Kedy dávať večeru ?

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod adushiik4 » Sob 05.09.2009 21:36

renqa píše:Offtopic: Ale to len v noci je taký neaktívny - cez deň chodíme 4-5 krát. Hlavne ráno s ním musím ísť hneď cez pol ôsmu a potom zase o desiatej alebo pol jedenástej


Offtopic: Renqa :oo: 9mesačný pes a ty chodíš 4-5krát von?? Ja som tak chodila, keď bol moj štena.. My chodíme 3krát, a prvá prechadzka keď som doma, tak je okolo 8-10 kedy vstaneme :heh: a ked niesom doma ( idem do školy) tak o tej 6:00 .. potom o 14:00 a 21:00 a to je všetko.. vždy vydrží... :ach:

Krmim 2krát denne.. na obed.. okolo 15:30 a potom večer o 22:30... vždy po prechádzke... :ach: ráno nikdy jesť nechce :nwm: takže sme zvyknutý na takýto rezím...
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod renqa » Sob 05.09.2009 22:07

Offtopic: On nemusí - iba ráno musí dva krát, ale ja s ním radšej idem nech si aj pobehá a tak, lebo ráno na to nemám čas. Ráno chodíme fakt len vyvenčiť na vodítku a poobede chodím na dlhšie vonku. Nechcem aby bol vkuse zavretý v byte. Zdá sa mi to pre psa dosť neprirodzené. Aj keď veľký záujem o prechádzky nejaví. Väčšinou niekde podriemkáva. :lol: Ale Keď už vidí, že beriem vodítko, tak sa vytešuje... :smile:
Vieš adushik ja sa neriadim len tým či vydrží, ale aj tým, či sa cíti dobre. keď som chodila do práce, tak vydržal sám v byte 8 hodín... a to mal 4 mesiace... priateľ ho prišiel len nakŕmiť, lebo nestíhal ísť s ním von (tiež musel ísť do práce).
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod adushiik4 » Ned 06.09.2009 8:37

Offtopic: Ako samozrejme, ze aj ja svojho beriem vonku nech sa vybeha niekedy len tak, ale vezmi si, ze ked ho tak naucis, a pojdes niekedy do prace co bude robit?? Bude vediet ze to je jeho cas a bude chciet ist vonku..
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod renqa » Ned 06.09.2009 8:58

Offtopic: No ja chápem, že potom to už môže byť horšie, ale teraz mám na to čas, baví ma to a je to jedna z mála vecí, ktoré mám na práci, tak sa tomu snažím venovať naplno. Niekedy sme vonku aj hodinku, aj viac a len tak sa hráme alebo cvičíme... :no:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod INmOmMeNt » Štv 17.09.2009 8:59

Ja dávam mojej večeru presne každý deň o 18:00 , ale niekedy si vypýta o 10-15 min. skôr, lebo je hladná
INmOmMeNt
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod rybka » Štv 17.09.2009 19:48

my dávame medzi 19:00 a 20:00, podľa toho ako sa vrátime z prechádzky, pretože to dávam žrať až po hodine.
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Cathie » Štv 15.10.2009 0:30

Ja davam zrat dvakrat denne - rano okolo 7:00-7:30 a vecer ako sa podari, kedykolvek od 20:00-23:00. Baba si sama nevypyta, takze ak zabudnem, dostane neskor no :hi:
Obcas sa stane, ze aj nedostane, to potom vyvazim v dalsej davke alebo v dalsom dni.. bud je to tym, ze zabudnem alebo ze niekam ideme doobeda, tak jej rano zrat nedam, aby nebehala s plnym zaludkom :smile:

Vecer az tak neskoro, lebo vecerny venc mame velakrat az medzi 20:00-21:00 a potom s nou este medzi 23:00-0:00 vybehnem a len ju pustim na travnik :no:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod srdiecko » Pia 06.11.2009 22:01

Ja tiež moju kŕmim 2x denne, ráno o 9:00 a večer okolo 19:00 - 20:00. V lete neskôr, lebo bývame dlhšie vonku, v zime sa jej nechce byť moc dlho vonku, takže sme skôr doma, tak aj skôr kŕmime.
Takže dostáva žrať po veľkej prechádzke a potom ešte ideme von, len cikať a kakať a domov. Čas je rôzny, ale väčšinou okolo 22:00 - 23:00. A v pohode vydrží do deviatej ráno.

Náš rekord bol (včera :no: ) boli sme vonku ráno o pol deviatej a potom večer o šiestej a zasa až ráno o pol deviatej. Zdá sa mi to hrozné, asi to fakt hraničí s týraním, ale jej sa fakt nechcelo ...... Naučila som ju, vždy keď sme išli von, som sa jej spýtala: "Ideme von?" A zvykla si na to, tak teraz keď sa jej spýtam "Ideme von?" a jej sa chce čúrať, tak valí k dverám a teraz si tak driemkala v posteli a na moju otázku ani okom nemrkla, tak som ju nenútila, lebo som si myslela, že bude otravovať v noci a ona nič :oo:
Samej sa mi to zdá neuveriteľné, že to vydržala, mala som aj výčitky svedomia, ale keď jej to nevadilo...........
Ale povedala som že už jej to nedovolím, aj keď sa jej nebude chcieť, lahko ju vynesiem von. Ale min. 3x denne treba. Myslím že časom by z toho mohli vzniknúť vážne problémy, keď to bude dlho zadržiavať a to nechcem...
Niet na svete lepsieho psychiatra nez steniatko, ktore vam oblizuje tvar...
Kupit si psa je jediny sposob ako za peniaze ziskat lasku.
Obrázok
srdiecko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 50
Bydlisko: Puchov

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod ada.h » Uto 10.11.2009 13:55

Ja davam malej 3x denne,rano o 8h,pobede o 15h a vecer o 19h,posledne vencenie o 22hod.Ma 1/2roka od 1 roka budeme davat 2x za den.
~ Pes je tvojím obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom.
ada.h
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 715
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Diandra » Str 11.11.2009 18:45

My nemáme nejakú určenú hodinu, kŕmim keď prídem zo školy a stihnem sa najesť ja a pripraviť psisku. Väčšinu je to tak o 17 - 19 hodine :nwm:
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod stWhippet » Štv 24.12.2009 21:06

no nas cas je okolo 19:00 - 21:00 a potom sa ide spinkat....hajusky babusky :zz:
Obrázok
stWhippet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 184
Bydlisko: Hruboňovo - 18km od Nitry (pekne tichúčko tu je)

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Bella » Pon 04.01.2010 21:17

rano:7-8 podla toho kto s nou ide von,cez vikend aj neskor
obed:14-15 podla skoly
vecera:19-19:30 a potom sa ide na prechadzku
Ernest Hemingway
"Čím viac spoznávam ľudí, tým mám radšej psy."

Eugen Drewermann
"Pokusným zvieratám sa prestrihujú hlasivky, aby nikoho nerušil ich nárek."

"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku."
Bella
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: Prešov-Sekčov

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod taky » Ned 10.01.2010 11:25

No, my sme si našu malinkú doniesli domov len pred týždňom, ale celkom dobre si zvykla na režim: ráno - 9:00, obed: 13:00 a večera: 19:00. Samozrejme, že hodinka tam je niekedy sklz, keď nestihneme prísť napr. z mesta presne, ale dovtedy nám malinká spí, alebo sa hrá. Po polroku jej už budem dávať papať len dvakrát za deň :no:
Obrázok
taky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 240
Bydlisko: Nitra

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Monca » Str 20.01.2010 21:04

tak s týmto mi nemáme problém
Ráno nasipem Essie do misky celodennu dávku.
Nikdi ju nežere celú naraz.....sama si ju dávkuje :D Kusok zje ked odchádzame z domu, a neskor ju vidím, ako kusok zje ked sa vrátim domov....a ked kukám Tv a idem okolo nej, počujem ako papká :D
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Bee House » Štv 28.01.2010 19:40

my mame rezim dna taky, ze ranajky dostane okolo 9 a veceru okolo 8. Snazim sa to nedavat uplne pravidelne, aby si na to nezvykla a potom neskor sa nezacala tvrdo dozadovat zradla :smile:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy