"doping" pre silu a mohutnosť psa

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

"doping" pre silu a mohutnosť psa

Poslaťod BIGBOSSS » Štv 16.08.2007 9:11

Chcel by som sa spytat cim "dopujete" vase psy aby boli mohutnejsie lebo moja diana by mala byt mohutnejsie a uz neviem co jej mam davat
NEAPOLSKY MASTIN - DIANA BRILLIANT SLOVAK-FLES
BULLMASTIFF - ARGO
Obrázok

Obrázok
BIGBOSSS
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Dudince

Poslaťod Jack » Štv 16.08.2007 9:14

Ja davam do žradla Ovsené vločky .. niekde som počul že je to dobre ale neviem načo :lol: :lol: však dakto nam to napiše
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Silwuska » Štv 16.08.2007 9:16

Ovsenne vlocky su dobre na travenie psika...aby nebol nafuknuty a lepsie sa mu pobehovalo...a tym aj silnelo :smile:
Ale takehoto mohutneho psa by ste asi mat nechceli,ze??? Obrázok
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Jack » Štv 16.08.2007 9:21

:lol: :lol: :lol: to je daky kulturista :haha: :haha: :aaa:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod catchy » Štv 16.08.2007 11:26

Urcite stravil nejaku tu hodinku v posilovni :heh: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
„Každé zviera má právo na pozornosť, starostlivosť a ochranu človeka“
Obrázok
catchy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 146
Bydlisko: Turcianske Teplice

Poslaťod BIGBOSSS » Pia 17.08.2007 0:24

Silwuska píše:Ovsenne vlocky su dobre na travenie psika...aby nebol nafuknuty a lepsie sa mu pobehovalo...a tym aj silnelo :smile:
Ale takehoto mohutneho psa by ste asi mat nechceli,ze??? Obrázok


no ale na toto potrebujes aj nieco ine nie len ovsene vlocky a inak tie jej davam pravidelne
NEAPOLSKY MASTIN - DIANA BRILLIANT SLOVAK-FLES
BULLMASTIFF - ARGO
Obrázok

Obrázok
BIGBOSSS
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Dudince

Poslaťod Rika » Pia 17.08.2007 8:59

Silwuska píše:Ovsenne vlocky su dobre na travenie psika...aby nebol nafuknuty a lepsie sa mu pobehovalo...a tym aj silnelo :smile:
Ale takehoto mohutneho psa by ste asi mat nechceli,ze???
Obrázok


Toto je nenormálne, až takto pes nemôže byť osvalený.

A čím "dopovať" aby BOLI SILNEJSIE A MOHUTNEJŠIE :otaznik:
Čo najviac s ním behať, hlavne do kopca - Canicross... a nie len obyčajný beh so psom
No a zapriahnuť ho aby niečo ťahal (zvyčajne sa na tréningoch používa pneumatika) - Weight pulling
A taktiež AGILITY.

Máme kamošku pitbulku, s ktorou sa jej majiteľ venuje Weight pullingu a by si mal vidieť ako je parádne osvalená. :vykricnik:

Moja Biggy je tiež - Agility, Canicross, Dogtrekking, Skijoring, Bikejoring...no na Bizu (tú pitbulku) nemá. :hi:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod BIGBOSSS » Pia 17.08.2007 9:18

Rika píše:
Silwuska píše:Ovsenne vlocky su dobre na travenie psika...aby nebol nafuknuty a lepsie sa mu pobehovalo...a tym aj silnelo :smile:
Ale takehoto mohutneho psa by ste asi mat nechceli,ze???
Obrázok


Toto je nenormálne, až takto pes nemôže byť osvalený.

A čím "dopovať" aby BOLI SILNEJSIE A MOHUTNEJŠIE :otaznik:
Čo najviac s ním behať, hlavne do kopca - Canicross... a nie len obyčajný beh so psom
No a zapriahnuť ho aby niečo ťahal (zvyčajne sa na tréningoch používa pneumatika) - Weight pulling
A taktiež AGILITY.

Máme kamošku pitbulku, s ktorou sa jej majiteľ venuje Weight pullingu a by si mal vidieť ako je parádne osvalená. :vykricnik:

Moja Biggy je tiež - Agility, Canicross, Dogtrekking, Skijoring, Bikejoring...no na Bizu (tú pitbulku) nemá. :hi:


no behat to ano no ale moja mastinka je dost tazka a pri velkej namahe jej mozu odist klby a preto sa pytam ci jej nemam davat nejake vitamy alebo co
NEAPOLSKY MASTIN - DIANA BRILLIANT SLOVAK-FLES
BULLMASTIFF - ARGO
Obrázok

Obrázok
BIGBOSSS
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Dudince

Poslaťod Rika » Pia 17.08.2007 9:21

No tuším, že môže mať záťaž, ale v takom prípade (obrie plemeno) treba podávať vitamíny na kĺby.

Však si vezmi napr. IW, je to najväčšie plemeno a robí Coursing - bez vitamínov má hneď kĺby v riti.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod simm » Pia 17.08.2007 10:16

Silwuska píše:Ovsenne vlocky su dobre na travenie psika...aby nebol nafuknuty a lepsie sa mu pobehovalo...a tym aj silnelo :smile:
Ale takehoto mohutneho psa by ste asi mat nechceli,ze??? Obrázok


takeho teda nie.. :rip:
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod BIGBOSSS » Pia 17.08.2007 14:41

Rika píše:No tuším, že môže mať záťaž, ale v takom prípade (obrie plemeno) treba podávať vitamíny na kĺby.

Však si vezmi napr. IW, je to najväčšie plemeno a robí Coursing - bez vitamínov má hneď kĺby v riti.


no ved heeeeeeej ale ake tie vitaminy su najlepsie lebo jedny mam doma a tie moja Diana nechce mozem jej ist dat do hocoho a ona ich nezozere
NEAPOLSKY MASTIN - DIANA BRILLIANT SLOVAK-FLES
BULLMASTIFF - ARGO
Obrázok

Obrázok
BIGBOSSS
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Dudince

Poslaťod Rika » Pia 17.08.2007 14:48

Teraz ti neviem povedať.... moja kamoška má NO a robí s ním aktívne a súťažne Agility, takže mu tiež voláke vitamíny dáva... ale neviem si spomenúť aké. :ua:

Aké dávaš ty?
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod BIGBOSSS » Sob 18.08.2007 1:09

Rika píše:Teraz ti neviem povedať.... moja kamoška má NO a robí s ním aktívne a súťažne Agility, takže mu tiež voláke vitamíny dáva... ale neviem si spomenúť aké. :ua:

Aké dávaš ty?


........no ja by som jej maval davat BIOCAL a CANVIT ale ani jedno nechce mozem jej to dat do zradla alebo salamy ona tu tabletku furt vypluje este ked ju aj prehrizne nechtiac tak vsetky kusky ani jeden nezie uz neviem ako alebo co jej mam davat
NEAPOLSKY MASTIN - DIANA BRILLIANT SLOVAK-FLES
BULLMASTIFF - ARGO
Obrázok

Obrázok
BIGBOSSS
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Dudince

Poslaťod vlciacik » Sob 18.08.2007 9:16

simm píše:
Silwuska píše:Ovsenne vlocky su dobre na travenie psika...aby nebol nafuknuty a lepsie sa mu pobehovalo...a tym aj silnelo :smile:
Ale takehoto mohutneho psa by ste asi mat nechceli,ze??? Obrázok


takeho teda nie.. :rip:

no nebud si isty ze zachvilu nebudu aj tie vase tak vyzerat(hlavne rebeka :haha: lebo ta s tou hrackou beha az sa pari z chodnika)
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Bendy » Ned 19.08.2007 12:22

Preboha, chudak pes, to je akoze ozaj, ci len nejaka graficka vecicka???
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Doplnky Stravy