Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod Adus-Timko » Pia 30.07.2010 19:57

Doporučujem veterinára Tomáša Cheer :jop:
Prešla som už 3 veterinárne služby ale môžem povedať , že je to špičkový veterinár s dobrým srdcom a zvieratku sa venuje naozaj seriózne a s úsmevom na tvári :)
Adus-Timko
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Vrútky- Veterinár

Poslaťod Darcia » Sob 31.07.2010 17:39

No ja s tymto suhlasit nemozem, ja s nim nemam dobre skusenosti, napriektomu zepriatel byva od neho asi 5 minut chodze tak radsej dochadzame do Zabokriek nez by sme mali na nejaky vazny zakrok dat zviera jemu. Su samozrejme aj horsi veterinari, ale po mojich skusenostiach s nim mu nedoverujem kedsajedna o cosi zavazne.
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod johny5 » Štv 30.06.2011 13:50

Ja MVDR Scheera neodporucujem!!!Poslal som tam zviera na kastraciu a nebol schopny najprv urobit obycajny test na zrazanlivost krvi a sucka vykrvacala.Dalej ma otrasny pristup k majitelom (ziape po nich) je naladovy a kazdy den ma ine ceny za jednu a tu istu vec.Kazdemu radi ako ma mat vychovaneho psa a svojho tlcie az hroza.Prax a skusenosti v obore velmi slabe len velke oci cez peniaze.Doporucujem len na bezne ockovania!!!
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod ivi » Štv 10.11.2011 17:02

TESTOVANIE NA ZVIERATACH, LABORATORIUM V MARTINE: DOZOR - TOMAS SCHEER

http://www.jfmed.uniba.sk/index.php?id=2791
ivi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Martin

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod casira » Štv 10.11.2011 17:54

TESTOVANIE NA ZVIERATACH, LABORATORIUM V MARTINE

Nechutné,hnusné,fúúj.... :pac:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod Lenka3 » Ned 20.01.2013 10:11

Je to perfektny veterinar, je velmi ochotny ( pride k vam aj o 2hej rano ci je sviatok alebo bezny den), je inteligentny, a zvierata miluje, rad poradi a pomoze. Mam s nim uz viac ako 5 rocne skusenosti, od bezneho ockovania az po zavazne operacie a pohotovosti mimo ordinacnych hodin, VRELO ODPORUČAM. :jop:
Lenka3
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod Ňuňaaňuňo » Pon 18.02.2013 20:26

hmm Lenka s 1 jediným príspevkom bude asi nejaká samochvála... lebo my sme na pána veterinára tiež nič dobré nepočuli.. My chodíme v MT do NovaVet kvôli bežným veciam, a do ZA na kliniku vo Vlčinciach, keď máme doppler, rtg, rôzne soná (máme hava srdciara).. a nemenila by som za tohoto pána na ktorého sú medzi ľuďmi veeeeeľmi zmiešané ohlasy...a skôr zlé, ako dobré...ako aj na pána z podhájskej vet kliniky... brr..
“The only creatures that are evolved enough to convey pure love are dogs and infants.” Johnny Depp
Ňuňaaňuňo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod Štefan Bobocký » Štv 21.02.2013 17:25

Mám jediný príspevok, prihlásil som sa iba preto,aby som potvrdil kvality veterinára. chodím ku nemu roky.Mám psov i mačku. Som spokojný .nemenil by som- hoci viem porovnať i s inými Martinskými veterinármi . Odporúčam, zvláda nie len očkovanie. Robil pre mňa už kastráciu mačky i kocúra, psa i feny, operáciu sme mali iba jednoduchú. Utratiť starého psa prišiel cez víkend. Asistoval pri pôrode,...
Štefan Bobocký
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod Andrea_89 » Pon 22.07.2013 22:09

Ja mám s ním len dobré skúsenosti. Sterilizácia mojej sučky prebehla absolútne bez problémov, už pred 8 rokmi, a stále je všetko v poriadku... Kastrácia iných zverov tiež nebol žiadny problém. Bežné návštevy vždy v pohode, v prípade nejakých neobvyklostí alebo problémov mi bolo vždy všetko kompetentne a ochotne vysvetlené, nepochybujem o jeho skúsenostiach v obore, najmä čo sa týka psov a hosp. zvierat (s inými nemám skúsenosti). A na slovenské pomery si myslím, že patrí skôr k nadpriemeru, čo sa týka súkromných vet. amb. Nikdy v živote tam na mňa nikto neziapal a ani som nikdy nezažila, že by ziapal na iných majiteľov zvierat. Argument, že je náladový, je z môjho pohľadu dosť pochybný... Každému sa raz za čas stane, že ho niečo naserie, a aj v takých situáciách som už uňho bola, no napriek tomu vôbec nemám pocit, že by to prenášal na pacientov alebo klientov. To, že máva pri tých istých úkonoch rôzne ceny, môžem potvrdiť - ale za prvé v rôznom čase (nie každý deň iné), a za druhé len z toho hľadiska, že sa mi vždy snažil vyjsť finančne v ústrety a neúčtoval si prachy za každú sprostosť, za ktorú by si každý iný zarátal slušnú sumu. Nikdy ma tam nikto nepoučoval o tom, ako mám vychovávať svojho psa (a možnože je to aj tým, že som si svojho psa vychovala skvele a pán s touto skúsenosťou s poučovaním možno nie až tak perfektne...), neverím ani tomu, že svojho psa "tlčie až hrôza" - párkrát som jeho sučku zažila v ambulancii a nikdy sa k nej nesprával v mojich očiach neprimerane. A jedno ešte musím dodať - ak na niekoho ziape, možno by sa mal ten niekto zamyslieť nad tým, prečo... Na mňa nikdy, možno preto, že nebolo za čo.

Mám skúsenosti aj so Žabokrekmi, aj s Podhájom (Podháj každopádne nikdy viac). JA určite veterinára meniť nechcem, nepotrebujem a nebudem.
Andrea_89
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod Alenka6 » Pon 30.09.2013 14:33

Čaute,

poraďte kam na veterinu so psom vo Vrútkach či okolí. Na MVDr. Scheera som toho moc dobrého nepočula, ale vlastnú skúsenosť nemám, doteraz som veterinára nepotrebovala (nemala som psa). Ale viac ľudí mi hovorilo, že je náladový a niekedy hrubý k zvieratám a majiteľom, dokonca mi niekto hovoril, že ich vyhodil z ordinácie lebo pes sa strašne bál a nedal sa poriadne vyšetriť, tak neviem. Moc sa mi k nemu nechce. Počula som, že je vo Vrútkach nový veterinár. Neviete o tom niečo? Diky.
Alenka6
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod gannie » Štv 10.04.2014 22:11

Ja mam s vetetinarom dobre skusenosti. Chodim k nemu uz asi 9 rokov. Najpr som na podhaj,ale tam v zivote uz nepojdem,mam tam zle skusenosti uz z detstva. Tomas je skvely clovek ktory ma rad zvierata a je ochotny pomoct v ktorukolvek hodinu. To,ze niekoho vyhodi z ambulancie je pochopitelne. Ak sa vase zviera nevie spravat a vy nieste schopni ho ovladat,tak ma na to pravo. Napr na vystave by ste bolo diskvalifikovani. Co ma nahucat na zviera? Jasne ze na majitela,a este ak ma v cakarni dalsich pacienov. A ze zdrapi psa za kozu ked ho ide vysetrit? Aj mojemu sem tam tapol,ked mu nebolo rady,a hned sa skludnil. So zvieratami je to tak,cim na nich milsie,tym su vystresovanejsie. Ako s detmi,ked im razne poviete je ine ako tutumutu. A k jeho odbornosti nemam co dodat. Zachranil mi psa pred istou smrtou. Takze nedavajte na rady druhych,ti co sa neviete rozhodnut tak skustr ist k nemu a sami sa presvedcite. Bud budete spokojni alebo si poviete nikdy viac. Nikto nieje neomylny,chyby robi kazdy,a preto nemusite hned hadzat vsetkych do jedneho vreca.
gannie
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod kessy333 » Str 31.12.2014 20:27

Pán veterinár je veľmi príjemný a skúsený človek, mám s ním len dobré skúsenosti. Občas nervóznejší, ale to sme každý. Len mi príde, že má až moc rád ženy, neviem či aj ostatné majú z neho takýto pocit. Nie všetkým to môže byť príjemné....
kessy333
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod Learry » Pia 04.03.2016 23:16

Ja som sa sem musela normálne okamžite zaregistrovať keď som si prečítala koment že p. doktor Scheer ziape po ľuďoch a bije svojho psa!!!!! To už nemyslíte vážne že on ju bije! Vždy keď k nemu prídem, tak sa psík k nemu túli a vidno že sú zohraná dvojka a majú sa velmi radi! Neskutočné čo za nezmysly tu dokážu ľudia napísať. Ja mám s ním velmi dobré skúsenosti a odporúčam ho všetkými desiatimi :) Milý človek so skúsenosťami a praxou a navyše, ordinuje so srdcom´. Takto ho poznám ja a všetci v mojom okolí ktorí k nemu chodia a pekne im aj poviem aby tu aj oni napísali akého ho poznajú, lebo oni k nemu chodia omnoho dlhšie ako ja a majú s ním len dobré skúsenosti. Pekný deň vám želám :)
Learry
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Vrútky - MVDr. Tomáš Scheer

Poslaťod bajuss21 » Pon 14.03.2016 9:54

Citala som tu o Zabokrekoch...ja som tam chodila a najprv som bola spokojna no odteraz uz nikdy...veterinarka zanedbala liecbu nasej fenky a to co mohlo byt vyliecene za tyzden sa teraz inym veterinarom lieci uz mesiac a pol!!!! S tym ze je riziko uz prejdenia ochorenia na srdce...na hrtan davala lieky na klby!!! Otras, je mi z toho zle, stoji nas to teraz nemale peniaze...na odbornejsie vysetrenie sa chystame prave k Scheerovi, chodia tam znami a nemozu si vynachvalit, ze to je clovek veterinar s velkym C...tak hadam tu nasu prdolku uz daju uplne do poriadku :(
bajuss21
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98


Späť na Veterinárne ambulancie