Kedy dávať večeru ?

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod LadyTrixiKe » Uto 08.07.2008 9:43

my dávame cca 1-2 hodinky pred poslednou vychádzakou takže niekedy medzi 19 a 21 hodinou
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Jannka » Uto 08.07.2008 11:16

my veceriame po vecernej prechadzke, tj okolo 19tej, alebo 20tej.
Potom hafulka oddychuje, spinka a panicka ju este vyvenci medzi jedenastou - dvanastou v noci,
aby mala hafulka krasnu noc. Hafulka sa jej za to odmeni a necha panicku spinkat do 9 hodiny rannej :jop:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod ess » Pia 11.07.2008 22:15

my papame medzi 18:00 - 20:00 - potom o 3 hodinky posledna prechadzka
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod meggie26 » Pia 11.07.2008 23:04

Lucifer? mam otazocku kde si pocula o torzii zaludka maleho bradaca...
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Trixi » Ned 13.07.2008 20:48

Naši psi žerú 2x denne, aby sa im nepreplňoval žalúdok.
Večer kŕmime o cca 21:00, bývame medzi rodinnými domami a po večernom kŕmení som si na 100% istá, že psi zaľahnú a zažívajú, teda myslím vonkajších.
Vnútorných ešte po cca 10 minútach vypustím vyvenčiť a po 21:30 je u nás božské ticho. Nedeľa je u nás pôstna - nekŕmime !!!
Torziu netreba brať na ľahko !!! :nie: Zažili sme aj my s malým bradoškom !!!
Chovateľská stanica Bikin dvor - http://www.bikindvor.com
Webstránka o bradáčoch - http://www.schnauzer.sk
Webstránka o amerických akitách a KCHAA - http://www.americanakita.sk
Trixi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 370
Bydlisko: Nitra

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod BULLGOLDS » Pon 14.07.2008 11:31

ja kŕmim 2x denne, aj keď v lete je to ráno dosť zbytočné, lebo kôli teplu aj tak nič nezožerie, no a večera je okolo takej ôsmej.. po večeri už žiadne dlhé prechádzky, ani šantenie, váha plného žalúdka by mohla narobiť problémy s chrbticou, jej skrivenie.. môj názor je ten, že po večeri treba psa nechať minimálne dve hodinky v kľude, nech si podrieme..
BULLGOLDS
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Šaľa, Slovakia

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod ess » Pon 14.07.2008 12:01

to som zabudla napisat - aj my papame 2x denne - rano po rannej prechadzke, ked uz nedychcia prilis no a vecer som pisala
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Klaudia a Ťapka » Sob 13.06.2009 17:40

aj ja dávam Ťapke jesť 2x denne, ráno keď vstanem a večer okolo 19:00 :lol:
Pes ťa dokáže nahovoriť na čokolvek - bez slov. Pam Brown
pražská krysaříčka Ťapka,
http://www.tapkajka.estranky.sk
Klaudia a Ťapka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bratislava

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod nono » Ned 14.06.2009 11:24

Nono má stravu delenú na 2 dávky, ráno po rannej prechádzke tak okolo 8:00 a večera tiež po večernej prechádzke okolo 20:00. potom už len raz von pred 22:00 ale žiadne behanie.
nono
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 107
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Owecka753 » Ned 14.06.2009 21:11

my rano davame okoo 7,kezde musim valit do skoy a vecer o 7-8
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod anemika » Pia 19.06.2009 18:26

Tak, ja sa cudujem, ako puk :smile: , vy tak nesjoro vecer este chodite venciT tak my codime 4krat do dna rano cca 7-mej, potom okolo 12-tej, potom popoludni a vecer o pol osmej.
veceria o siestej, no davame mu jest 3krat do dna, ma rok, neviem, ci je to spravne, no tak si zvykol a je mu dobre.
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Lucifer » Pia 19.06.2009 18:30

meggie26 píše:Lucifer? mam otazocku kde si pocula o torzii zaludka maleho bradaca...

Ty vogooo :oo: ja som nasla tuto otazku az teraz po roku, ako mi bola polozena :pac: Soraaac....bavili sme sa s nasim veterinarom v BA a hovoril nam, ze uz mal na operacke s torziou aj jazvecika a maleho bradacika... :plac:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod nono » Sob 20.06.2009 11:12

anemika píše:Tak, ja sa cudujem, ako puk :smile: , vy tak nesjoro vecer este chodite venciT tak my codime 4krat do dna rano cca 7-mej, potom okolo 12-tej, potom popoludni a vecer o pol osmej.
veceria o siestej, no davame mu jest 3krat do dna, ma rok, neviem, ci je to spravne, no tak si zvykol a je mu dobre.

mne sa lepšie spí keď sa ešte pred tým prejdem. :lol:
nono
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 107
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Evika » Sob 20.06.2009 17:21

Ja este krmim tri krat denne a rano dam najprv papat, bezime na dvor, cez tyzden o pol siestej a cez vikend spim do tej deviatej desiatej a Cathy tak isto, ani sa jej nechce postavit ked ma vidi, len sa zacne hodinu natahovat. Ked bola uplne malicka tak skoro vyskocila z koze ze ide papat. Cez vikend nesledujem kolko je hodin, to ju len vypustim kedy sa mi zachce prip. ked sa pyta von. Na obed ma druhy krat papu a potom vecer o takej siestej. A v noci tiez chodime vcera sme vencili o druhej, ale to jak sa mi chce.
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod krista » Sob 20.06.2009 22:29

raňajky okolo 6 30 , o 7 30 venčenie ( cca 1/2 hod.) ,po robote okolo 17 00 venčenie ( cca 2hod.), okolo 8mej večera a o 10 tej sa odoberie spať a jemu už dajme svätý pokoj.... :zz:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy