Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.
Odoslať odpoveď

Re: Doplnky na kĺby

Pon 21.12.2015 17:34

Ja teraz davam proenzi (okrem ineho) a dnes som bola u veta, ze to bez liekov nepojde, ze musime najst nejake davkovanie toho meloxoralu, aby ten pes mal dostojnejsi zivot :ua:

Re: Doplnky na kĺby

Pon 21.12.2015 17:37

Môj zas kože, chrupavky a tieto veci nemôže, vraj kolagén by nemal robiť problémy, robil :ua: . Takže my sme na Aptoflexe a úspešne zatiaľ. Nejaké riasy na kĺby som chcela riešiť, ale to asi ani nezje, dám mu riasu na granule :nwm: .

Re: Doplnky na kĺby

Pon 21.12.2015 17:39

Hej, riasy napr. mam prasok, takze v pohode s granulami, ci?

Re: Doplnky na kĺby

Pon 21.12.2015 17:41

Čaj mi vypije :yes: mäso jedáva prevažne hrubomlete hovädzie, kože len na kačky alebo kuracom ale teda prevažne má tu hovädzinu :yes: a dávaš aj s tými šípkami či ako? Inak zdravotne problémy nemá, ide iba o prevenciu a taký ten pocit že "niečo dostáva" :heh: ďakujem :hi:

Re: Doplnky na kĺby

Pon 21.12.2015 17:46

A ja myslím, že uškodiť ani na tie granule nemá ako. Nerada dávam ku granclom niečo, ale s rozumom sa podľa mňa dá. Ariso má v granuliach len rastliny, ďalšia hore dole :heh: .

Re: Doplnky na kĺby

Pon 21.12.2015 18:52

Barbor píše:Čaj mi vypije :yes: mäso jedáva prevažne hrubomlete hovädzie, kože len na kačky alebo kuracom ale teda prevažne má tu hovädzinu :yes: a dávaš aj s tými šípkami či ako? Inak zdravotne problémy nemá, ide iba o prevenciu a taký ten pocit že "niečo dostáva" :heh: ďakujem :hi:


Nedávam celé šípky, kvôli zrniečkam a tým chĺpkom, a celé im je dávať asi aj zbytočné. A moji požerú dosť zeleniny aj ovocia pomimo, a keďže pes by mal syntetizovať aj sám ten vit. C, tak nie vždy majú v miske zeleninu... Ja prípadne zalejem čajom vločky... A kolagén mám bravčový, aj páchne ako bravčový :heh: . A tiež som to kúpila len preto, aby niečo bolo, a hlavne čo má zmysel, aj keď pridám len občas a neublíži, keď dostanú primálo alebo priveľa :heh:

Re: Doplnky na kĺby

Pon 21.12.2015 18:59

Ja som šípky kúpila uplne mlete na prášok. Je to od značky Lunderland, aj kolagén aj šípky. Naša tiez zožerie dost zeleniny a ovocia, tak budem to nejak s rozumom kombinovat nech to ma zmysel davat jej to :yes:

Re: Doplnky na kĺby

Pon 21.12.2015 20:34

Ja som od nich tiez mala presne to a super. Urcite este objednam. Psiska to jedli bez pindania

Re: Doplnky na kĺby

Str 20.01.2016 21:12

skusali ste niekto dat psovi ludsky "animal flex"? pravdepodobne najlepsie tabletky na klby pre ludi. netrapia ma ani tak tie ucinne zlozky na klby, ale tak ma napadlo ako je to u psa s prijmom zinku, selenu a manganu pri hentakych davkach, ci je to ok

Obrázok

Re: Doplnky na kĺby

Str 27.01.2016 19:35

Čítam, čítam a som z toho čím ďalej tým väčší pako.
Ale k veci. Rozmýšlam nad niečim pre uchatého. Predsalen, má 10 rokov, už to nieje to čo kedysi (holt, kolienka) a bola bych rada aby mu to vydržalo čo najdlhšie. Ale mám problém, keďže mám doma popolušku. Na tabletky môžem rovno zabudnúť, v ničom ich nezožere ani rozmrvené a rvať mu ich denno-denne do krku sa mi nepáči. Rozmýšľala som nad aptus sirupčekom, predsalen to nemá ako vyseparovať, ale zas.... Má to nejakú chuť? Prípadne čo iné by ste mi odporučili?

Ps: colafit kocky (ľudské) sú tvrdé alebo želatínkovité?

Re: Doplnky na kĺby

Str 27.01.2016 19:48

colafit ľudský i psí je rovnaký, ako kúsoček špongie

Odporúčam Apto-flex, teraz je i v akcii http://pethome.sk/psy/4314-aptus-apto-f ... &results=5 - našim chutí, sedia v rade a čakajú, kedy im dám, čo o iných sirupoch nemôžem povedať :smile:

Re: Doplnky na kĺby

Str 27.01.2016 20:09

A nemá to nejakú extra vôňu? A akú konzistrenciu?

(jojo, blbé otázky neznalej osoby)

Re: Doplnky na kĺby

Str 27.01.2016 20:40

no, veru neviem, k čomu mám prirovnať vôňu, ale nie je ostrá, rybacia a ani prenikavá...
ja to natiahnem do striekačky, fena sa vyšklebne a čaká, až jej to tam pomaly striekam - sa vždy rehocem, hlavne Ami je najstrandovnejšia, ako sa šklebí vopred a naťahuje krk, aby som jej to už dala :smile:

ale tak jasne, nemusí vyhovovať všetkým...

Re: Doplnky na kĺby

Str 27.01.2016 22:29

Okej, dakujem. Asi vyskúšam to menšie balenie, keby nahodou nezapasovalo. A keby to fakt nechcel, vypijem ja, zíde sa mi na šmatlavé koleno :lol:

Re: Doplnky na kĺby

Štv 28.01.2016 7:30

Offtopic:
Slausa píše:rvať mu ich denno-denne do krku sa mi nepáči

já dávám v másle, vložíš na kořen, zakloníš hlavu a samo to vklouzne do krku
Odoslať odpoveď