Fitmin Gastro

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Fitmin Gastro

Poslaťod LenkaLeo » Štv 12.04.2012 9:37

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymto pripravkom? Ja som ho kupila psovi, ktory ma problemy s travenim. Bral dlho antibiotika, takze ma zatazenu pecen, ktora tym padom nefunguje na 100% , velmi zle vstrebava ziviny z potravy, takze bude problem aj v tenkom creve (pravdepodobne uplne znicene klky a ziadna mikroflora).
Tak som mu kupila toto, nasypala podla davkovacieho navodu do zradla (vecere). Problem je v tom, ze pes sa na druhy den rano po venceni posr*l a pocikal doma, hned po prichode. Nikdy pred tym to neurobil, je zvyknuty vydrzat aj 10hodin doma. Proste to z neho chudaka vyletelo, ani sam nevedel ako. V strave som okrem tohto pripravku nic nemenila. Potom som to uz nedala do zradla, a vsetko bolo zas v poriadku.
Ja som dufala, ze mu to pomoze aspon trochu s tym jeho posahanym travenim, ale neviem, ci ta hancka a cikanie je len nejaky prirodzeny detoxikacny mechanizmus, a postupne sa to da do normalu.
Ake mate vy skusenosti? Pomohlo to aspon trochu vasmu psovi lepsie jest a lepsie travit potravu?
Obrázok
LenkaLeo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 369
Bydlisko: Martin

Re: Fitmin Gastro

Poslaťod lulu939075 » Štv 12.04.2012 15:15

my pouzivame vsetko ostatne od Fitminu klouby a sport, ale mama kupila to gastro. Podla mna tie prve davky precistia zaludok. Potom si pes na to zvykne. Kedze si mu dala nieco na zaludok zacalo sa mu lepsie travit a nevydrzal tak dlho. To je ale iba moja nejaka uvaha. Tiez ked sme zacali z barfom chvilu trvalo kym sa dali do normalu. Daj vediet ako pokracujete.
Mama to kupila malinkej 5 mes steniatku co ma asi zle travenie, lebo sa naje a hned vsetko vygrcia vzdy ci je v klude alebo nie. Tak skusame ci pomoze.
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Fitmin Gastro

Poslaťod calwen » Štv 12.04.2012 15:17

Este by som skusila pridavat to do zradla postupne
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Fitmin Gastro

Poslaťod monika1018 » Ned 15.04.2012 11:30

A ako mu to davkujues,lebo ja by som mojmu na vahu mala davat 3 lyzicky ale isla som postupne po jednej a pomaly som pridavala aby to nebol daky sok pre jeho organizmus.Tvojmu by sa asi aj viac hodilo Fitmin dog Vitaregen- podpora prirodz.obrannych a regeneracnych procesov,detoxikacia pecene,obnova travenia a crevnej mikroflory,ked vravsi ze ma asi aj s pecenou problemy
monika1018
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Okres Turčianske Teplice


Späť na Doplnky Stravy