Doplnky na kĺby

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 06.02.2015 11:11

som si zrovna spomenula na túto tému. Alavis single dávame stále (sú aj dni, keď zabudnem, ale to je minimum) a zlepšenie tam stále je, chrt má vrtulku v zadku a už si to všímajú aj iní, že ten pes je lepší :jupi: Sem-tam má dni, keď vidím, že sa mu nechce, ale to je normálne. Obrovská spokojnosť zatiaľ.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod renne » Pia 06.02.2015 14:17

ktore doplnky su najlepsie pre psov? chceme kupit psika tak si vsetko zistujem co a ako
renne
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Lindchen » Str 04.03.2015 10:24

Hlásim sa s tým Aptoflexom, dobrali sme kúru, je 2 týždne bez a vidieť to na pohybe. Čiže evidentne pomohol, po nasadení zlepšenie a teraz po vysadení zhoršenie, pôjdeme na ďalšiu kúru.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod tonamie » Str 04.03.2015 22:20

Mate niekto info, ci sa da pes nebezpecne predavkovat selenom a vit E? Vacsina chondier ich obsahuje a aktualne berieme konsku davku - gelapony fast plus canvit chondro super.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Lindchen » Štv 05.03.2015 7:24

Vitamín E je všeobecne málo toxický, resp. toxicita preukázaná nebola. U človeka môže spôsobiť drobné problémy 300x DOD, u psa, predpokladám to nebude inak relatívne k hmotnosti psa. Selén toxický je, 300 mg je pre človeka smrteľných (jednorázovo), AAFCO uvádza 0,57 mg na deň pre psa. O toxicite selénu je popísaných veľa veľa článkov (myslím veterinárnych), ale údaje sa líšia, tak neviem no.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod tonamie » Štv 05.03.2015 12:46

Dakujem, toto som potrebovala, beriem kalkulacku a idem spocitavat davky na den.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod katarina » Štv 12.03.2015 18:57

katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod MAGNUS » Uto 17.03.2015 5:04

Co hovorite na Canina Canhydrox GAG + Canina Calcium Citrat? Ma niekto skusenost?
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod hugo :) » Pon 27.04.2015 9:06

merri píše:Nemal by niekto zaujem podelit si na polovicu toto? http://www.dromy.cz/pohybovy-aparat/20-artro.html
merri a už máš objednané? konečne niečo čo aj pre normálneho psa vydrží dlhšie než na mesiac, chcela by som vyskúšať ako prevenciu. doteraz mal canvit (s tým rotvíkom na obrázku) ale sa mu to míňa tak hľadám ďalšie... kolagénom som sa inšpirovala od bad :ha: dávam huspeninu z bravčových paprčiek. alebo druhá varianta, podávať čistý glukosamín a chondroitín z dákeho bodyfitness stránky (napr.: http://www.namaximum.sk/kategoria/k-bova-vyziva/)
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 385

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Lepki » Uto 28.04.2015 15:08

prosím čo by ste mi poradili ako prevenciu?
Lepki
Nováčik
 
Príspevky: 32

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod luciiik » Uto 28.04.2015 15:22

precitat si temu a robit si poznamky. :no:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod tonamie » Štv 21.05.2015 19:20

MAGNUS píše:Co hovorite na Canina Canhydrox GAG + Canina Calcium Citrat? Ma niekto skusenost?

Cenovo sa zdaju ako najdrahsie doplnky, ale osobnu skusenost nemam.
1200tabliet canhydroxu 233€ pre Slovakov a pre Nemcov 160€ preco nie :ua: Davkovanie na 10kg u stenata 2tab u stareho psa 4tab.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod MAGNUS » Pia 22.05.2015 4:48

tonamie
Dakujem, ze si sa ozvala. Uz sme s nemeckou dogou dobrali dve balenia (na 10 kg 4 tablety denne, cize v tom case zral 20 tabliet + ten calcium citrat). Vsetci, co by ste mali problemi s rychlo rastucimi psami s ich klbmi a kostami vrelo odporucam. Spiritovi sa v 6 mesiacoch dali zadne nohy do X a uz po tyzdni uzivania Canhydroxu GAG som videla rapidne zlepsenie. Je to sice drahe, ale neuveritelne nam to rychlo pomohlo.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod lenka_1705 » Sob 23.05.2015 21:12

my skusame teraz z dromy tu novinku, FLEX liquid.. :smile:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod hruska » Sob 23.05.2015 21:13

my mame Geloren, tiez novinka, neviem ci je to dobre, ale psiakom to chuti :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy