Cena očkovania

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Cena očkovania

Poslaťod jackieR » Str 09.12.2009 7:38

Ahojte...chcem sa opytat na prve ockovanie, zaplatili sme 55 EUR, nie je to nejak vela?
Su rozdiely v cenach u zvolenskych veterinarov? :au:
jackieR
Okoloidúci
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Zvolen-západ (Džungľa)

Re: cena ockovania

Poslaťod renqa » Str 09.12.2009 8:12

To je fakt nejak veľa. Malo by to stáť okolo 10-15 Eur. Aspoň u nás je to tak.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: cena ockovania

Poslaťod Marta.K » Str 09.12.2009 8:17

No to je ozaj veľa, ja som platila 13 € , to kde je taký drahý veterinár?
[img]<a href="http://www.images.dogforum.sk/viewer.php?file=jtjremeyocx78w4138gc.jpg"
Marta.K
Nováčik
 
Príspevky: 31

Re: cena ockovania

Poslaťod _Ema_ » Str 09.12.2009 12:34

Ja som platila 19 EUR, cena ockovania vratane tabletky na odcervenie. 55 EUR je naozaj vela.... :nie:
_Ema_
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: cena ockovania

Poslaťod mika » Štv 10.12.2009 0:20

A nebolo v tom aj konzultacia a riadne klinicke vysetrenie steniatka? Popr. odcervenie a dalsie...?
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: cena ockovania

Poslaťod Jannka » Štv 10.12.2009 0:25

jj mrkni na blocek co tam mas napisane.samotne zakladne ockovanie nemoze tolko stat.
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: cena ockovania

Poslaťod Simqa » Ned 27.12.2009 14:35

Plosíííím o radu. Neviete kolko stojí očkovanie psov+ odčervenie v Prešovskom kraji??? Chystám sa tam s mojím westíkom a nechcem zažiť šok.
Simqa
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: cena ockovania

Poslaťod adushiik4 » Ned 03.01.2010 22:35

No určite do tých 20€ max. 25 by si sa zmestiť mala...
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: cena ockovania

Poslaťod Samantha » Pon 04.01.2010 12:55

Ja som za šteňa a platila za očkovania :13,60 psinka, parvoviróza, infekčný zápal pečene, chrípka(2x) ...15,40 to isté plus leptospiróza... 21,34 všetko plus besnota
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: cena ockovania

Poslaťod meraja » Štv 07.01.2010 17:54

Jackie isto to nebolo len za jednu vakcinu.Keď boli štence našim sme dávali kompletky,teraz dávame už len proti besnote a to je cca 5€.Zajtra akurát ideme so všetkými štyrmi,to zas bude v aute :pac:
Keď sme Ikymu vybaavovali pas tak mu robila vyšetrenia,všetky očkovania a aj čip a platili sme v starých peniazoch okolo 2000Sk ale bloček sme nikdy nedostali :nwm:
Simqa píše:Plosíííím o radu. Neviete kolko stojí očkovanie psov+ odčervenie v Prešovskom kraji??? Chystám sa tam s mojím westíkom a nechcem zažiť šok.

Ty si kúpiš psa a ani nevieš čo to obnáša?Keby ti zarátala 100€ čo by si povedala?A ešte keď má pes úraz?Si myslíš,že mať psa je len tak?Je to dosť nezodpovedné.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: cena ockovania

Poslaťod rybka » Štv 07.01.2010 19:27

jackieR píše:Ahojte...chcem sa opytat na prve ockovanie, zaplatili sme 55 EUR, nie je to nejak vela?
Su rozdiely v cenach u zvolenskych veterinarov? :au:


ja som toľko platila za dvoch psov, takže bude tam zarátené určtite aj niečo iné :no:
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: cena ockovania

Poslaťod Monca » Pia 08.01.2010 23:17

55eur?? u ktorého veterinára si preboha bola! Ja som bola u Korpasa...a ak si dobre pametám, bolo to len okolo 15eur...aj menej...možno 13..napametám si...a v tom bolo viac chorob...a čo sa odčervenia týka, tá tabletka stojí len okolo 1eur :D
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: cena ockovania

Poslaťod taky » Sob 09.01.2010 19:11

No, u nás v Nitre som u dr. Kichi platila za našu malú 13€, a to ju celkovo prezrela, zaočkovala, odčervila + za to, že bola dobrá a nekňučala, dostala od nej zadarmo kostičku mentolovú :lol: Ako tak pozerám, tak to sme ešte celkom lacno obišli...
Obrázok
taky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 240
Bydlisko: Nitra

Re: cena ockovania

Poslaťod Kača » Sob 09.01.2010 22:04

Keď bola SK mena platila som 500,- SK a teraz 20 Eur..
A za odčervenie 50,-SK
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: cena ockovania

Poslaťod mony » Sob 09.01.2010 22:08

Tiež si myslím, že v sume 55 € musí byť zarátané aj niečo iné. Lebo suma samotného očkovania sa pohybuje v iných cenových rozmedziach. U nás v BA som tento týždeň nechala za kompletné preočkovanie vrátane odčervovacej tabletky a lysetky 24 €.
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie