Levice - UNI-VET

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod jana232 » Ned 05.06.2011 16:46

čo majú s tými kortikoidmi? :ach:
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod barobaro » Ned 19.06.2011 12:15

drobculik2 píše:Svagrik je lol ale nevedela som to...kamoska vravela ze bol v Prahe na neakej klinike on sa tym aj chvalil...ale nepochvalil sa tym ze tam robil len asistenta pri operacii....no maaam na toto smolu on doklad dava len zriedka ukazal mi len cenik na PC a potom zhrabol prachy....uz tam ani nepachneme...nikomu to neodporucam no niekto je s nim nad mieru spokojny no JA nie :nie: ....ockovat sme boli aj tento rok uz u babinskeho je jedinecny a rozumie sa a vie poradit to ocenujem najviac....je to PAN VETERINAR i ked o nieco drahsi ale za kvalitnu pomoc sa plati..dufam ze nas nic nedonuti ist na neake vysetrenia okrem ockovania...
ruza143: nevies o neakom cvicaku v LV potrebovali by sme uz nieco zo sebou robit...pokial viem ja ziaden nefunguje.. :ua:

uplne s vami suhlasim,svagrik neni veterinar.mne osobne kvoli nemu uhynuli steniatka, lebo odmietol robit okamzity cisarsky rez, aj ked videl ze uz su steniatka v porodnych cestach,sucku napichaval vyvolavackami a s tymi gramblavymi rukami to steniatko silou mocou vytahoval, a ked mu to neslo tak sa na to vykaslal a prave tym, ze to robil takto "odborne" to steniatko zadusil este vnej.aj dalsie takto dopadli co este mohli zit.odovodnoval to tym ze on bez sestricky cisarsky rez robit nevie ,ze sestricka je niekde prec ,aj ked sme sa mu aj ponukli ze mu pomozeme,tak nechcel ,ze vraj to musi byt odborna pomoc.aka je to uz odborna pomoc steniatka poutierat,vycistit hlieny ,nehovorim aj to treba vediet, ale on sa ma v prvom rade postarat o to, aby neohrozoval zivot a zdravie sucky a samozrejme steniat. mal urobit to, o co sme ho ziadali.mal nam hned povedat, ze cisarsky robit nebude, ze to nevie a neklamat ludi, ze ake sluzby on vie, akurat tak peniaze tahat.boli by sme hned isli inde a aj sme potom isli .pani doktorka spravila okamzite cisarsky, ale uz sa jej podarilo zachranit len jedno steniatko.a robila ho bez sestricky sikovne bez problemov .velmi bola rozhorcena nad pristupom a odbornostou tzv.veterinara svagrika,mne pripadal ako keby sa vyzival nad trapenim toho zvierata, a pritom navonok vyzera aky chapavy dobracisko,milo rozprava az sladko, ale pod tou maskou je pravy opak.okuliare a plast este nerobia doktora takto to vyzera, ked panca vystuduje za doktora, ked ho to nebavi lebo aj doma su doktori.nikdy svagrik ani len preventivka.mimochodom steniatok bolo 5 ostalo 1.
barobaro
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod Janika » Str 07.09.2011 12:01

Mam psíka o ktorého som mala vážne strach. Mal cudne ochorenie, ktoré sa zhoršovalo. Je pravda že chvíľku som začala pochybovať o profesionalite tých veterinárov. No hlboko som sa mýlila a ľutujem to, pretože môj psík je teraz zdravý a bláznivý ako pred týmto ochorením. Týmto by som chcela všetkým povedať, že kľudne dôverujte tímu pána Babinského. Robia si svoju prácu zodpovedne. Určite by som tuto veterinárnu ambulanciu nevymenila za nijakú inú. A zároveň sa chcem aj poďakovať.
Janika
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod ivan masaryk » Ned 12.02.2012 19:49

Náš psík (vlčiak) mal na zadnej nohe odtrhnutú píšťalu, nevedeli sme ako sa to mohlo stať. MVDr. Babinský mu nohu zoperoval, klincami mu kosť pripevnil na správne miesto, operácia dopadla výborne a psík s nohou žije úplne normálne. Po nejakom čase sa mu to isté stalo aj s druhou nohou, tú mu zoperoval pred pár dňami, čakáme či aj tá operácia dopadne tak výborne. Týmto by sme sa chceli MVDr. Babinskému aj celému jeho tímu poďakovať za ich ochotu, prístup, aj všetko čo pre nášho psíka urobili aj stále robia. :jop:
Túto ambulanciu môžeme iba vrele doporučiť!
:winner:
ivan masaryk
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod dana7 » Pia 27.04.2012 17:51

No to si asi v "rozkvete" už dlho nebola, lebo ja som stretla medzi vianočnými sviatkami na našom sídlisku pani s košíkom, vraj jej tam "liečili" postrelenú mačku. Keď som ju nedávno stretla a došla reč na tú mačku, tak pani mi s plačom porozpravála že ani nevie či ju uspávali raz alebo dvakrát, lebo nikdy jej nedali žiadny doklad za čo platí, ale raz bola uspatá určite lebo sa vraj doma nevedela celý deň prebrať, aj si mysleli že je už po nej.
Ale že pred Silvestrom si pre ňu prišla, bola tam cez noc na pozorovaní a tak jej len doktori povedali, že teraz bude kritických 48 hodín kedy sa ukáže či prežije, ale nakoľko oni už zatvárajú, a na Silvestra tam nikto nebude, aby si ju odniesla domov. Keď volala na tel. číslo ktoré jej dali, lebo jej nevedela podať lieky, tak jej nikto nedvíhal, aj našla inú doktorku, ale kedže sa nevedeli dovolať, ani nezistili aké lieky berie a čo sa vlastne operovalo :nie:
Mačka za 2 dni zdochla ...

Možno by si mali vstúpiť doktori v rozkvete do svedomia, ale takto sa veterina nerobí ...
dana7
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod doky » Štv 07.06.2012 10:52

Dobrý den, dana 7, chcel by som reagovať na Váš príspevok z 27.04.2012, tá mačka mala priestrel dutiny brušnej, bola u nás hospitalizovaná, vyplachovali sme jej z brušnej dutiny hnisavo- krvavý infekčný obsah/ ten mimochodom vzniká cca5-7 dni t.j. staršie zranenie v bruchu = sepsa /, mala rozsiahly zápal pobrušnice a zlyhávali jej obličky , pani sme o všetkom informovovali, aj o liečivach , ktoré mala podané / atb na 14 dní/ . To , že sme daný projektil našli, to že sme daný úkon neučtuvali / mačka z ulice , nevakcinovaná a vyšli sme v ústrety, mala zľavu cca 50 eur/to už tu neuvádza nikto. To , že sme nedvíhali telefón , mali sme celozávodnu dovolenku , keďže sme počas celého roku otvorení či je piatok , sviatok, tak Vianočné sviatky a Silvester sme všetci s rodinami. Tá mačka neuhynula preto, že my sme nedvíhali telefón a kolegyňa nevedela aké atb má pichnuť / technicky tie sú tu druhoradé mala v sebe atb čo fungujú 14 dní pani o tom vedela / jej zranenia boli vážne a rozsiahle a majiteľka bola upozornená na kritický stav. Ad účet, ponúkame ho každému klientovi , ale ak ho nechce ,tak ho nevytlačíme /je deprimujúce keď vytlačíte klientovi lekarsku správu aj učet a večer pri upratovaní ho nájdete v koši na odpadky/. Viem sme povinní, ale ...Chcel by som len poprosiť aby prispievatelia brali do úvahy aj fakty a celú pravdu a snažili sa byť objektívni. /Dana 7 si asi neuvedomuje , že takými vyjadreniami poškodzuje obchodné meno f. UNi-Vet s.r.o. moje profesné meno, a ...
doky
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod mvd » Pia 14.09.2012 9:31

barobaro píše:
drobculik2 píše:Svagrik je lol ale nevedela som to...kamoska vravela ze bol v Prahe na neakej klinike on sa tym aj chvalil...ale nepochvalil sa tym ze tam robil len asistenta pri operacii....no maaam na toto smolu on doklad dava len zriedka ukazal mi len cenik na PC a potom zhrabol prachy....uz tam ani nepachneme...nikomu to neodporucam no niekto je s nim nad mieru spokojny no JA nie :nie: ....ockovat sme boli aj tento rok uz u babinskeho je jedinecny a rozumie sa a vie poradit to ocenujem najviac....je to PAN VETERINAR i ked o nieco drahsi ale za kvalitnu pomoc sa plati..dufam ze nas nic nedonuti ist na neake vysetrenia okrem ockovania...
ruza143: nevies o neakom cvicaku v LV potrebovali by sme uz nieco zo sebou robit...pokial viem ja ziaden nefunguje.. :ua:

uplne s vami suhlasim,svagrik neni veterinar.mne osobne kvoli nemu uhynuli steniatka, lebo odmietol robit okamzity cisarsky rez, aj ked videl ze uz su steniatka v porodnych cestach,sucku napichaval vyvolavackami a s tymi gramblavymi rukami to steniatko silou mocou vytahoval, a ked mu to neslo tak sa na to vykaslal a prave tym, ze to robil takto "odborne" to steniatko zadusil este vnej.aj dalsie takto dopadli co este mohli zit.odovodnoval to tym ze on bez sestricky cisarsky rez robit nevie ,ze sestricka je niekde prec ,aj ked sme sa mu aj ponukli ze mu pomozeme,tak nechcel ,ze vraj to musi byt odborna pomoc.aka je to uz odborna pomoc steniatka poutierat,vycistit hlieny ,nehovorim aj to treba vediet, ale on sa ma v prvom rade postarat o to, aby neohrozoval zivot a zdravie sucky a samozrejme steniat. mal urobit to, o co sme ho ziadali.mal nam hned povedat, ze cisarsky robit nebude, ze to nevie a neklamat ludi, ze ake sluzby on vie, akurat tak peniaze tahat.boli by sme hned isli inde a aj sme potom isli .pani doktorka spravila okamzite cisarsky, ale uz sa jej podarilo zachranit len jedno steniatko.a robila ho bez sestricky sikovne bez problemov .velmi bola rozhorcena nad pristupom a odbornostou tzv.veterinara svagrika,mne pripadal ako keby sa vyzival nad trapenim toho zvierata, a pritom navonok vyzera aky chapavy dobracisko,milo rozprava az sladko, ale pod tou maskou je pravy opak.okuliare a plast este nerobia doktora takto to vyzera, ked panca vystuduje za doktora, ked ho to nebavi lebo aj doma su doktori.nikdy svagrik ani len preventivka.mimochodom steniatok bolo 5 ostalo 1.


Vazena pani H. ked som sa pozrel na Vas clanok,a potom do zdravotnej karty, tak su len 2 moznosti, bud ste utrpeli vazne zranenie hlavy a doslo u Vas k strate pamati, alebo druha, podla mna pravdepodobnejsia moznost je ze si rada vymyslate.

Zabudli ste napisat, ze prve stena Vam uhynulo este doma, pricom ste nezodpovedne nechali fenku vo vysokom stadiu gravidity bez dozoru. A nasli ste velke stena rano uz mrtve.

To ze Vam nemozem pomoct ohladne cisarskeho rezu a doporucenie ist na najblizsie pracovisko, bola prva informacia ktoru ste odo mna poculi, este skor ako ste prekrocili prah ambulancie. Siel som Vam to osobne oznamit na parkovisko hned ako mi majitel zvierata ktore som dooperoval oznamil, ze tam niekto caka v aute s rodiacou fenou.

Rovnaku informaciu by som Vam povedal aj do telefonu, keby ste mali tolko dovtipu a zavolali mi predtym nez ste prisli
(hoci na dverach v čakarni, na vizitke aj web stranke je zdoraznene doporucenie objednat sa) .

Dovodom prečo som cisársky rez nemohol vykonat nebola len nepritomnost vyškoleného personalu, nakolko setra musela hned po ukonceni naplanovanej operacie odcestovat. Hlavny dovod bol ten, ze som mal na infuzii jedneho pacienta po operacii a subezne sla infuzia aj druhemu psovi, ktorych som ich nemohol nechat na taky dlhy cas bez dohladu.

Nespomenuli ste, preco ste, pre mna z nepochopitelnych pricin cakali desiatky minut pred mojou ambulanciou,
hoci ste si precitali na mojich dverach velky oznam ze prave operujem a pritom len v okruhu 5 km pracuje desiatka kolegov veterinarov.

Nemam cas citat vymysly na forach, ale upozornil ma na to prave klient ktory cakal pred ambulanciou s Vami a pocul to, co som Vam vravel a poculi to aj vsetci klienti co cakali v cakarni.

Zabudli ste hlavne spomenut, ze osobne vy sami ste ma prosili aby som fenku aspon vysetril ked uz nemozem spravit cisarsky rez, hoci ja som Vam navrhoval, aby ste bezodkladne odisli na najblizsie veterinarne pracovisko.
Pocas tohto vysetrenia som nasiel v porodnych cestach pridusene stena, ktore som po par minutach vytiahol, ale uz nedychalo, mohlo byt kludne mrtve uz nielko hodin, lebo vy ste si dovtedy nevsimli ze by fene odtiekli nejake plodove vody.

Zabudli ste tiez dopisat, ze ked som robil sono pred vašim odchodom, tak tam boli pravidelne fyziologicke srdcove aktivity plodov, a taky pocetny uhyn aky spominate, byva normalne ked sa robi cisarsky rez v garazi, na kuchynskom stole, alebo bez vyskoleneho personalu...
mvd
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod Baarbora » Uto 02.10.2012 15:33

mvd píše:Zabudli ste tiez dopisat, ze ked som robil sono pred vašim odchodom, tak tam boli pravidelne fyziologicke srdcove aktivity plodov, a taky pocetny uhyn aky spominate, byva normalne ked sa robi cisarsky rez v garazi, na kuchynskom stole, alebo bez vyskoleneho personalu...


Mne zas príde zvláštne zhadzovať iných doktorov len preto, lebo Vás nasr.l pacient. Aj to o niečom svedčí.
PS, skúsenosti s tímom tejto ambulancie mám dobré, rovnako aj referencie, ale toto ma trochu zarazilo.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod dana7 » Pia 02.11.2012 18:40

doky píše:Dobrý den, dana 7, chcel by som reagovať na Váš príspevok z 27.04.2012, tá mačka mala priestrel dutiny brušnej, bola u nás hospitalizovaná, vyplachovali sme jej z brušnej dutiny hnisavo- krvavý infekčný obsah/ ten mimochodom vzniká cca5-7 dni t.j. staršie zranenie v bruchu = sepsa /, mala rozsiahly zápal pobrušnice a zlyhávali jej obličky , pani sme o všetkom informovovali, aj o liečivach , ktoré mala podané / atb na 14 dní/ . To , že sme daný projektil našli, to že sme daný úkon neučtuvali / mačka z ulice , nevakcinovaná a vyšli sme v ústrety, mala zľavu cca 50 eur/to už tu neuvádza nikto. To , že sme nedvíhali telefón , mali sme celozávodnu dovolenku , keďže sme počas celého roku otvorení či je piatok , sviatok, tak Vianočné sviatky a Silvester sme všetci s rodinami. Tá mačka neuhynula preto, že my sme nedvíhali telefón a kolegyňa nevedela aké atb má pichnuť / technicky tie sú tu druhoradé mala v sebe atb čo fungujú 14 dní pani o tom vedela / jej zranenia boli vážne a rozsiahle a majiteľka bola upozornená na kritický stav. Ad účet, ponúkame ho každému klientovi , ale ak ho nechce ,tak ho nevytlačíme /je deprimujúce keď vytlačíte klientovi lekarsku správu aj učet a večer pri upratovaní ho nájdete v koši na odpadky/. Viem sme povinní, ale ...Chcel by som len poprosiť aby prispievatelia brali do úvahy aj fakty a celú pravdu a snažili sa byť objektívni. /Dana 7 si asi neuvedomuje , že takými vyjadreniami poškodzuje obchodné meno f. UNi-Vet s.r.o. moje profesné meno, a ...



Tá mačka možno mala lieky na 14 dní, ale neprijímala žiadnu potravu ani nepila, koľko vydrží mačka bez vody a jedla ?
Do najbližšieho pracovného dňa ? Asi nie .... :(
Keď lekár nemôže zviera z určitého dôvodu ďalej liečiť tak snáď aspoň napíše sprievodný list, čo lieči, aké ma lieky a pod ... keď už sa vypínajú telefóny.
dana7
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod gabrievamfim » Štv 08.11.2012 16:00

Ja vám teda neviem, na Uni-vete som nebola dlhý čas, ale neverím, že by dr. Babinský hocijako zanedbal starostlivosť o choré zviera, či nechal svojich kolegov niečo okýchať. Napriek našej osobnej vzťahovej antipatii si myslím, že v týchto končinách je najlepší diagnostik a operatér široko-ďaleko.
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod Barboritta1905 » Štv 28.01.2016 8:13

Dobrý deň, ja by som len chcela pridať svoju skúsenosť ohľadom profesionality Dr. Babinského a jeho kolegov. Naša čivava spadla zo schodov tak sme išli hneď do ambulancie UNI-VET. Bola tam p. doktorka povedala nám že musíme prísť ráno pretože roetngen musí spraviť na lačno. Tak sme tam prišli ráno urobila roentgen samozrejme musela psa uspať. Povedala nám že si to riadne narazila ale že to nebude nič vážne že máme prísť na kontrolu o týždeň. Tak sme prišli o týždeň medzi zistili že spravili zlý snímok a musia to zopakovať. Takže ďaľšie uspávanie. Zistil že je to komplikovaná zlomenina a povedal nám to takým štýlom že to bude komplikovaná operácia ktorá sa nemusí podariť a bude musieť nohu amputovať. Takže náš pes bol zbytočne týždeň z takouto zlomeninou doma. Ale najhoršie bolo že jej to zaviazali. Zavolali nám že si pre nu po druhom roentegni môžeme prísť. Ked sme prišli bola ešte uspatá doma som zistila že jej zaviazali zdravú nohu a zlomenú ma vonku. To už bola posledná kvapka v pohári. Išli sme teda k doktrovoi Švagríkoví spýtať sa na názor a ten nás odporučil do Nových Zámkov ale upozornil nás že už to je dosť dlho zlomené a nemusí sa to podariť zoperovať. Na koľko zlomeniny sa maju riešiť hned max dva dni po. Ked sme prišli do Zámkov našťastie sú tam fakt profesionáli a dali jej nohu dokopy aj ked jej to museli znovu lámať pretože za ten týždeň sa jej tam už niečo pozrastalo. Takže toľko by som mala na p. Babinského ktorý sa hrá na ortopéda a kazí operácie poprípade odsúdi psa skôr než niečo skúsi.
Barboritta1905
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod Julgina » Ned 27.03.2016 17:36

Dnes, (veľkonočná nedeľa), som so svojou bišónkou potrebovala bezodkladné vyšetrenie, ktorú skolila náhla paralýza zadných labiek. UNI-VET Levice, mi odporučila moja sestra, Levičanka, ktorá so svojim psíkom, za dlhé roky, pochodila už hádam všetkých veterinárov v LV. Našu bišónku vyšetrila veľmi milá veterinárka dr. Alžbeta Filipová. Urobila rtg snímku, vysvetlila nám problém a nasadila liečbu. Psík dostal injekciu a lieky domov. Výborný prístup a profesionalita. Ambulancia dobre vybavená, prítomná bola aj ochotná asistentka. Už viem, kam by sme sa v prípade potreby vybrali aj v budúcnosti. :smile:
Julgina
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Levice - UNI-VET

Poslaťod Nika & Oskar » Pia 02.06.2017 11:59

Stará téma, ale nedá mi, niektorí z vás spomenuli skúsenosti so Švagríkom, toto sa stalo roky dozadu, a keďže už nebývam v Leviciach tak neviem či tam ešte vôbec je. No ale jedného dňa mi fenka len tak sedela pri nohách a len sa na mňa dívala, keď som si všimla že sa trasie. K tomu sa hneď pridalo vracanie a hnačka. Hneď sme volali Švagríkovi, fenku "vyšetril", ale skonštatoval len že asi zjedla niečo masté, pravdepodobne to bude pankreatitída a aby sme jej dali varené kura s ryžou. Ešte jej pichol injekciu proti zvracaniu a dostali sme aj lieky, ale už si presne nepamätám, aké lieky to boli. Nechcela ale nič jesť. Tabletky sme do nej tiež nevedeli dostať. Deň za dňom sa to len zhoršovalo, takto sme s doktorom a s injekciou pochodili ešte dva razy a fenka nám už hnačkovala krv. On len stále trval na tom že zjedla asi niečo masté, hoci my sme jej určite nič masté nedali. Nechcela ani vodu piť, čo sme jej do papulky vložili že to hádam prehltne tam len nechala stáť. Nechodila, nevládala stáť, nevedeli sme čo s ňou, a fenka nám takto uhynula.
Onedlho sme si vzali šteňa z útulku a možno len dva či tri dni prešli, začalo ráno vracať a hneď sa to rozvinulo do hnačky, v skratke to isté sa jej dialo ako našej uhynutej fenke. Utekala som s ňou k doktorovi, ale nič nové som sa nedozvedela, ten istý príbeh, akurát že jej stav sa po návšteve ešte zhoršil, načo sme sa dozvedeli z útulku že ostatné šteňatá sú na tom tak isto a po šteňa si prišli a zobrali ju k pánovi Babinskému, kde dostala infúzie a dozvedeli sme sa, že je v meste rozšírené parvo a šteňatá sa ním nakazili. Choroba u šteňaťa prebiehala ale neskutočne rýchlo. Bohužiaľ, čas, ktorý sme stratili u pána Švagríka zlými diagnózami a takmer žiadnym poriadnym vyšetrením sa podpísal na našom šteňati a noc po infúziách skoro ráno umrela :(
Ešte si len pamätám, že krákto pred tým ako moja prvá fenka ochorela sme boli u pána Švagríka na očkovaní a napila sa vtedy zo spoločnej misky na vodu pre psov v čakárni.
Dodnes si to vyčítam.
Nika & Oskar
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie