GUNDOGSTORE.SK MATTPHOTO fotograf Chladiace podložky pre psov na Hafshope

Doplnky na kĺby

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod krista » Pon 23.05.2016 12:59

Nedávam obzvlášť prípravky keďže barfujeme ale pri prezubovaní som dávala šteňaťu biocal,ide sa za tým zadrhnuť ,tak do dostával ako odmeny :lol: https://abc-zoo.sk/12577-canvit-biocal- ... GwodbtAOKg
fit barf mineral dávam bežne :smile:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Faya » Pon 23.05.2016 14:28

Podľa čoho ste vyberali doplnky na klby? Veterinár nám odporučil alavis, priznávam viacej značiek veľmi nepoznám :ach: tak by som si chcela nechať poradiť tu...
Potrebovala by som vedieť možnosti, jedná sa mi o kompletný výživový doplnok na klby pre takmer 7ročnú sterilizovanú fenu. Ďakujem
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan
fotečky (i zlé) : http://asineda.rajce.idnes.cz/
Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Sob 25.06.2016 11:13

Od veterinárky sme dostali ako odporúčanie Alavis 5 ( a prejsť na granule, ja uz budem asi len hovoriť, ze kŕmime granulami :ach: ). Čo este na vyše možem pridať? My mame poškodené mäkké tkaniva, nie kĺb. Začala som mu variť huspeninu, napadlo ma aj spraviť mu z vyvaru želatínu. Mam este pridať kolagén alebo stačí to co je v Alavise 5? A pridať este aj vit. C alebo je ho postačujúce množstvo v Alavise?
You need chaos in your soul to give birth to a dancing star.
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Sob 25.06.2016 11:53

Aris píše:Od veterinárky sme dostali ako odporúčanie Alavis 5 ( a prejsť na granule, ja uz budem asi len hovoriť, ze kŕmime granulami :ach: ). Čo este na vyše možem pridať? My mame poškodené mäkké tkaniva, nie kĺb. Začala som mu variť huspeninu, napadlo ma aj spraviť mu z vyvaru želatínu. Mam este pridať kolagén alebo stačí to co je v Alavise 5? A pridať este aj vit. C alebo je ho postačujúce množstvo v Alavise?

Aris, byly dělány ty rtg?

Cenově nejvýhodnější by pro Tebe byl koňský Alavis. Asi Triple Blend. A o přesné dávkování bych si napsala do poradny www.alavis.cz . Jsou velmi ochotní a odpovídají obratem.

Faya, takže jen jako preventívku? Nebo je tam nějaký problém?
KDYŽ BOFINEK A FALDÍK NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO VŠE, MÍT TUTO MOŽNOST.
DROBCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Sob 25.06.2016 14:30

Buchti neboli. Jednak nám ochorela veterinárka a dvak som sa rozhodla počkať kým sa aspoň o par stupňov ochladí. Dosť zle znáša tepla a možno je to hlúposť, ale ja sa bojím ho uspať ked vidím ake ma problémy to znášať. :nwm:
You need chaos in your soul to give birth to a dancing star.
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Ned 30.10.2016 8:54

hriva píše:Teraz som našla nejakú novinku
http://www.dobra-miska.sk/nomaad-artvit-sirup-500ml

Dostali sme sa náhodou k tomuto sirupu. Eliške som to plánovala pridávať, ale nechcela sa jedla ani dotknúť, keď som jej na to dala sirup. :ach: Tak to pridávam do krmiva Freyi. Jej to chutí a určite jej to neublíži, veď fyzickej aktivity mala poslednú dobu viac než dosť. Dávam jej to asi 3. týždeň, ale keďže žiadne problémy ona nemala, tak u nej nemožno povedať, či niečo pomáha.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy

Timberwolf krmivo | Hafshop.sk