Kedy dávať večeru ?

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Lucifer » Sob 05.04.2008 14:12

Hovadko... :haha: Vsak zacni si uz aj Ty konecne robit svoju potrebu v obyvacke :haha: Tak ich budes mat stale aspon na ociach... :oo:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Bibiana » Sob 05.04.2008 14:17

Niekto mi raz povedal, že preto dáva svojim psom po výdatnej véči žuvacie kosti, aby boli v klude aspoň dokým ich nespracú a že potom sa väčšinou naslopú a idú spinkať :nwm:

Inak s tým mám problém aj ja, ako maco sa do postele poberie, ale vzhľadom na to, že spáva takto je to stále dosť problematické :ua:
Obrázok

Lucif, no neviem či zrovna Silwuša je tu to hovadko :heh:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Silwuska » Sob 05.04.2008 14:19

Lucifer píše:Hovadko... :haha: Vsak zacni si uz aj Ty konecne robit svoju potrebu v obyvacke :haha: Tak ich budes mat stale aspon na ociach... :oo:


co ti sisi stara??? :pac: a odkukaju to odomna a mozme sa premenovat na verejne hajzliky, ne?? :pac: :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Tatiana » Sob 05.04.2008 18:02

AK SU PSI VONKU JE ASI JEDNO O KOLKEJ ,NAJVHODNEJSIE JE V ZIME OKOLO STVRTEJ A V LETE AZ OKOLO SIEDMEJ,PSI CHOVANI V BYTE BY MALI VECERAT PRED VENCENIM ASI POLHODINKU,LEBO VECERA PO VENCENI TAK AKO STE PISALI :oo:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Bibiana » Sob 05.04.2008 21:09

Tatiana, pred venčením? No ja neviem, ale to mi príde ako risk.. Stretneme kamoša, nadskočí a žalúdok môže byť "naopak"..
Inak, niekde som čítala (ak nájdem tak dám link), že pes by mal jesť až min. pol hoďku po návrate z večenia :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Lucifer » Sob 05.04.2008 21:22

Bibiana píše:Obrázok

Lucif, no neviem či zrovna Silwuša je tu to hovadko :heh:


Arthur spava takisto :no: A dakujem za novy titul...Ms. Hovadkova Lucia :lol:

Bibiana píše:Tatiana, pred venčením? No ja neviem, ale to mi príde ako risk.. Stretneme kamoša, nadskočí a žalúdok môže byť "naopak"..
Inak, niekde som čítala (ak nájdem tak dám link), že pes by mal jesť až min. pol hoďku po návrate z večenia :smile:


Ja som citala niekde presne to iste...Predtym som inac s bradacom chodila bezne po jedle von, ale kto vtedy este vobec nieco tusil o torzii? :nwm: Ach jaj! Preslachtenost plemien...Teraz by som uz nikdy neriskla to, zeby som s nimi vysla na prechadzku po jedle... :nie:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod zuzupes » Ned 06.04.2008 0:05

ja som tiež kdesi čítala, že dokonca až hodinu po aktivite a dve hodiny pred aktivitou. Luci LUCIFER, Pallas keď sa napapá tak ide buď k záclone, posteli, k nám a utiera sa o to čo jej príde do cesty, až keď ju okríkneme čo robí, tak ide do pelechu a tam sa začne utierať o dušu. a keď vidí že sa na ňu pozeráme, tak sa začne tak utierať, ze rácha do nábytku okolo - proste to totálne preháňa, mala by si ju vidieť.
ROBY TO EŠTE AJ DAKY INY PSIK? :lol:
bullterriér je najúžasnejší psík na svete!
http://www.kralovstvobulterierov.jex.cz
zuzupes
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Trenčín

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Silwuska » Ned 06.04.2008 10:49

No ja nevim baby ale nechajte stena nevyvencene po veceri a uvidite rano tie krasne uhladne kopecky nalozene kade tade po dome :lol: :heh:

Mi teda nechavame pesov v klude po vecery /teda snazime sa/ :ach: a pak ale za hodku sa ide von ale to len tak cik, kak a hajde do duchen..
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Amaguk » Ned 06.04.2008 10:51

jj, stena trebe zobrat von po kazdom jedle, ale tiez treba davat pozor, aby nebehalo, nelietalo, len cik pripadne kak a back do kludoveho rezimu :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod max » Ned 06.04.2008 11:12

zuzupes píše:ROBY TO EŠTE AJ DAKY INY PSIK? :lol:


ja jedneho takeho poznam, co to robi :no:
Obrázok
je to fenka mojej sesty, len nedano si ju kupila a ked mi rozprava co vsetko robi, ako prehana a opakuje veci po druhych :smile:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Amaguk » Ned 06.04.2008 11:14

Bibiana píše:Inak, niekde som čítala (ak nájdem tak dám link), že pes by mal jesť až min. pol hoďku po návrate z večenia :smile:

hm, to je zaujimave - ten nas pes to asi cital tiez, lebo on minimalne tu pol hodku si pocka sam od seba, skor si nevezme...potvora jedna scitana :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Bibiana » Ned 06.04.2008 12:02

Otvára v blízkom čase Tesák nejaký kurz čítania? :ha: Ten môj hneď po vychádzke hladá a nosí misku.. :pac:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod zeane » Ned 06.04.2008 14:45

Bibiana, neblbni s čítaním lebo ťa bude vyhadzovať od klávesnice a blogovať jak tá moja :hi:

A Bo večeria slušne povedané keď má hlad - naložené dostane po prechádzke a do rána je to (väčšinou) v nej :pac: no joooo - princezna, nooo :hi: :angel: :hih:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Amaguk » Ned 06.04.2008 14:50

Obrázok
:no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod lusy » Ned 06.04.2008 16:11

nas tiez nikdy po vychadzke neje. on si najprv lahne na pol hodku a potom ide pozriet ci je nieco v miske. :lol: inak veceru dostava zvacsa o desiatej alebo aj neskor. nikdy nie skor. nam bola neskorsia vecera odporucana aj z dovodu jeho casteho zvracania rano.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy