Nitra - MVDr. Leily Kichi

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Nitra - MVDr. Leily Kichi

Poslaťod taky » Str 06.01.2010 22:26

Hoci bývame na opačnej strane Nitry, s danou veterinárkou sme nadmieru spokojní, všetky naše zvieratká sa u nej cítia ako doma. Jej láskavý prístup, odborné rady a ochota pomôcť kedykoľvek sú neoceniteľné. :smile:
Obrázok
taky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 240
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Veterinárna ambulancia MVDr. Leily Kichi (Zobor)

Poslaťod skacenka » Str 06.01.2010 22:39

Naša dvorná pani veterinárka, všetky moje psíky sú v jej starostlivosti a som nadmieru spokojná! :jop:
Vynikajúci prístup, ochota, moje psy ju majú radi, párkrát nám aj strážila Adelku a mám od nej svoju druhú fenku Honey :jop:
So všetkým maximálna spokojnosť! :aplause:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Veterinárna ambulancia MVDr. Leily Kichi (Zobor)

Poslaťod wasaabi » Pon 28.06.2010 11:29

ja nemozem tvrdit, ze som s nou spokojna, ale ono to tak byva, ze ani na jedneho veterinara nepocut iba tie dobre ohlasy..
bolo tam toho viac, no nie som z tych, co lubia kydat...
Najlepsimi psychologmi su moji pesani a moji kocuri. :))
wasaabi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1194
Bydlisko: Nitra


Späť na Veterinárne ambulancie