Obilniny

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Obilniny

Poslaťod Bee House » Uto 06.04.2010 17:14

mojej ja na vyber nedavam: bud zjes alebo prostne nedostanes nic ine...nemam nervy na natahovanie sa s nou :heh:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Obilniny

Poslaťod mairi » Uto 06.04.2010 19:53

moje z toho vobec neprehana, ja len ze ci je to ok, ked to maju dost casto na hamo :no:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Obilniny

Poslaťod Bee House » Uto 06.04.2010 21:22

podla mna su obilniny v pohode, ale niekde som citala, ze by nemali tvorit viac ako 1/6 krmnej davky :smile:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Obilniny

Poslaťod Alak » Štv 27.09.2012 20:10

je v pohode davat psovi ovsene vlocky? maju velmi dobre nutricne hodnoty kopu sacharidov zdravich tukov a niejake bielkoviny a mam pita a dost ho fyzicky namaham tak mu zviknem robit ovsenu kasu vlocky mlieko uvarit na kasu dve vajicka uvarit a to zmiesam a tak mu to dam zjest ma to velmi rad .. je to velmi bohaty nutricny pokrm (venujem sa strave zdravej vizive a sportu )
Alak
Šteniatko
 
Príspevky: 93

Re: Obilniny

Poslaťod casira » Pia 28.09.2012 9:40

je v pohode davat psovi ovsene vlocky?

Ano.Hlavne,ak mu chutia. :smile:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Obilniny

Poslaťod moth » Pia 28.09.2012 11:32

Alak píše:je v pohode davat psovi ovsene vlocky? maju velmi dobre nutricne hodnoty kopu sacharidov zdravich tukov a niejake bielkoviny a mam pita a dost ho fyzicky namaham tak mu zviknem robit ovsenu kasu vlocky mlieko uvarit na kasu dve vajicka uvarit a to zmiesam a tak mu to dam zjest ma to velmi rad .. je to velmi bohaty nutricny pokrm (venujem sa strave zdravej vizive a sportu )

Ja davam ovsene vlocky pravidelne (krmim domacou stravou/surovym masom s kostami), zalievam ich prevarenou horucou vodou, zvyknem v nich rozpustit maslo, do mierne vychladnutych davam struhanu zeleninu / ovocie / bylinky, psom to velmi chuti :yes: Ja by som mozno to mlieko nahradila tucnym bielym jogurtom, robim aj taku kombinaciu - zavarene ovsene vlocky do nich mlety mak, k tomu struhane jablko a nakoniec jogurt :yes:
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: Obilniny

Poslaťod casira » Pia 28.09.2012 18:43

zavarene ovsene vlocky do nich mlety mak, k tomu struhane jablko a nakoniec jogurt

Moji psi ovsené vločky moc neoblubujú,ale toto vyskúšam. :lol:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy