Doplky s obsahom kolostra

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Doplky s obsahom kolostra

Poslaťod zuzka:) » Ned 22.05.2011 21:26

poznáte niekto tieto výrobky? alebo s nimi máte niekto skúsenosti?
pre psy sú 3 druhy -

Professional Dog Active
Zloženie: mäso a vedľajšie živočíšne produkty, mliečne výrobky (2 % kolostra, sušeného mrazením), vajcia výrobky z vajec, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (10 % vŕbovej kôry), mäkkýši a kôrovce (10 % múčky zo sušeného mäsa mäkkýšov), kvasnice (2 % extrahované droždia).

Professional Dog Immune
Zloženie: mäso a vedľajšie živočíšne produkty, kvasnice (34 % extrahované droždie), mliečne výrobky (6 % kolostra, sušeného mrazením), vajcia a výrobky z vajec, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu.

Professional Dog Senior
Zloženie: Mäso a vedľajšie živočíšné produkty, mliečne výrobky (4 % kolostra, sušeného mrazením), vajcia a výrobky z vajec, kvasnice (5,2 % extrahovaného droždia), ryby a vedľajšie výrobky z rýb, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (10 % vŕbovej kôry).

http://www.lr-slovak.com/psi/c-1403/
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Doplky s obsahom kolostra

Poslaťod Shibalka » Pia 24.06.2011 23:50

Ja dávam svojim Shibám dog immune :jop: , a tento mesiac som začala vital. Doteraz som im dávala colostrum a Aloe vera gel ktoré sú pre ľudí od tejto firmy. Najstaršia Sára má 13 rokov, a Mladší pes a Fenka majú 8. Psíci sú krásny, majú nádhernú srsť .
Shibalka
Okoloidúci
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Žilina

Re: Doplky s obsahom kolostra

Poslaťod ivana1 » Ned 26.06.2011 20:04

Ja som sa práve včera na to pozerala a uvažovala. Milka - nie je to len vyťahovanie peňazí z vrecka? Keď už, neboli by lepšie tie výrobky pre ľúdí?
Offtopic: Dnes ma napadlo - aké číslo na SKJ v SPKP má Sárička? Moje shibiny majú o moc vyššie čísla - 39, 86, 104. Nepamätáš - kto - kedy dostal č. 1?
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Doplky s obsahom kolostra

Poslaťod Shibalka » Pia 01.07.2011 11:38

Ivanka tie špecial pre zvieratka sú doplnené o Ďalšie látky na srsť, klby, trávenie a pod. Dávam ich zatiaľ iba 4 týždne psíci sú v pohode, ale neviem veľmi posúdiť pretože sme v kondícii dlhodobo aj srsť máme krásnu :smile:

Offtopic: Sarinka má 11, Sany 20, Ajko 21 kto má 1 neviem, možno Anovčin bude vedieť :nwm:
Shibalka
Okoloidúci
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Žilina

Re: Doplky s obsahom kolostra

Poslaťod kacena22 » Pia 15.07.2011 12:17

Ahojte, ja som sa nahodou dostala ku kolostru, je to pripravok urceny pre ludi. Davkovanie je 2 lyzice pre dospeleho cloveka.Mozem toto podavat aj svojmu psikovi :otaznik: ma 40 kg, tiez je uz dospely...
kacena22
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Trnava - okolie

Re: Doplky s obsahom kolostra

Poslaťod Shibalka » Štv 01.09.2011 22:08

Kačena - určite môžeš.
Shibalka
Okoloidúci
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Žilina


Späť na Doplnky Stravy