Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.
Odoslať odpoveď

Re: Oleje

Štv 17.10.2013 18:00

majja píše:Ďakujem Weron.
Ešte som tu čítala že niektorí dávajú olej dlhodobo aj celý rok. Ja mám na fľaške napísané že optimálna dĺžka užívania 60-90 dní :nwm:
Mám tento olej:
http://www.felixcanis.sk/canarius/eshop ... ga-3-500ml


Olej mozes davat cely rok :lol: ja ho striedam s konopnym a olivovym.
Konopny jej chuti a ma dobry pomer omega 3 a 6
nad olivovym zacne cca po tyzdni ohrnat nos :nechutne:

Re: Oleje

Štv 17.10.2013 20:45

Ďakujem za rady :jop:

Re: Oleje

Pia 18.10.2013 12:01

ma pre psa nejaky vyznam ryzovy olej?

Re: Oleje

Uto 25.02.2014 21:01

tento lososak niekto mate ?
http://krmme.cz/lososovy-olej.html
cena za liter je bezkonkurencna, uz na neho pokukujem pokazde ked ideme pre maso ... nabuduce asi uz fakt zoberiem :joint:

Re: Oleje

Uto 25.02.2014 21:09

Dávali ste niekto psovi moringový olej (alebo sušenú moringu) ? Dnes som objednala pre seba a možno skúsim aj Nelly aj mačiakom, vraj sa moringa dáva do krmnych zmesí a rôznych krmív (okrem tisícov iných použití).

Re: Oleje

Ned 09.03.2014 16:13

Dnes som si pripadala ako mimozemšťan keď som bola na venčení. Bavili sme sa o stravovaní psov a keď prišla reč na oleje, tak všetci hovorili, že oleje pridávajú tak, že keď dovyprážajú niečo a olej nie je prepálený, tak trochu dajú psovi, ani som sa "neodvážila" povedať, že ja Nelly kupujem BIO oleje, by som bola za úplného blázna :heh: . Bože, vôbec by mi nenapadlo dávať psovi olej z vyprážania :oo:

Re: Oleje

Ned 09.03.2014 22:05

Noelle píše:Dnes som si pripadala ako mimozemšťan keď som bola na venčení. Bavili sme sa o stravovaní psov a keď prišla reč na oleje, tak všetci hovorili, že oleje pridávajú tak, že keď dovyprážajú niečo a olej nie je prepálený, tak trochu dajú psovi, ani som sa "neodvážila" povedať, že ja Nelly kupujem BIO oleje, by som bola za úplného blázna :heh: . Bože, vôbec by mi nenapadlo dávať psovi olej z vyprážania :oo:


Tak toto by ani mna nenapadlo, takze nie si sama Noelle :jop:

Re: Oleje

Ned 23.03.2014 20:09

Môže pes kokosový olej? Tej mojej to strašne chutí, keď sa ním natriem ide ma zjesť :D Tak ma napadlo, či jej to nemôžem pomiešať do granúl namiesto lososového (nechce mi nové granule). Na lososový zatiaľ musím našetriť tak ako alternatíva mi to prišlo celkom fajn, čo myslíte?

Re: Oleje

Ned 23.03.2014 20:48

Ja som svojej už tiež trošku dala kokosového. Nemyslím, že by jej to uškodilo, práve naopak. A pritom krmím barfom. :smile:

Re: Oleje

Pon 24.03.2014 11:08

Na nete som našla viacero odkazov (v angličtine a pod.) kde píšu dobrý vplyv kokosového oleja pre psov aj mačky (hoci by ma ale zaujímalo, či to mačky dokážu využiť, keďže vedia využiť len "aktívne" mastné kyseliny, či ako to je). Mne to všetci žerú ako diví, aj Nelly aj mačiaci, idú sa za tým zabiť, Nelly každý večer pri mne striehne, keď sa natieram kokosovým tukom čo sa jej ujde, dokonca sa mi zdá, že Max (kocúr, s ktorým som mala skoro rok problémy s jedlom) po tom ako som mu začala občasne dávať kokosový tuk, začal jesť normálne (teda minimálne 5 dní už všetko z misky zjedol, čo sa doteraz nikdy nestalo). Ale neviem, či je to v tom, len to časovo približne sedí.
Naposledy upravil Noelle dňa Pon 24.03.2014 19:52, celkovo upravené 1

Re: Oleje

Pon 24.03.2014 19:06

výborne tak jej to skúsim zamiešať ak jej ešte nezachutia :)

Re: Oleje

Pon 24.03.2014 19:57

caramelbisciut, aj ja dávam kokosový olej a bez problémov :yes: . Síce som si nevšimla nejakú výraznú zmenu, ale psovi veľmi chutí, vždy sa hrabe či dnes dostal alebo nie :heh:

Re: Oleje

Pon 24.03.2014 20:59

Aris píše:caramelbisciut, aj ja dávam kokosový olej a bez problémov :yes: . Síce som si nevšimla nejakú výraznú zmenu, ale psovi veľmi chutí, vždy sa hrabe či dnes dostal alebo nie :heh:

Nejde mi o zmenu, ale o to že aby mi začala jesť nové granule ktoré zatiaľ nechce tak rozmýšľam, čím zdravým jej to ochutiť :)

Re: Oleje

Uto 25.03.2014 13:52

Ja som včera kúpila Nelly tekvicový olej, na odporúčanie veta, tak suprovo voní, že som mala chuť odkusnúť z fľaštičky :heh: voní ako pražené oriešky, mňáám. Chutil aj Nelly aj mačiakom, je dobrý na srsť, hlavne suchú.

Re: Oleje

Uto 25.03.2014 13:54

ked spominate ten kokosovy olej - aky , kde a za kolko kupujete ?
Odoslať odpoveď