Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.
Odoslať odpoveď

Liečivé huby pre psov

Uto 24.06.2014 16:49

Ahojte, mám psa má cukrovku a známa mi odporučila liečive huby reishi že tieto Mushrooms4Pets Reishi Plus sú celkom dobre a pomohli aj jej psíkovi. aké máte skúsenosti s liečivou hubou Reishi? skúsili ste to ?
Ďakujem

Re: Liečivé huby pre psov

Str 25.06.2014 9:33

Nedá mi to nereagovať. Mám psíka ktorý má problémy s pečeňou. Nezaberali žiadne lieky a jedna známa mi odporučila prípravok mushrooms4pets Reishi Plus a výsledky má teraz omnoho lepšie. Tá liečivá huba reishi je možné ju kúpiť aj v lekárni ale je to tam pridrahé :kak: .

Re: Liečivé huby pre psov

Sob 28.06.2014 15:43

Našiel som článok kde je všetko rozpísané že načo všetko sú dobre tie huby. tu si prečítal Roman
http://propet.sk/%C4%8D%C3%ADnske-lie%C4%8Div%C3%A9-huby-ako-veterin%C3%A1rny-doplnok-pre-psy-ma%C4%8Dky

Re: Liečivé huby pre psov

Sob 06.09.2014 21:40

Emčo čo hovoríš na tento prípavok? http://propet.sk/veterinarne-vyrobky/veterinarne-pastilky-pre-psov/mushrooms4pets-reishi-plus-detail Veterinár ti čo povedal na tie doplnky?
Pošli mi prosím do PM ako vyzeraly tie tvoje "tabletky" diky

Re: Liečivé huby pre psov

Ned 07.09.2014 6:46

Prišiel si si pokecať sám so sebou? :heh: Ak chceš robiť reklamu pre svoj eshop, rob to aspoň otvorene.

Re: Liečivé huby pre psov

Ned 07.09.2014 11:36

Tiež mi to prošlo trošku okaté :pac: .

Offtopic: Odporúčam opraviť gramatické chyby, nevyzerá to seriózne :joint: .

Re: Liečivé huby pre psov

Ned 05.06.2016 12:12

Predstav si, ja som nasiel vyhradneho dovozcu na Čínske huby ! Pozri sa naňho: je niekde z Košíc.

Re: Liečivé huby pre psov

Uto 05.09.2017 12:08

Uz ak nieco pises, tak z overenych zdrojov! Mas zdroje? Lebo ja poznam studiu, ktora sa momentalne vykonava na Veterinarnej Univerzite v Kosiciach, ohladom tychto liecivych cinskych hub. A co uz je zname ale aj odskusane, to je ze na DIABETES MELITUS je dobry iba cinska huba Cordyceps (a nie reishi ako uvadzas). Reishi ma viac druhov a kazda je na nejaku inu chorobu. Pozri si firmu MVDr. Mariana Mako, oni to maju dobre popisane a rozumeju tomu.
Odoslať odpoveď