Prírodné doplnky výživy

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Prírodné doplnky výživy

Poslaťod max » Str 23.07.2008 21:00

Nevedela som najst vhodnu temu tak zakladam novu.
Objavila som jednu stranku kde maju kopec roznych doplnkov ako napr. pestrec mariansky, pupalkovy olej, echynaceovy sirup ci grapfruitovy za velmi dobre ceny
http://www.daryprirody.cz/
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: rozne doplnky stravy

Poslaťod Amaguk » Str 23.07.2008 23:33

http://www.daryprirody.cz/scripts/nakupni_rad.php#7
Ceska posta na Slovensko je plus 240 KC navrch k objednavke :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: rozne doplnky stravy

Poslaťod max » Štv 24.07.2008 7:05

No ja to zatial riesim cez kamaratku, ktora je v Cechach takze sa mi to oplati. :no: Ked si len zoberiem pupalkovy olej u nas v lekarni maju 50ml za 200 Sk takze ten z Ciech sa mi oplati ovela viac.
Ak by mal niekto zaujem mozem objednat cez nu ale bolo by to asi trosku neskor.
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: rozne doplnky stravy

Poslaťod Jannka » Štv 24.07.2008 9:36

a ako to robis? ona ti to objedna a posle postou a ty jej pak zaplatis osobne, alebo jej posles peniazky?
my mame tiez rodinu v Cesku,ale nikdy nevieme,ako to je cele najvyhodnejsie riesit,aby postovne a aj prevody peniazkov vysli co najlacnejsie.
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: rozne doplnky stravy

Poslaťod max » Štv 24.07.2008 10:39

Ona mi to objedna a potom ked ma cestu na Slovensko tak mi to prinesie, takze je to osobne.
Niekedy mi to aj posle postou ale postovne nie je az take strasne a peniazky za tovar tak to sa vzdy nejako dohodneme.
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: rozne doplnky stravy

Poslaťod Fraga » Pia 01.08.2008 9:15

My to robíme podobne objednám v čechách cez kam a keď príde na SK na výstavu tak prinesie :no: Dokonca u nich ked objednava cez nejakú sumu, tak potom je poštovné zadara...
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Prírodné doplnky výživy pre štenatá

Poslaťod sepboro » Pia 22.01.2010 14:29

Halo vsetci,

mate skusenosti s tymito prirodnymi doplnkami, ak ano odporucili by ste to?

http://baron.cz/pes/potreby-pro-stene/i-0

Ide mi o to odcervenie a detoxikaciu.

Dakujem za odpovede:-)

Boris
sepboro
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: Prírodné dolnky výživy pre štenatá

Poslaťod Amaguk » Str 27.01.2010 12:20

ja som z niektorych tychto pripravkov na rozpakoch. niektore su mozno dobre a niektore su mozno zbytocne, a urcene skor na tahanie penazi zo zakaznikov
pre mna by otazka bola, ako to rozlisit :nwm:
my mame od barona nejaky bylinno-zeleninovy pripravok ze fit-Barf a teda nic moc
imho, ak je stena zdrave a ma pestru cerstvu stravu, tak nejake specialne pripravky ani nepotrebuje, ak tak mozno len v podobe nejakej sezonnej kury
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Prírodné dolnky výživy pre štenatá

Poslaťod Tobin » Str 27.01.2010 13:09

Amaguk píše:imho, ak je stena zdrave a ma pestru cerstvu stravu, tak nejake specialne pripravky ani nepotrebuje, ak tak mozno len v podobe nejakej sezonnej kury

Presne! Skor poskodia, ako pomozu, a to ci uz sa psica krmi granulami, abo barfom, pac v jednom aj v druhom su vsetky ziviny, ktore pes potrebuje.
O takychto doplnkoch (ale nie somarinky na detoxikaciu, to je imho cisty xeft, ale o zivinach) treba uvazovat pri krmeni varenym. Ale teda, netrufal by som si urcit, coho a kolko stena potrebuje...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Prírodné dolnky výživy pre štenatá

Poslaťod Bonnielove » Str 27.01.2010 21:11

Amaguk, Tobin-sledujem vase nazory na Barf od zaciatku,co som vkrocila na DF a velmi si vas vazim. Pridete mi skuseni v tomto smere, i ked ono to chce asi aj roky praxe,ze? no vasi psikovia su dokazom toho,ze im BARF naozaj nemoze skodit prave naopak.
Ja som zacala s Barfovanim asi tri tyzdne dozadu, aj som o tom pisala vo vhodnej diskusii a som spokojna.. no na tuto temu mozem povedat,ze som kupila BARF-Sensitive, Micro Mineral a Propolis Herbal, nakolko mam 3.mesacne stena a mam pocit,ze potrebuje naozaj vyzivnejsiu stravu v obdobi rastu. Predtym, nez sme sli na Barf dostavala granulky a nechcela ich moc jest,aj ked som ich rozne maskovala.. dost schudla,cize som teraz akoby nutena jej davat vacsie porcie aby nabrala tu spravnu vahu.. tym ale nenarazam na Mineraly. Obcas jej pridam z tychto pripravkov,ale s mierou. A hlavne podla navodu. Iste nie kazdy den, no Propolis napr teraz berieme 6den(ako kura),lebo bola prechladnuta... Zatial neviem ake su vysledky.. lebo je to kratka doba.. no vsetci si vsimli,ze narastla, pamalicky nabera a ma prenadhernu srst.
Je to Váš priateľ, partner,ochranca,Váš pes.Vy ste jeho život,jeho láska,jeho pán.Bude patrit Vám, bude Vám verný,spolahlivo Vám bude slúžiť do posľedného úderu srdca. Vašou úlohoou je byť hodný jeho oddanosti...

Obrázok
Bonnielove
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Bratislava

Re: Prírodné dolnky výživy pre štenatá

Poslaťod lavyrle » Pon 01.02.2010 14:14

Ja teda nejdem riešiť žiadne doplnky, až na tie chondrá a pangamin..a ešte sa poradím s vetošom
Naposledy upravil lavyrle dňa Pon 01.02.2010 21:05, celkovo upravené 1
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Prírodné dolnky výživy pre štenatá

Poslaťod Tobin » Pon 01.02.2010 19:02

Bonnielove píše:som kupila BARF-Sensitive, Micro Mineral a Propolis Herbal, nakolko mam 3.mesacne stena a mam pocit,ze potrebuje naozaj vyzivnejsiu stravu v obdobi rastu. Predtym, nez sme sli na Barf ............ dost schudla,cize som teraz akoby nutena jej davat vacsie porcie aby nabrala tu spravnu vahu..

Tie umele pripravky naozaj nezvysuju vyzivnu hodnotu stravy a u 3-msacneho stenata, axa krmi barfom, sa tym da vela pokazit. K barfu - okrem snad chondroitin/glukosamin - proste nic netreba, vsetko narusa rovnovahu.
Tym, ze jej budes davat vacsie porcie, mozes tiez dost pokazit - moze byt sa stat zrutom. Radsej pridaj na kaloriach, nie na objeme.
Napr. ten Propolis Herbal: "Propolis sa skladá z mnohých rozličných a pre organizmus veľmi potrebných substancií: vitamíny, aminokyseliny, mastné kyseliny, stopové prvky a iné. Mimoriadne hodnotnou substanciou propolisu sú flavonoidy," (http://www.webareal.sk/dream/eshop/11-1-Prirodna-lekaren/0/5/48-Propolis-Herbal)
To vsetko v barfe je, narusa sa rovnovaha zivin. Ale o tom su tu uz pisane cele litanie :joint:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Prírodné dolnky výživy pre štenatá

Poslaťod santala » Pon 15.03.2010 13:12

Je dobré, keď si nasadila aj Propolis Herbal - umelé vitamíny sa ukladajú v organizme a práve propolis okrem iného čistí organizmus od všetkého čo sa vňom usadilo z predchádzajúceho kŕmenia klasickými granulami. Čo sa týka podávania Microminerálov k Barfu, stačí to podávať v období kým nedospeje nemusíš sa obávať, že to psíkovi ublíži tento druh vitamínu je prírodný a organizmus psíka si z toho zoberie iba to, čo potrebuje. Iné vitamíny by som ale už rozhodne nepodávala.
santala
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Doplnky Stravy