byvolia koža, žuvacie kosti

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: byvolia koža

Poslaťod Berenise » Uto 13.01.2009 20:54

Moj maly sa k stredu ani nedostal.Odkusol z vrchu. Zuzlal to cca 3 dni po chvilkach a pred tymi problemami aj celu hodinu (tusim bolo poobede) a uz vecer bola hnacka.
Od akeho veku mu to davas ? Nechavas ho to jest? Ako aj strava je to individualne.
Ako jedlo nemal nic take, dostava granule, nebolo to nic nove a ani teraz nema ziadne problemy, tuto kost uz vsak nedostava.
Citacia z knihy? mas ju? Sekcia o hrackach
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: byvolia koža

Poslaťod Berenise » Uto 13.01.2009 20:59

Inak ta pani mi poradila ine kosticky, tiez su na zuzlanie, tiez prirodne, takze vyber na zuzlanie je. Su o dost drahsie,ale neva.
Ked tvojmu byv.koza vyhovuje, tak tiez nevidim problem.
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: byvolia koža

Poslaťod 2Dé » Str 04.02.2009 5:18

Moja malá dostala dnes takú kostičku z byvolej kože, už len hľadala kam sa s nou zašije.. :heh:
Ani neviem ako, ale spapala ju, zatiaľ nehnačkovala tak som happy :jupi:
Obrázok
Dekoračné nálepky na stenu - http://www.najnalepky.sk
2Dé
Šteniatko
 
Príspevky: 77
Bydlisko: Prievidza

Zuvacie kosti???

Poslaťod KlAuDiA:-) » Pia 27.03.2009 10:54

neviem ci tu taka tema je ale nenaslo..iba take uryvky.....mno raz sme kupili nasej fene zuvaciu kost...na oa neskor ju celu vyzvracala....nie som si ista ci to je vhodne vyskosat to znova...co myslite?nie su nejake tieto kosti nebezpecne?

//Témy zlúčené
/ B.
PES JE TO NAJKRAJŠIE STVORENIE A ZÁROVEŇ NAJLEPŠÍ PRIATEĽ ČLOVEKA!
KlAuDiA:-)
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod Lucyka » Pia 27.03.2009 11:14

Tak ja som este nikdy nemala problemy so zuvacimi kostami...tak netusim :nwm:
Lucyka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod Tobin » Pia 27.03.2009 11:31

Co myslis pod "zuvacie kosti"? Ak tie z byvolej koze (lisovane aj zmotane), tie su vynikajuce a ta vracanica bola snad z toho, ze bol pahltny a mal v zaludku moc vzduchu. Chcel si grgnut a grckol...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod Nelka » Pia 27.03.2009 14:11

Tobin píše:Co myslis pod "zuvacie kosti"? Ak tie z byvolej koze (lisovane aj zmotane), tie su vynikajuce a ta vracanica bola snad z toho, ze bol pahltny a mal v zaludku moc vzduchu. Chcel si grgnut a grckol...


uplne s tebou súhlasim, nemyslim, že by uškodili tie kosti
Nelka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod krista » Pia 27.03.2009 20:27

Súhlasím aj ja,my preferujeme tie "zmotané,dostáva ich od štenda a žiaden problém,dokonca za jeho púhych cca 8 rôčkov ani náznak zubného kameňa. :lol:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod usagi » Sob 28.03.2009 14:01

ja som nasmu este kost nekupila,furt nad nou uvazujem,ale ked potom vdim ako rozzuzlle topanku(z byvolej koze),prehltne riadny kus a potom sa dusi az kym mu ju nevyberiem :pac: tak si to vzdy rychlo rozmyslim :ach:
a to nam by nieco take bolo dobre aj prave kvoli tomu kamenu.mame 1 rok a ked otvori usta ma tam toho plno :ua:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod krista » Sob 28.03.2009 16:04

a keby si mu skúsila dať normálnu,surovú kosť?Takú veľku,s kĺbikom,to tvoj psík pravdepodobne nerozhryze,ale zúbky prečistí :ahoj:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod usagi » Sob 28.03.2009 22:48

veru,asi mi nezostava vela na vyber.veterinar nam dal na zubky take biele platky ale akosi sa do toho nechyta.raz uz kost mal,ale varenu(myslela som si ze bravcova musi byt vzdy prevarena :pac: )a skoncilo to skaredym bruchabolom a grckanim :ua: tak budem musiet na surovu nabrat odvahu-len ked on ma dost citlivy zaludok asi na vsetko...
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod Berenise » Ned 29.03.2009 10:08

Ja som to mojmu dala hned ako malickemu, pekne zuzlal par dni az kym neodkusol a nezjedol väcsi kusok. Mal z toho hnacku :ua: Nic som v strave nezmenila (granulky ako vzdy), nic ine mi nepojedol. Docitala som sa to v jednej knihe o retrieveroch, ze pri velkom kuse hnacka byt moze. Dlhsie som mu to nedavala. Potom skusila opät a uz nemame ziaden problem :smile:
Pocula som ale, ze ak ma psik zaludok citlivy,moze z toho vracat,takze je to individualne.

Moj dostava tie obycajne prirodne zo susenej byvolej koze a potom rozne vapnikove, s chlorofilom, paprikove...najnovsie som mu kupila taku okruhlu s prichutou syra. Je z toho bordel na dlazke,ale je dobra, nerozzuzle ju hned, premiela si ju v papulke :lol: Zuje to ako zuvacku :heh:
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod Berenise » Ned 29.03.2009 10:10

usagi píše:ja som nasmu este kost nekupila,furt nad nou uvazujem,ale ked potom vdim ako rozzuzlle topanku(z byvolej koze),prehltne riadny kus a potom sa dusi az kym mu ju nevyberiem :pac: tak si to vzdy rychlo rozmyslim :ach:
a to nam by nieco take bolo dobre aj prave kvoli tomu kamenu.mame 1 rok a ked otvori usta ma tam toho plno :ua:


Neskusala si ten kruzok z byvolej koze? Ten sa zuzle dlhsie, je to naroznejsie na rozobratie :smile:
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod usagi » Ned 29.03.2009 21:49

myslis ten uzol,co je ako kost,len na konci taka akoby zapletená?lebo to mam zajtra v plane.uvidime ako to dopadne-bude ju papat pod prisnym dohladom :yes:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Zuvacie kosti???

Poslaťod Berenise » Pon 30.03.2009 8:12

Mala som na mysli toto:

http://images.google.sk/imgres?imgurl=h ... N%26um%3D1

:smile:

Ja som mu kupila aj z jahnacej koze, bolo to väcsie, koza hrubsia,ale rychlejsie to pozuzlal. Stalo to cez 1.70 euro v pearni pre psikov. Byvolia je odolnejsia :lol:
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy