Dogtrekking

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Poslaťod janka » Pia 07.09.2007 18:25

Ale pokiaľ namáš 18 musí s tebou ísť nejaká dospelá osoba.nie?
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Bíglica » Pia 07.09.2007 21:16

Co sa tyka tych karpat ja sa rada pripojim, uz zistujem co a ako by smemohli mat dog trekk aj u nás v BA , neviem ake všetky povolenia musime mat tak to potrva ale trasa už sa pomaly vyberá :)
"Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto-tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru."
Bíglica
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 126

Poslaťod Amaguk » Sob 08.09.2007 21:50

Bíglica píše:Co sa tyka tych karpat ja sa rada pripojim, uz zistujem co a ako by smemohli mat dog trekk aj u nás v BA , neviem ake všetky povolenia musime mat tak to potrva ale trasa už sa pomaly vyberá :)


a kedy by sa to malo konat, ak to nie je tajomstvo? :smile:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Bíglica » Sob 08.09.2007 22:24

Amaguk píše:
Bíglica píše:Co sa tyka tych karpat ja sa rada pripojim, uz zistujem co a ako by smemohli mat dog trekk aj u nás v BA , neviem ake všetky povolenia musime mat tak to potrva ale trasa už sa pomaly vyberá :)


a kedy by sa to malo konat, ak to nie je tajomstvo? :smile:

Kedsa v setko podari a najdu sa ludia ktori to pojdu prejst "len tak" oficialne si netrufam na to treba sponzorov veterinara , povolenia...
"Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto-tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru."
Bíglica
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 126

Re: Dogtrekking

Poslaťod katarina » Pia 26.10.2007 22:06

Rika píše:Venuje sa niekto z Vás aj tomuto perfektnému športu :otaznik:


ja skor len na take mensie tury s hafankom...ale inac mu aj hovorim ze Turista - on by chodil a chodil, a vobec sa nezastavuje...ale my aj tak robime na turach prestavky samozrejme :lol:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Dogtrekking

Poslaťod Amaguk » Pia 09.11.2007 22:54

katarina píše:
Rika píše:Venuje sa niekto z Vás aj tomuto perfektnému športu :otaznik:


ja skor len na take mensie tury s hafankom...ale inac mu aj hovorim ze Turista - on by chodil a chodil, a vobec sa nezastavuje...ale my aj tak robime na turach prestavky samozrejme :lol:


a akeho mas havina?
moj je tiez taky neunavny turista - denne davame tych 6-8km vramci beznej prechadzky :hi:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod katarina » Pia 09.11.2007 23:06

krizenec, neni moc velky - 40cm v kohutiku, ale furt by len chodil chodil, niekolkohodinova vychdzka v lese je pre neho to prave orechove
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Poslaťod Aris » Uto 13.11.2007 18:52

Velmi sa tuzim venovat tomuto sportu ale mama stale. že to ani Očko ani Aris neprejdu a tak :ach: Ale ked bude dogsstretavka a pojde sa na tematin, tak berem Očka či sa jej to bude pačit, alebo nie
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Ulfheiðr » Str 14.11.2007 10:35

ako preco by to ocko nemal zvladnut. :no:
Aris ma dhy chrbatik, tam by som bola opatrna,ale pri troch etreningu nebude s Ockom problem.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Dasty » Sob 08.12.2007 11:16

kolko musi mat psovod aspon rokov aby mohol sa mohol tomuto venovat? nepytam sa preto ze chcem teraz chodit ale do buducnosti...od 18?
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Iwka » Sob 08.12.2007 13:59

Chystame sa na jar... sice mini... dalsia cvicakovska akcia :ha:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Rika » Sob 08.12.2007 17:51

Dasty píše:kolko musi mat psovod aspon rokov aby mohol sa mohol tomuto venovat? nepytam sa preto ze chcem teraz chodit ale do buducnosti...od 18?


Áno, od 18.
Pod 18 len so zákonným zástupcom, alebo na pretekoch s jeho povolením (stačí písomné).
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Dogtrekking

Poslaťod Tatiana » Štv 10.01.2008 15:56

ze LEN 30-50 km!ta predstava ma unavila,sice som aktivny sportovec,ale neviem,tie otlaky potom,ja nanajvys nejakych desat prejdem po nasej trase,Ajka by to zvladla v pohode,Dasu by som asi v polovici musela niest na chrbate,ta aj na prechadzke sadne a finito
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Dogtrekking

Poslaťod Amaguk » Štv 10.01.2008 15:58

teraz neviem celkom, na koho prispevok si reagovala :nwm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Dogtrekking

Poslaťod Tatiana » Štv 10.01.2008 16:08

tak celkom, spominaju sa tie km ,vzdy som myslela ze je to nanajvys 20km trasa
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy