Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Potreby pre dogtrekking a canicross

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod Silvuch » Pia 04.08.2017 18:28

Daju. Ale treba to nastelovat tak, aby ani jeden druhého netahal. Teda skôr veľký toho malého.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod elbro » Str 26.12.2018 20:34

Ahojte, vsetci sa pytate na vhodne postroje, ale ja potrebujem radu ohladne sedaka. Je potrebne kupovat speci na trek alebo cross alebo mozem pouzit aj horolezecky? :nwm: nesmejte sa, naozaj neviem :ach:
Zapriahat chcem malinoisa, mozno dvoch. Pripadne nemate niekto pouzivany na posunutie? Nechce sa mi investovat do noveho zatial, lebo neviem, ci nam to pojde. :lol:
elbro
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Str 26.12.2018 21:03

Kludne aj horolezecky :yes: Alebo skialpovy, ten je taky odlahceny tusim. A rock empire robi myslim aj special na canicross :no: Ja som zacinala s horolezeckym, skusala som aj ten Rock empire, aj Zeracke a skoncila pri Manmatackom ski opasku, ten mi sedi najviac.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod elbro » Štv 27.12.2018 0:12

Jeee, super, dakujem, tak skusim horolezecky, ten mam. Co som citala, tak pre silne a velmi tahajuce psy je vhodnejsi sedak ako opasok, ktory sa moze posuvat. A kedze mam blazna, ktory ma vytrepe aj na stope, sedak bude nevyhnutny :yes:
elbro
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 27.12.2018 0:18

Ten skiopasok nie je vlastne opasok, je prave aj okolo noh a ma spodny tah, takze pri spravnom nastaveni taha za zadok, nie za pas - inak suhlasim :yes: opasky sa posuvaju hore a pri silne tahajucom psovi je to vrazda na krize.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Záprahové športy