weight pulling

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: weight pulling

Poslaťod zebo » Sob 02.05.2009 20:43

Sunny, ta ista fenka drzi rekord v Jaklovciach (2500kg) asi si to zle pochopila :lol: potiahla to v roku 2007 :no:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1180

Re: weight pulling

Poslaťod Sunny » Sob 02.05.2009 20:49

Ahaaa, dík za vysvetlenie :smile: je to možné, bola som pri agility a počula to len na pol ucha. Tak teda beriem späť :hi:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: weight pulling

Poslaťod VikThor » Sob 02.05.2009 22:06

zebo píše:Sunny, ta ista fenka drzi rekord v Jaklovciach (2500kg) asi si to zle pochopila :lol: potiahla to v roku 2007 :no:


V jaklovciach je rekord 2500 KG a drží ho fena? :oko:

Tak to si s Ramzesom ešte tak 10 mesiacov počkáme a ideme :uff: :lol: .
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: weight pulling

Poslaťod Amaguk » Sob 02.05.2009 22:11

VikThor píše:
V jaklovciach je rekord 2500 KG a drží ho fena? :oko:

no, a preco nie? baby toho hodne uvladzu :joint:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: weight pulling

Poslaťod Sunny » Ned 03.05.2009 10:44

Fotečkyyyy :smile: Je to taký všehomix z celej akcie http://moncatko.rajce.idnes.cz/Mosovce_ ... a_agility/
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: weight pulling

Poslaťod calwen » Ned 03.05.2009 10:51

Ach nijeeee tie deti ubohe :haha: :haha:
Ale prekrasne fotecky! A Moncina prdelka boduje :heh: :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: weight pulling

Poslaťod Sunny » Ned 03.05.2009 11:02

Tie detičky nemali chybu :yes: :haha:
Taká malá fotokoláž: Obrázok
Títo sa mi páčili - radosť, pochvala, peso sa hádzal o zem hneď ako k nim došiel :heh: U niektorých bola pochvala ledva pohladkanie po hlave, proste žiadna prejavená radosť, nič :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: weight pulling

Poslaťod tonamie » Pon 04.05.2009 13:34

Víťazka z Mošoviec Jazda je aké plemeno? Sunny máš ju v albume?
Bola to super akcia! Viac som čumela s otvorenými ústami na výkony hafanov ako som fotila, ale zopár obrázkov tu: http://www.tonamie.estranky.sk/fotoalbu ... sovce-2009
Kruhy mohli byť trošku inak rozmiestnené, ale inak usporiadateľom :aplause:
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: weight pulling

Poslaťod Sunny » Pon 04.05.2009 13:50

Jeeej, ty tam máš aj moje baby :lol: Jaska je tuším malamut? Ale nie som si istá :nwm: A či ju mám na fotkách netuším, ten posledný pokus určite nie, to som tam nebola. možno niektorý z tých predchádzajúcich s menšou váhou, ale fakt neviem, nepoznám tých pesov.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: weight pulling

Poslaťod tonamie » Pon 04.05.2009 14:08

Veď to, nedalo sa všetko sledovať a mať nejaky prehľad. A ešte ja som zabehla pozrieť iba na chvíľu, nebola som celý deň. Weight pulling som naživo videla prvýkrát a mala som z neho zmiešané pocity. No bolo tam pár hafanov, ktorých to očividne bavilo, no tí by ťahali vo dne v noci :lol: Jedna prechádzaka s nimi a kríže mám ... :haha:
Obidve tie husky sú tvoje?
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: weight pulling

Poslaťod zebo » Pon 04.05.2009 14:15

tonamie píše: No bolo tam pár hafanov, ktorých to očividne bavilo, no tí by ťahali vo dne v noci :lol: Jedna prechádzaka s nimi a kríže mám ... :haha:



moju to trosku bavi a myslim, ze pri upinani bola najhlucnejsia :lol: pokial ide o prechadzku - vacsinou je navolno a ked ide na voditku, existuje taky povel ze "k nohe" :no: :lol:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1180

Re: weight pulling

Poslaťod Sunny » Pon 04.05.2009 14:20

:yes: Obidve husky + obidbe flakaté krpane. A na bolenie krížov stačia tie 2 husky s parsonkou - občas už mám problém to ustáť, keď tak dobre trhnú a nečakám to :pac: Inak po tom, čo som tam stretla známeho, ktorého parsonka tam potiahla tých 350 kg, normálne mi vŕta hlavou, že to možno niekedy s Gili skúsim :smile: Ale trochu sa bojím, aby si nejako neublížila :nwm:

Zebo - to k nohe presne používam aj ja. Naučiť neťahať na vodítku sa zatiaľ nesnažím, kazilo mi to ťahanie v postroji. Takže buď sa nechávam vláčiť, alebo k nohe. Aaa - nemám vás na niektorej foto? Lebo nejakých pitíkov som videla aj ťahať aj skákať, ale neviem si nejako priradiť pána a psa :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: weight pulling

Poslaťod katka » Pon 04.05.2009 14:28

tonamie píše:Víťazka z Mošoviec Jazda je aké plemeno? Sunny máš ju v albume?
Bola to super akcia! Viac som čumela s otvorenými ústami na výkony hafanov ako som fotila, ale zopár obrázkov tu: http://www.tonamie.estranky.sk/fotoalbu ... sovce-2009
Kruhy mohli byť trošku inak rozmiestnené, ale inak usporiadateľom :aplause:


Super fotky. :jop:
Ja len poznámku. Kruhy lepšie rozmiestnené byť nemohli. Musia byť na pokiaľ možno čo najväčšej rovine a okrem toho všade inde bola bačorina. To len toľko poznámka od organizátora výstavy. :no:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: weight pulling

Poslaťod zebo » Pon 04.05.2009 14:32

Sunny - moja bola taka cierna :aaa: tusim na nejakej fotoze aj je - ale iba s pullingu :no:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1180

Re: weight pulling

Poslaťod tonamie » Pon 04.05.2009 14:35

Zebo, ja len ten dojem ako diváka, keď pes ťahá 500kg a pri tom si krúti chvostíkom :poklona: , tak čo by dokázal keby chcel s človekom na vodítku.
Sunny, všetky štyri holky sú zlaté aj s chvostíkmi aj bez a pekne mi zapózovali, tak ich za mna pohladkaj!!!
A usporiadateľom ďakujem za takú akciu :jop:
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy