká

Ned 03.08.2008 12:04

Bona, myslím že cmar, kefír, jogurt by v pohode mohol, našim to nerobí žiaden problém. Na upravu črevnej flory je výborný aj Hylak kvapky :ahoj:

Re: Probiotiká

Ned 03.08.2008 12:33

my sme davali jogurty, co probiotika obsahovali... Activiu, Probio...ale je aj pasta vyhradena pre psov tusim sa vola Probican

Re: Probiotiká

Ned 03.08.2008 18:57

Dakujem!!A čo tak mu dávať Nutrolin-B.Môžem?

Re: Probiotiká

Pon 04.08.2008 8:47

Ja som kedysi macke kupila probiotika priamo u veterinara. Probiotika obsahuju aj niektore znacky granul, ziti si, ci uz ich nahodou nedostava takto :no: Ja by som psovi s narsunou crevnou mikroflorou ziadne Acidka ani jogurty nedavala, najma, ak to nejedol doteraz. Ludske probiotika z lekarne psovi neublizia, len si nie som ista, nakolko ich vyuziju. Je totiz obrovske mnozstvo prospnych bakterii a probiotika spravidla obsahuju jeden druh, trebarz lactobacilus acidophilus. Tusi u niekto, ci prezije prechod psim zaludkom? :nwm:

Re: Probiotiká

Uto 05.08.2008 8:36

ja zvkavam pouzivat probican pastu..napravuje crevnu mikrofloru, napriklad ked mam problem ze grcka tak vtedy to aspon v jeho pripade zabera
edit: este som zabudla, ze zykavam dat aj smectu ked je nejaky kakaci problem
Naposledy upravil Nia dňa Str 06.08.2008 8:26, celkovo upravené 1

Re: Probiotiká

Uto 05.08.2008 12:54

Ja som zvykol davat bud acidko alebo biely probio jogurt. Nedavno som ale objavil pangamin bifi a odvtedy davam len to.

Re: Probiotiká

Pia 29.05.2009 12:30

Probiocan pasta obsahuje:
Enterococcus faecium, co sa dava aj do doplnkov urcenych pre ludi, takze podla mna v pohode mozu probiotika, ktore maju aj ludia:) (myslim prirodzene,nie v tabletach) dalej su tam same vitaminy... Nie je to len dalsi "tah" specialne pre psikov, aby sme si priplatili? Nejde mi teraz o setrenie za kazdu cenu,ale ani sa nechcem nechat oklamat :smile: Co myslite?

Re: Probiotiká

Pia 29.05.2009 12:32

ja som mojmu kupila normalne ludske probio :smile:

Re: Probiotiká

Pia 29.05.2009 12:44

Amagug,ake presne? Tie som tiez porovnavala a najlepsie mi vyslo Probion :) Ake davas davky?

Re: Probiotiká

Pia 29.05.2009 12:45

aj ja ľudské :yes: a z času na čas dávam acidko alebo activiu

Re: Probiotiká

Pia 29.05.2009 12:50

Berenise píše:Amagug,ake presne? Tie som tiez porovnavala a najlepsie mi vyslo Probion :) Ake davas davky?

hmm, si uz veru nepamatam, bolo to pred rokom
a davkovanie som si odvodila od lej ludskej, podla vahy psa :no:

Re: Probiotiká

Pia 29.05.2009 12:55

OK,dakujem :no:

Re: Probiotiká

Pia 29.05.2009 19:54

ja som dávala lacto - B, a dávala som normálne 1 tabletu denne, ako u človeka :hi:

Re: Probiotiká

Pia 29.05.2009 20:13

Tob mal pred par tyzdnami sracku jako bejk, ne a ne prestat. Amaguk poradila probiotika, dostaval po tri dni normalne ludske (activia a cojawmco maju v tom regali v samoske) a perfektne zabralo. Probiotika urcite ano, ale asi najlepsie ludske - mliecne, ako je Activia, Probia... netusim, ako mozu baktreie prezit vo vysusenych tabletach...
Aha: http://www.probiofix.sk/co-su-probiotika/
Odoslať odpoveď