Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

byvolia koža, žuvacie kosti

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Mackie » Ned 21.03.2010 0:47

ja som to videla na baron.cz, ale bravcove
http://baron.cz/pes/veprova-rohovina-ko ... 00102.html
som ti pomohla, co?
firma sokol falco ma zastupenie aj na slovensku, tiez maju nejake susene veci, ale neviem, ci aj tieto kopytka
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Barfer.sk

Poslaťod kikusin_ » Str 25.08.2010 0:39

tonamie píše:Ahoj máte niekto skúsenosť alebo viete, kde na Slovensku sa predávajú hovadzie kopytá? Niečo takéto http://www.zoohit.cz/shop/psi/snacky_pa ... ezi/159643

A čo tak ísť na http://www.zoohit.sk? :ahoj:
kikusin_
Šteniatko

Poslaťod Stonekeep » Sob 08.01.2011 23:29

Zdravim,
pravdepodobne som po precitani tohto vlakna zistil, preco mi moj 11 tyzdnovy psik hnackuje...od zaciatku(privezeni domov) som mu daval zuvacie kosticky z byvolej koze "Baff" a do dnes som nevedel prist na to, preco hnackuje. Dnes som mu zobral zuvacie kosticky a hned sa upravila stolica...uvidim, ako mu bude vyzerat zajtra...Neviete mi prosim poradit nieco konkretne na zuvanie, z coho by nehnacoval...? Nieco sa tu spominalo, no mam z toho v hlave zmatok. Ak som spravne pochopil, Greenies su napriklad na to. Je este nieco prirodne? On je prakticky vsetko, takze s apetitom problem nebude. Rad by som tymto predisiel okusovaniu nabytku a topanok, lebo tie povodne kosticky ho vedeli denne zabavit aj na par hodin...
Dakujem a vas tip ;-)
Stonekeep
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Ned 09.01.2011 10:16

davaj mu napriklad zive klbove kosti, nie tieto umeliny :no:
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod Stonekeep » Ned 09.01.2011 10:54

Mackie,
tak to asi aj urobim, kedze sa potvrdilo, ze to ma z toho, kedze dnes uz ma tvrdu stolicu.
Dik.
Stonekeep
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Ned 09.01.2011 13:56

ale zase nemusis ani tie zuvacie kosti vylucit, len ich nedavaj kazdy den :no: je tam potom aj to riziko, ze psa casom omrzia
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod Stonekeep » Ned 09.01.2011 16:19

Aha, tak aj tak som tie kosticky odlozil bokom a dam mu ich neskor, ked bude starsi...niekto v tomto vlakne pisal, ze ked ich svojmu psovi dal/a neskor, ked trochu podrastol, hnacky uz nemal...tak to skusim aj ja...inac mam aj ine kosticky z buvolej koze, ktore mali v predajni s potrebami pre psov ako kusovy tovar, no tie nevie maly rozkusat, ani nazmolit...tak neviem, co do nich pridavaju za cement, ze su take tvrde... :-)
Stonekeep
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Stonekeep » Str 12.01.2011 10:59

Tak som mu kupil susene hovadzie maso v takych ako keby tycinkach v roznych velkostiach a takisto v tvare platkov....sice to sprata do 10min, no z toho nehnackuje a chuti mu to :-)

Este mu na radu mojho kamosa idem k masiarovi kupit velku spikovu kost na kusanie, tak uvidim, ci ho to s nou bude bavit... :-)
Stonekeep
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 12.01.2011 11:06

mal by niekto zaujem o susene hovadzie usi? Moj pes sa toho ani nedotkol a uz pochybujem, ze sa dotkne. je toho tusim 10ks, stalo to 5 eur. Kedze je to otvorene len par dni, tak nova cena 4.50?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Str 12.01.2011 12:55

keby sme neboli tak daleko :ach:
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod pigie » Str 12.01.2011 13:34

No posielat sa to asi neoplati, to je pravda, ale ak by sa nasiel niekto z BA alebo niekto kto bude na vystave v TN v nedelu a potom bude mat cestu do kosic, tak kludne ti to po nom poslem :heh: Ja som dufala, ze to bude taka mnamka, len to proste je ovela suchsie (taky papir) - light oproti bravcovym a pre mojho psa asi totalne nepozivatelne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Str 12.01.2011 13:55

Offtopic: no, moji ked po veceri otravuju, tak im fakt hodim papir - lietajuci tanier okruhlu krabicku zo syra, tak si hryzkaju a robia bordel
isto sa niekto najde od vas, kto to vezme :no:
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod Amis » Pon 15.08.2011 7:54

Šamko zboznuje tieto rozne najma tvrde veci na hryzenie, vacsinou vydrzi tak 2 dni najviac. Raz dostal take tycinky zamotane zelenu, oranzovu a bielu - biela bola prirodzenej farby zrejme aj orannzova, zo zelenej bol cely zeleny a nechutila mu :ha:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod melinda25 » Pia 02.03.2012 9:43

ahoj a ako casto davate kosti??mozu sa kazdy den davat aby sa maly cim zabavit a nenudil sa ???
melinda25
Okoloidúci

Poslaťod Dana D » Pia 02.03.2012 10:25

Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy