nemecký Ovčiak do zaprahu

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: nemecký Ovčiak do zaprahu

Poslaťod Haleth » Štv 22.03.2012 15:06

Všetci by ich len podceňovali a báli sa ich :heh: Ja si viem živo predstaviť Lykaňu ťahať aj záprah...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: nemecký Ovčiak do zaprahu

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 29.03.2012 0:57

Offtopic: napodobne, len ci by jej nebola zima potom. inac perfektne meno!! velmi sa mi paci Lykana, som este nepocula..fajnee :jop:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: nemecký Ovčiak do zaprahu

Poslaťod Haleth » Štv 29.03.2012 15:24

Offtopic: Však by celý čas bežala, nie ? To by jej zima nebola a ona znesie aj mierne mrazy, keď musí :lol: No ja dúfam, že Lykaňa (Lykantropia) si ešte nepočula, inak by mi niekto ukradol nápad :joint:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: nemecký Ovčiak do zaprahu

Poslaťod Basha » Štv 29.03.2012 15:50

Haleth píše:Všetci by ich len podceňovali a báli sa ich :heh: Ja si viem živo predstaviť Lykaňu ťahať aj záprah...


Pochybujem, ze by sa ich bali :heh: Nahodou minule som si v dakom starom clanku z roku 95 o Eu. sampionate vsimla, ze jedna ceska musherka mala v stvorke s dvoma alaskanmi zapriahnutych dvoch krizencov dobika a SH. Ja si na sprintoch viem nejakych blaznivych dobikov taky uplne predstavit :heh:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: nemecký Ovčiak do zaprahu

Poslaťod Amis » Pia 31.08.2012 15:32

Offtopic: Ale ved aj moj maly krizencek beha zapriahnuty... Akurat ze zapriahnuty v sankach :heh: Ak tu este bude tato tema tak urcite sem dam fotky ako beha zapriahnuty, aj s kamaratom kavalierom :hi:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: nemecký Ovčiak do zaprahu

Poslaťod Sára 2 » Str 11.09.2013 12:27

Každý pes môže behať zapriahnutý v bobách a sánkach ale na dlhšie trate sú určené isté plemená. Ja zapriaham do bobí môjho zlatého retrievera a má aj riadny postroj ale zapriahnuý v riadnom záprahu a súťaži určite nikdy nebude :hi:
Sára 2
Okoloidúci
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Banská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Záprahové športy