Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Oleje

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Oleje

Poslaťod elfinka » Uto 24.06.2014 12:35

Ad bezkonkurencna cena - ja mam pol litra z Becresu za 90 :money: . Kvalitu oproti inym posudit neviem, a davam ho malinko, stenuch celkovo moc mastne zatial nedobre znasa, takze casom uvidime. (A este radsej nez olej mu proste raz do tyzdna bachnem lososa na obed)
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod weron » Uto 24.06.2014 12:39

kvalitu neviem ani ja posudit, ale tak zas to nemoze byt nejaka chcanka, len iny "vyrobca" :heh:
uvidime. nase baby nastastie nemaju s olejmi problem :heh: a s nim je to zaruceny recept na zozratie zeleniny :angel:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Rybí olej

Poslaťod kika123123 » Pon 05.01.2015 22:30

Zdravím chcela som sa opýtať ako často dávate hafanovi Rybí olej (V rozpustnych tobolkach) A V akom množstve . Ďakujem:)
kika123123
Nováčik

Poslaťod Aris » Str 06.07.2016 11:41

Neviem ci je to nejaká uzasna cena, ale na mall.sk je akualne lososovy olej od Brit Care za 10,90 :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 06.07.2016 21:31

Je to v podstate bežná cena, na Dobrej miske ešte o trošku lacnejšie :smile: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 06.07.2016 22:14

Offtopic: Hej, len dobrá miska má úplne nekresťanské poštovné :pac: A poštovné zdarma až od 130€ :pac: To už sa mi viac oplatí mall.sk, lebo tam brávam nám + dedkovi granule pre mačky a oni majú zdarma už od 40€. A tam mali napísané, že je to v 46% zľave tak som si myslela, že aká dobrá cena.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy