Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod vlaran » Str 07.07.2010 2:07

Veterinárna ambulancia LAPVET

MVDr. Martin Kočiš

Adresa:
Osuského 43,
851 03 Bratislava, Petržalka

Telefón: 02 62 410 290, 0915 52 52 50
Webstránka: http://www.veterinarnaambulanciabratislava.sk/
Spoje: 68, 83, 92, 95, 96, 192, 196 - zastávka Hrobákova

Ordinačné hodiny:
Pondelok - Piatok: 9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 12:00
vlaran
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Bratislava, Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod vlaran » Str 07.07.2010 2:12

Evidentne sa jedná o bratislavskú pobočku ambulancie pána Kočiša. Tá ktorá sa nachádza v Košiciach tu už bola spomenutá - http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=56&t=9476

Zaujímalo by ma či teda pán Kočiš je viac v Košiciach a tu má nejaký svoj tím, alebo sa nachádza častejšie tu, alebo ako to vlastne je. Taktiež som sa nedopátral k žiadnym bližším referenciám k tejto petržalskej ambulancii tak napíšte aké s ňou máte skúsenosti.
vlaran
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod lucia.k » Štv 23.12.2010 12:06

Podľa mojich vedomostí MVDr. Kočiš ordinuje striedavo v Bratislave-Petržalke a v Košiciach. Skôr si myslím, že viac v Bratislave-Petržalke. Okrem neho v Petržalskej ambulancii ordinuje ďalší dobrý zverolekár doktor Miškovský. Ja mám s touto ambulanciou len tie najlepšie skúsenosti. Tím doktora Kočiša vystriedal doktora Krajčiho, ktorý išiel do dôchodku. Moja posledná skúsenosť je z 9.12.2010 keď mi doktor "odrodil" malú fenku toy pudlíka, ktorej sa za jeho výdatnej pomoci narodilo 6 šteniatok. Fenka rodila od obeda do ôsmej hodiny večernej a bez pomoci doktora by sme to ona ani ja nezvládli. Doktorovi môžem vysloviť len veľké ĎAKUJEM :king:
lucia.k
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod maaja » Pia 31.12.2010 10:42

teda...dúfam, že v Petržalke má aspoň RTG... nášho psa liečil na zlú diagnózu a teraz bojuje o život...
maaja
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: KE

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod cechova.lusinka » Pia 01.04.2011 12:43

ja chodim do tejto pobocky velmi casto s roznymi psami a nemozem vytknut jedinu vec. väcsinou sa stretnem s miskovskym a visvaderovou a su SUPER, nedam dopustit, zidany problem, vzdy ochotni, vzdy poradia, maju kompletne vybavenie, pristup je uzasny. ja ich kazdemu odporucam, nie su cenovo narocni. nemenila by som ich ani keby iny liecil zadarmo, dala by som im plny pocet bodov. ak ste v BA, chodte k nim a uvidte sami.
cechova.lusinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod ZdenulkaM » Pia 01.04.2011 12:44

tolko chvaly az je my to cudne :ach: vyskusame a uvidime :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod cechova.lusinka » Pia 01.04.2011 13:04

chcela som byt presvedciva:-))))) fakt treba skusit a najlepsia je osobna skusenost. mozem si dovolit tolko chvaly, kedze moje navstevy nie su sporadicke ale pravidelne, kedze tam nosim psov z ulice
cechova.lusinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod ZdenulkaM » Pia 01.04.2011 13:22

mna skor presvedci..jedna skusenost ale uplne dopodrobna nez milion chval :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod lucia.k » Str 18.05.2011 10:22

naozaj len tak sa presvedčíte o kvalitách tejto ambulancie resp. o kvalitách doktorov v nej ordinujúcich
ak budete mať svoju vlastnú skúsenosť. Ja mám len dobré skúsenosti :jop:
lucia.k
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod lulu939075 » Str 18.05.2011 14:04

lucia.k píše:Okrem neho v Petržalskej ambulancii ordinuje ďalší dobrý zverolekár doktor Miškovský.



:haha: :haha: :haha: :haha: he že dobrý zverolekár :haha: :haha: :haha: tomu by som nezverila ani húsenicu.
Klamár, podvodník a množitel a veterinár bez praxe. Som zvedavá ako dlho tam vydrží, myslím že v jednom zamestnaní vydržal tušim raz až rok kým mu prišli na to že ich okráda.
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod lj909 » Pon 20.02.2012 17:13

kolko tu stoji cca rocne ockovanie proti besnote?
lj909
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod Lindchen » Uto 21.02.2012 18:56

Boli sme, v zásade náhodou (išli sme okolo, tak sme vbehli) a spokojnosť. Síce sme riešili len drobnosti, ale pekný prístup, cítila som sa vítaná, nieže otravujem. Psíka pekne menom oslovovali, milo a jemne sa k nemu správali, porozprával aj nad rámec nášho problému. Malému vytlačil análne vačky, bez žiadosti a zdarma urobil malé vyšetrenie, pozrel oči, uši, zuby, uzliny, prehmatal telo, guľky. Ďalej som dávala malého čipovať, všetky chýbajúce údaje (od roku 2008) poctivo doplnil, tiež na radu Lucik ( :pusa: ) aj upozornenie na alergie. Cena 28 eur.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod Lblue » Pon 02.04.2012 10:29

Moja osobna skusenost...skutocne iba same chvaly!!!
Minuly tyzden mi Mvdr. Kočiš robil sterilizaciu fenky. 100% profesionalny vykon, pristup, starostlivost.
Mozem iba odporucit!!! Nedam na jeho team ludi ani jeho pracu dopustit. Vyskusala som niekolko ambulancii, ale z vlastnej skusenosti urcite inu uz hladat ani skusat nebudem.Skvely pristup ,tak
ako k zvieratkam, tak aj k majitelom.Nemate pocit, ze Vas chcu len z kasirovat. Odborne vysvetlia do detailu diagnozu
a ochotne odpovedia na kazdu otakzu. V nasom systeme, ci uz zdravotnictva alebo coho kolvek az nadstandardny pristup.
Skutocne som velmi spokoja. :jop:
Lblue
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod MinyMay » Uto 18.09.2012 15:25

Mozete mi povedat co tam stoji RTG?
Ja som tam bola vzdy spokojna a musim povedat ze mi velmi so psikom a jeho alergiou pomohli, ale prestava sa mi tam pacit, ze sa tam furt niekto strieda a oni uz nepoznaju mojho psika...ked som so steniatkom chodila, tak aj ked som dosla po roku boli tam veterinari, ktori hned pozdravili mna aj psika hned ma spoznali a vedeli ake choroby ma moj psik. Vzdy sa pekne opytali ako sa mu dari, ci nieco sa nezmenilo a tak....ale teraz v poslednej dobe je tam vzdy niekto novy... a uz nemam ten pocit ze im na psikoch tak zalezi... P. Kocis je odbornik ale nemam pocit zeby sa tam uz zdrziaval a liecil psikov....vzdy ked tam pridem je tam niekto novy ... Teraz mame problem psik sa mi trasie a ja mam pocit, ze mu nieco zavadzia v dychani lebo ked sa nadychne ako keby prestal zit a dusi sa ....ked som opisala povedali mi tie veterinarky, ze je prechladnuty dali mu injekciu po ktorej mi nechcel prejst ani z auta do domu....musela som ho odniest a dostala som sirup...neviem preco ale mam pocit ze zle urcili diagnozu...nie som veterinar, tak pockam ci ten sirup zaberie, ak nie chcem ist na RTG ci nieco nevdychol nostekom a teraz mu to tam zavadzia...som z toho na nervy lebo chcete pomoct svojmu psikovi ale nemate ako neviete co mu je..... A zvysili ceny v poslednej dobe nejako vela platim.....
MinyMay
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava Petržalka - LAPVET - MVDr. Martin Kočiš

Poslaťod LilDevil » Uto 26.03.2013 22:59

CHodila som sem pred 13 rokmi s mojou fenkou a vtedy to tam vyzeralo uplne inac-zle, ale potrebovala som iba ockovanie a to este stary pan veterinar spravil dobre.
Od minuleho roka mame nasu adoptovanu slecnu a chodime len tam. Striedaju sa tam 3ci 4 zeny a doobeda je tam doktor. Mena neviem, nikdy ma to nezaujimalo. Vsetci nas uz poznaju, bude to asi aj tym, ze tam chodime ako na klavir a ze je slecna je taka aka je. Ale som maximalne spokojna. Ked bola chora, hned to vedeli. Ked sa jej zapalilo ocko, mast pomohla. Ked minuly rok prvy krat vliezla do kosa (od vtedy to uz nespravila) a zozrala pokazene opaprikovane kridla, tak len zo simtomov hned povedali dobre diagnozu, ktoru im na druhy den potvrdili vysledky z labaku. A su aj cenovo priaznivy. A tiez pocuvam len dobre na nich.
LilDevil
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie