Banská Bystrica - BanByVet - MVDr. Vladimír Pauliny

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Banská Bystrica - BanByVet - MVDr. Vladimír Pauliny

Poslaťod Dominka » Ned 12.04.2009 22:11

ja co som zatial pocula tak chvalia mnohi psickari mladeho Paulinyho.. nebola som este u neho, to len to co si robim tak prehlad ku komu chodia ludia co si od nas adoptuju psa do BB...
Dominka
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod jenna » Str 15.04.2009 7:54

k tomu mladému Paulínymu chodíme aj my, aj dosť našich známych, zatiaľ sa nikto nesťažoval :no: aj jeho otec je veťo, takže to majú nejak tak v rodine a v krvi :lol: ale my sme spokojný, už malého aj operoval a všetko ok, krpec ho už síce aj pohrýzol ale to len tak preventívne a potom ho aj oblizol, aby sa nehneval :lol: aj starý pán sa dosť vyzná, taký starý psíčkar, poradí...
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod syu » Str 15.04.2009 23:42

a kde sa pauliny nachadza???? mozte sem dat link???diky :lol:
syu
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod bbtina » Pon 15.06.2009 10:00

Ahojky Pauliny je na Rudlovskej ceste 67, BB Telefón: 048/411 2321. Keď sme bývali v Rudlovej chodili sme tam, super prístup, vzťah ku zvieratám, dobré vybavenie, primerané ceny. Skúsili sme aj MVDr.Fízeľovú tá je skoro oproti Paulínymu, ako sa ide do Starej Sásovej do toho strmého kopčeka a tá je tiež v podhode, má výborný prístup. Teraz máme najbližšie Riečana z Radvane, ako nič proti, zoberie nás kedykoľvek, lebo ordinačné hodiny si nepamatám a dotrepeme sa tam len keď máme my čas :oo: Absolvovali sme tam 1 operaciu a bežné očkovania, ale mám pocit že je to o zárobku necitim tam taku harmonuiu,proste berie to ako zvierata, prides pichne skasne a odides
bbtina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 86
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod fefinka » Uto 16.06.2009 19:08

aj moj hafko chodi k Pavlinymu a sme s nim velmi spokojny :yes: :jop:


Pes má jediný životný cieľ... Venovať svoje srdce...

Daj psovi domov a trochu lásky a ono ti dá celé svoje srdce.
I ♥ MY COCKER SPANIEL FEDOR
fefinka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Selce pri B.Bystrici

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod jenna » Uto 30.06.2009 9:55

to som rada, že sa vám Pauliny zapáčil :no: je dôležité, aby človek vedel, že psík je v dobrých rukách...nám už asi 3 krát za 3 mesiace vytláčal análne vačky, len tak, keď došiel k nám na Králiky za svojim koňom, tak som ho bežala otravovať s Jackym a nikdy neodmietol ani peniaze nechcel, len povedal, že už budem musieť dojsť k nemu na prečistenie Betadinom anal. vačkov, lebo to nie je dobré, že sa mu to takto zanáša :ua: no ale dúfam,že nebude potrebná operácia, už má za sebou 2 a nechcem ho zas s niečím trápiť...takže pôjdeme vyčistiť a uvidíme...
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Banská Bystrica - MVDr. Pauliny

Poslaťod Nikuška » Štv 14.01.2010 18:14

MVDr. Vladimír Pauliny ml., st.
Rudlovská cesta 65, 974 11, Banská Bystrica

Ordinačné hodiny:
po-pia: 9:00-13:00 a 14:00-18:00

Telefónne čísla:
Pevná- 048/411 23 21
Mobil- 0905 770 137

Čo hovoríte, aký je Pauliny? Aké s ním máte skúsenosti?
My by sme asi chceli prejsť k nemu od MVDr. Málusa. :otaznik:
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Banská Bystrica - MVDr. Pauliny

Poslaťod lavyrle » Štv 14.01.2010 19:02

Starý pán doktor bol voľakedy dobrý, ale už je stary. Na mladého som zatiaľ počula len chvály. S Málusom mám konkrétnu absolútne negatívnu skúsenosť, kvôli ktorej by som k nemu v živote nešla :nie:
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - MVDr. Pauliny

Poslaťod Nikuška » Štv 14.01.2010 23:25

lavyrle píše:Starý pán doktor bol voľakedy dobrý, ale už je stary. Na mladého som zatiaľ počula len chvály. S Málusom mám konkrétnu absolútne negatívnu skúsenosť, kvôli ktorej by som k nemu v živote nešla :nie:

Ja zatial nemam negativnu skusenost s nim lebo sme zatial boli len ockovat, preto sa pytam... A mozem vediet co za negativna skusenost? Odporucila by si Paulinyho alebo radsej niekoho ineho?
Offtopic: Pytam sa preto lebo neskor chcem dat kastrovat fenku a nechcem menit veterinara len pred tym...
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: Banská Bystrica - MVDr. Pauliny

Poslaťod lavyrle » Pia 15.01.2010 0:41

Môj prvý pes (malé plemeno) mal úraz - skočil na neho veľký pes. strašne zavýjal a zdal sa mi nejaký krivý...hned sme utekali za Málusom (chodili sme k nemu aj normálne) a žiadali sme rtg. vysmial ma, že to by psa muselo auto prejsť, aby sa mu niečo také stalo a že rtg netreba. Neskôr sa zistilo, že jeho rtg bol pokazený, toho času nefunčný. Pes mal dlhodobo problémy, ťahal od nás nehorázne prachy...neskôr som na vlastnú päsť išla inde dať urobiť rtg a pes mal chudák nalomenú krčnú chrbticu. Ak by to bol hned fixoval ten večer ako sme prišli - mohlo to dopadnúť inak. Omielala som mu, že sa mi to nezdá, že chcem rtg...on tvrdil, že nie a ja hlupana som mu uverila. Pes nakoniec uhynul :plac: dala som to prešetriť a dali mi za pravdu. jemu dali pokarhanie, ktoré musel mať vyvesené aj v ambulancii. Viem, že sa k tomu vyjadroval aj starý doktor Pauliny....

Spätne to vidím tak, že mu šlo len o peniaze...nešiel mu rtg a inde nás nechcel poslať. Absolútne neodhadol situáciu :ua: No a odvtedy ja slepo neverím lekárom...bolo to pred desiatimi rokmi, ale aj tak...pre mna je to človek bez vzťahu k svojej práci
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod Stanka » Štv 12.08.2010 12:06

:ahoj: ja som bola u paulinyho :winner: aj s predchadzajucim psikom aj s tymto...predvcerom sme mali koronavirozu..s malou to vyzeralo zle tak sme skusili ci nema pohotovost, bol mily hned prisiel v domacom oblecku to sa mi ratalo:) je to velmi kvalitny doktor naozaj velmi dobre skusenosti s nim mam pocas tych 8 rokov co k nemu chodim nic zle...skusili sme aj beatu fizelovu ale je totalne neprofesionalna a navyse ani nema robotu do prace chodi o hodinu neskor lebo nema ludi...cize pauliny jednoznacne len sa tam clovek nacaka, ma strasne vela ludi narozdiel od dr fizelovej ale da sa objednat...s ostatnymi nemam skusenosti ale ze aj riecan je dobry
Stanka
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Banská Bystrica - BanByVet - MVDr. Vladimír Pauliny

Poslaťod shimi » Ned 17.10.2010 8:40

S p.Paulinym som spokojný.Robil už pár operácii mojim psom a všetko je v pohode.Má dobrý prístup a neraz sa mi stalo,že aj s ceny za zákrok ubral:)
shimi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Banská Bystrica - BanByVet - MVDr. Vladimír Pauliny

Poslaťod bbtina » Štv 18.11.2010 15:30

Ahojte neviete aké sú teraz ceny kombi vakcín?
bbtina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 86
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Banská Bystrica - BanByVet - MVDr. Vladimír Pauliny

Poslaťod kikula22 » Uto 15.02.2011 10:13

Ak myslíš tie kde aj psinka, parvoviroza atd + besnota tak my sme za to platili 20€
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - BanByVet - MVDr. Vladimír Pauliny

Poslaťod mirka22 » Štv 07.04.2011 10:17

No my vo ZV doktor Korpáš, platíme za kompl.očkovanie 15€,BB veterináry sa mi zdajú dosť predražený aj čo sa kastrácií či operácií týka. Tak napr.za amputáciu prsta RTW sme platili 50€-komplet so všetkým,teda uspávačka,operácia a ATB+plus sme doplácali asi 4€ za hystológiu.:ahoj:
mirka22
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 604
Bydlisko: cerin pri ban.bystrici

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie