Cena očkovania

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: cena ockovania

Poslaťod Simqa » Ned 10.01.2010 14:14

odpoved pre meraja : samozrejme ze viem co to obnasa, ale v kazdom kraji sa ceny pohybuju inak. kym by v bratislavskom kraji zaratali za ockovanie 100E v prešovskom to moze byt aj o polovicu menej... mna zaujima len zakladne vakcinovanie... a mimochodom , nemam rada, ked sa niekto sprava ako najväcsi ochranca zvierat a o to vlastne sa nevie postarat - nevravim ze je to tvoj pripat ale krot sa... :smile:
Simqa
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: cena ockovania

Poslaťod margot » Ned 10.01.2010 20:17

meraja: ak smiem vedieť, prečo očkujete psíkov IBA proti besnote? Psinka, leptospiróza,... tie ochorenia ti neprídu dostatočne dôležité?
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: cena ockovania

Poslaťod twery » Pon 11.01.2010 0:11

no u nás(prešovský kraj) som platila ak si dobre pamätám platila okolo 16 eur.(kompletka plus proti besnote)
margot ja síce neviem z akého dôvodu tak robí meraja no trebárs u nás nájdeš možno piatich (podľa mňa aj to je veľa psov,ktorý by mali aj ostatné očkovanie čo i len raz v živote a poznám kopec psov,ktorý nemajú očkovanie ani proti besnote pretože "majiteľom" príde aj 5 eur ako horibilná suma :nie: :nie: :nie: .
Ak si niekedy mal rád nejaké zvieratko potom sú v tvojom živote tri dni na ktoré nikdy nezabudneš.
twery
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300

Re: cena ockovania

Poslaťod Amaguk » Pon 11.01.2010 0:28

Simqa píše:odpoved pre meraja : samozrejme ze viem co to obnasa, ale v kazdom kraji sa ceny pohybuju inak. kym by v bratislavskom kraji zaratali za ockovanie 100E v prešovskom to moze byt aj o polovicu menej... mna zaujima len zakladne vakcinovanie... a mimochodom , nemam rada, ked sa niekto sprava ako najväcsi ochranca zvierat a o to vlastne sa nevie postarat - nevravim ze je to tvoj pripat ale krot sa... :smile:

zakladna vackicnacia je u nas so zakona len besnota - a ta stoji ozaj len par supek
za nadstavbove ockovanie rataj okolo tych 15-20 Eur

mony píše:Tiež si myslím, že v sume 55 € musí byť zarátané aj niečo iné. Lebo suma samotného očkovania sa pohybuje v iných cenových rozmedziach. U nás v BA som tento týždeň nechala za kompletné preočkovanie vrátane odčervovacej tabletky a lysetky 24 €.

mony, a kde si bola ockovat? ja som minule u nas za komplet platila vyse 700 SK :hmm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: cena ockovania

Poslaťod camon » Pon 11.01.2010 13:22

ja som bola ockovat februar 2009 v DNV na radu Calwenky a tiez to bolo okolo 24 eciek, rok pred tym som bola dole v karlovke a za kompletku (prehnal ma tam na dva krat, najprv za besnotu a ze az o 2tyzdne na to sa da ostatne) som dala cca 1500SK :ua:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: cena ockovania

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2010 13:45

Amaguk píše:zakladna vackicnacia je u nas so zakona len besnota - a ta stoji ozaj len par supek
za nadstavbove ockovanie rataj okolo tych 15-20 Eur

Ja uz penim. Lebo naozaj, cena za vakcinu bestnoty je 1 Euro u nasho veta. Platim za ockovanie 17.90 :hmm:
Cena za infekcne vakcinu je 6.70 Eura, platba za vakcinaciu 21.90... Naposledy som bola davat ockovat v Bratislave :hmm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: cena ockovania

Poslaťod mony » Pon 11.01.2010 18:53

Amaguk píše:mony, a kde si bola ockovat? ja som minule u nas za komplet platila vyse 700 SK :hmm:

Zverland :smile:
Meddy, nápodobne. Tiež mám skúsenosť s klinikou na Adámiho, no keď mi zreferovali cenu 1.očkovania, skoro sa mi ciferníky pretočili :ach:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: cena ockovania

Poslaťod Simqa » Pon 11.01.2010 19:53

Amaguk, Twery díky za odpoveď už som si myslela, že sa jej nedočkám :smile:
Simqa
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: cena ockovania

Poslaťod margot » Pon 11.01.2010 21:24

twery píše:no u nás(prešovský kraj) som platila ak si dobre pamätám platila okolo 16 eur.(kompletka plus proti besnote)
margot ja síce neviem z akého dôvodu tak robí meraja no trebárs u nás nájdeš možno piatich (podľa mňa aj to je veľa psov,ktorý by mali aj ostatné očkovanie čo i len raz v živote a poznám kopec psov,ktorý nemajú očkovanie ani proti besnote pretože "majiteľom" príde aj 5 eur ako horibilná suma :nie: :nie: :nie: .


ja viem, aj u starkích na dedine je bežné buď žiadne, alebo iba očkovanie proti besnote. Iba ma to tak napadlo, keď meraja dávala do žalúdka simque, že si nevie spočítať, koľko ju bude stáť pes a sama ich ani plnohodnotne nenaočkuje. Ale nechcem rýpať :no:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: cena ockovania

Poslaťod Nelka09 » Sob 16.01.2010 19:43

8kaca8 píše:Keď bola SK mena platila som 500,- SK a teraz 20 Eur..
A za odčervenie 50,-SK


V NZ ma vyslo ockovanie 6 eur v septembri 2009 a odčervenie - prešla som sa do lekarne, kupila 1 tbl. Pratel za 0,60 centov, dala som štvrť tabletky (podla vahy psika). Vet si vypyta 50 Sk, no pekne. :pac:
Nelka09
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Most pri Bratislave

Re: cena ockovania

Poslaťod basuu » Pon 18.01.2010 0:10

Cerstva skusenost z Bajvetu: dnes som dala komplet vakcinu+besnotu, strihanie pazurov a odcervovacia tabletka, platila som 21 euracov. Na dverach je napisane, ze vakcina stoji 19eur, takze bud mi nieco nezaratal, alebo som dostala nejaku vypredajovu cenu :ha: /normalne platim za "manikuru" 3 eura/. Bennet minuly rok komplet vakcina ma vysla na 29 euro. Na Bajvete sa mi paci, ze sucastou vakciny je aj prehliadka psa - cize srdiecko, pluca, usi, oci, sliznice, zuby a plno otazok :jop:
Svetlo neprestáva byť svetlom, keď ho slepý nevidí...
Obrázok
basuu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 651
Bydlisko: Bratislava

Re: cena ockovania

Poslaťod SISI » Str 20.01.2010 10:47

nás očkovali: keď mal 2 mesiace 13€, 3 mesiace 15€, dnes 5 mesiacov čisto len besnota 8€
SISI
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: cena ockovania

Poslaťod renqa » Str 20.01.2010 11:05

Podaktorí máte riadne drahých veterinárov... :oo: :oo:
My sme boli prvý krát očkovať proti tuším psinke, leptospiróze a besnote, keď mal 3 mesiace. Platili sme 13 €, z toho 1 euro bola lyssetka. A druhý krát sme boli na preočkovanie, to sme platili nejakých 7 €.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3299

Re: cena ockovania

Poslaťod dana033 » Str 27.01.2010 20:32

Ja som bola dnes očkovať. Vyšlo ma to 13€ aj s lyssetkou :smile:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: cena ockovania

Poslaťod ariel » Pia 29.01.2010 18:23

my sme dali zaockovat proti borelioze a platili sme 23 €, zakladne nam pichal iny vet, ten bol lacny, cca 13 € za ockovanie, ale zase nam pichol vakcinu, ktorej sucastou nebola zltacka, tak tu nemame pich :ua:
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie