Doplnky na kĺby

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod krista » Pon 23.05.2016 12:59

Nedávam obzvlášť prípravky keďže barfujeme ale pri prezubovaní som dávala šteňaťu biocal,ide sa za tým zadrhnuť ,tak do dostával ako odmeny :lol: https://abc-zoo.sk/12577-canvit-biocal- ... GwodbtAOKg
fit barf mineral dávam bežne :smile:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Faya » Pon 23.05.2016 14:28

Podľa čoho ste vyberali doplnky na klby? Veterinár nám odporučil alavis, priznávam viacej značiek veľmi nepoznám :ach: tak by som si chcela nechať poradiť tu...
Potrebovala by som vedieť možnosti, jedná sa mi o kompletný výživový doplnok na klby pre takmer 7ročnú sterilizovanú fenu. Ďakujem
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Aris » Sob 25.06.2016 11:13

Od veterinárky sme dostali ako odporúčanie Alavis 5 ( a prejsť na granule, ja uz budem asi len hovoriť, ze kŕmime granulami :ach: ). Čo este na vyše možem pridať? My mame poškodené mäkké tkaniva, nie kĺb. Začala som mu variť huspeninu, napadlo ma aj spraviť mu z vyvaru želatínu. Mam este pridať kolagén alebo stačí to co je v Alavise 5? A pridať este aj vit. C alebo je ho postačujúce množstvo v Alavise?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Buchťa » Sob 25.06.2016 11:53

Aris píše:Od veterinárky sme dostali ako odporúčanie Alavis 5 ( a prejsť na granule, ja uz budem asi len hovoriť, ze kŕmime granulami :ach: ). Čo este na vyše možem pridať? My mame poškodené mäkké tkaniva, nie kĺb. Začala som mu variť huspeninu, napadlo ma aj spraviť mu z vyvaru želatínu. Mam este pridať kolagén alebo stačí to co je v Alavise 5? A pridať este aj vit. C alebo je ho postačujúce množstvo v Alavise?


Aris, byly dělány ty rtg?

Cenově nejvýhodnější by pro Tebe byl koňský Alavis. Asi Triple Blend. A o přesné dávkování bych si napsala do poradny www.alavis.cz . Jsou velmi ochotní a odpovídají obratem.

Faya, takže jen jako preventívku? Nebo je tam nějaký problém?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Aris » Sob 25.06.2016 14:30

Buchti neboli. Jednak nám ochorela veterinárka a dvak som sa rozhodla počkať kým sa aspoň o par stupňov ochladí. Dosť zle znáša tepla a možno je to hlúposť, ale ja sa bojím ho uspať ked vidím ake ma problémy to znášať. :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Vikiki22 » Ned 30.10.2016 8:54

hriva píše:Teraz som našla nejakú novinku
http://www.dobra-miska.sk/nomaad-artvit-sirup-500ml

Dostali sme sa náhodou k tomuto sirupu. Eliške som to plánovala pridávať, ale nechcela sa jedla ani dotknúť, keď som jej na to dala sirup. :ach: Tak to pridávam do krmiva Freyi. Jej to chutí a určite jej to neublíži, veď fyzickej aktivity mala poslednú dobu viac než dosť. Dávam jej to asi 3. týždeň, ale keďže žiadne problémy ona nemala, tak u nej nemožno povedať, či niečo pomáha.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Elis » Pon 29.05.2017 11:23

Prisla bida i na me -a zacinam hledat.

Něco na akutni pohybove potize - poradite? Pigie?

RTG ciste, jsou to vazy, slachy (mozna polštářky ) -proste Elik reaguje bolestive na prsty predni nohy.
Offtopic: Naordinovany klid bojkotuje :ach:

koupila bych aptus aptoflex - mam ho před lety odzkouseny.. ale zviklali me recenze, ze obsahuje malo ucinnych latek, ze uz jsou lepsi. no jo, ale jake?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod moschino » Uto 25.07.2017 7:45

colafit pre 4 mes šteňa môže byť? a koľko? pol kocky či celú? (malým zvyknem dávať štvrť kocky :nwm: )
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod tonamie » Uto 25.07.2017 9:14

Pre Dotty skus Canvit chondro maxi. Na cotozere a pethome byva kilovka za 30€ a mas na rok pokoj.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod moschino » Uto 25.07.2017 9:46

ďakujem :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Linea » Ned 30.07.2017 2:42

Ahojte,

chcela by som vás poprosit o radu. Moj psik ma artrozu na lavej prednej nozke, v lakti. Je v pokrocilom stadiu.
Pohyb ho bavi, chce robit vsetko, bez obmedzeni, musim vyrazne tlmit jeho aktivitu. Rano chodi lepsie, takmer ziadne krivanie, k veceru je uz krivanie velmi vyrazne (zavisi od mnozstva pohybu pocas dna - po dni v byte byte vecer nekriva, po dni na chalupe, kde ma vybeh, kriva). Ako doplnok vyzivy ma Aprus Aptifkex sirup, na zle dni mam prichystany Previcox - nechcem ho podavat denne kvoli moznym vedlajsim ucinkom. Mam kupeny Alavis Celadrin 500mg, ktory by mu mal zmiernit bolest a zapal. Pred objednanim som citala rozne clanky aj fora (aj zahranicne), vsade sa uvadzalo, ze nema vedlajsie ucinky. Po objednani som vsak nasla na fore p.Desenskeho, ze Alavis predstavuje velku zataz na pecen a ze ju znici.

Prosim, mate s Alavis Celadrin nejaku skusenost? A viete nieco o jeho negativnych vedlajsich ucinkoch? Veterinar mi nepovedal o Alavise nic konkretne, len ze taky ucinok, ako nesteroidne antiflogistikum mi nespravi ziadny vyzivovy doplnok a ani Alavis (zmiernenie bolesti, potlacenie zapalu).

Krvne testy ma psik v norme. Este chcem dodat, ze som mu uvarila Zlatu pastu, ta ma velky potencial pomoct mu s bolestou a zapalom, ale nechce ju prijat v potrave v potrebnej davke. Krmivo- konzerva a granuke HIll's Joint Care Mini.

Dakujem za kazdu pripadnu odpoved.
Linea
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Soni a Ivka » Pon 14.08.2017 21:32

Dobrý deň. Mám 2 mesačne šteniatko PRT a zjedla asi polovicu balenia Canvit Health Care Mobility Care Snack. Je z toho dosť nafúknutá... Nemože sa jej nič stať? Mali by sme isť na veterinu?
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod wer » Pon 14.08.2017 21:37

V prvom rade tam minimalne zavolajte a necakajte na radu na fore ..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Nikuška » Ned 03.09.2017 10:02

Ahojte, rozmýšľam nad kúpou doplnkov... rozmýšľam medzi Alavis 5 a Canvit Chondro Super. Je to pre šteniatko, momentálne 3 mesiace, ide len o preventívne podávanie... Ktorý vybrať a prečo? :smile:
Ďakujem
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Faya » Sob 16.09.2017 21:49

Nikuška píše:Ahojte, rozmýšľam nad kúpou doplnkov... rozmýšľam medzi Alavis 5 a Canvit Chondro Super. Je to pre šteniatko, momentálne 3 mesiace, ide len o preventívne podávanie... Ktorý vybrať a prečo? :smile:
Ďakujem


či už jeden alebo druhy, oba su dobre...cenovo (mozno sa mylim) je alavis drahši ako canvit....pripadne sa pozrieste na znacku cocopet....
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy