Cena očkovania

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: cena ockovania

Poslaťod ZdenulkaM » Štv 22.04.2010 20:23

pre larami a kde davas ockovat?
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: cena ockovania

Poslaťod larami » Pia 23.04.2010 14:37

U nas Medzilaborciach :smile:
pre Laru Prosba psa´´ bud v mojich ťažkých chviľach vždy so mnou.S Tebou je pre mna všetko ľahšie. ´´Obrázokza Dúhovým mostom 01.02.2010
larami
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 782
Bydlisko: Snina / Wien AT

Re: cena ockovania

Poslaťod adushiik4 » Štv 29.04.2010 22:30

Mna by nezaujimala cena očkovania, ale to že viem o psíkovi , ktorý má 2 roky a keď ide na očkovanie po roku, dostane vakcínu pre puppy.. chcem sa spýtať prečo? Je to " normálne " ? Ovlyvnuje to nejak učinok vakcíny, či nie?
Dakujem za odpovede :smile:
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: cena ockovania

Poslaťod Rehssi » Pia 30.04.2010 6:10

Adushiiik sice neviem preco, ale je to tak v poriadku. Studovala som pribalove letaky dvoch roznych ockovacich vakcin pre steniatka a na oboch bol postup- stena zaockovat, za 2-4 tyzdne preockovat a za rok opakovat jednou davkou Puppy.

A k teme- MVDr Branuner- Polianky chce za infekcne choroby - jedna ockovania davka pre steniatko 18,55€ a v Bajvete 16,30€. Obe by uz mali byt s aj s prehliadkou.
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: cena ockovania

Poslaťod larami » Pia 30.04.2010 7:41

adushiik 4 myslím ,že sa nemusíš báť tuším chodíš k Vargovi ,nie :no: a ja som si tak trochu sondovala a mám len tie naj referencie a aj vlastnú skúsenosť tak isto vie čo robí .Tak sa nebojaj :hi:
pre Laru Prosba psa´´ bud v mojich ťažkých chviľach vždy so mnou.S Tebou je pre mna všetko ľahšie. ´´Obrázokza Dúhovým mostom 01.02.2010
larami
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 782
Bydlisko: Snina / Wien AT

Re: cena ockovania

Poslaťod adushiik4 » Pia 30.04.2010 8:03

larami ak si všimneš, nehovorím o svojom psíkovi :) samozrejme, pokiaľ by sa jednalo o môjho, tak to mám zistené, kedže áno chodím k Vargovi a tie otázky čo ja dávam :heh: preplachnem im žalúdky :D minule mi musel rozkladať prečo veterinari očkujú rôzne proti borelioze..a ako očkuju oni a čím :pac: :heh: no čo, musím byť predsa informovaná, ale nemôžem povedať nič zlé, kedže mi to pekne vysvetlil..
No ale to bolo trocha OT. K veci, kamoška nechodí k nemu a ok, aj keby bol psík po roku zaočkovaný tou puppy, ale on už je druhý rok zaočkovaný puppy.. čiže už 3tí krát...
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: cena ockovania

Poslaťod Natalia a Biff » Ned 09.05.2010 11:54

u nás v Levoči očkovanie besnota + Hepatitída, Leptospira atď aj s prácou 12 eur.
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: cena ockovania

Poslaťod Domča » Štv 20.05.2010 15:52

U nás v SNV som s veterinármi totálne skončila, možno besnotu pôjdem pichnúť veľkým sem, no s malím sme začali chodiť do PP, na počudovanie ma to vyšlo lacnejšie ako v SNV. Za besnotu ( + kotercový kašel a neviem čo všetko sa tam dáva) + čipovanie s vystavením pasu ma vyšlo na 38,40 €. "pán doktor" Korim (snv) chcel odo mňa len za čipovanie + vystavenie pasu 33 € .......... a keď som uňho dávala očkovať každoročnú kompletku veľkých psov, tak chcel 18 € za každého.

A po tom ako mi skoro odyšla moja fena po nevydarenej sterilizácii :plac: ( nežrala, bola nervózna, útočila na mňa, rozpadli sa jej vnútorné stehy, dostala infekciu - čiže musela podstúpiť ďalšiu operáciu, po ktorej mi účtoval už "len" lieky za 1500 SK a z operácie, čo mala stáť vtedy okolo 3000 sk sme zaplatili 5500 sk), po tom ako sme skoro prišli o babkinu fenečku :plac: ( chodila som za ním s tým že si vylizuje pošvu a že nechce žrať, tak jej len pichal inekcie že šak ona začne žrať, kým nešiel na dovolenku a jeho kolegiňa zistila že má taký zápal maternice že do 2 dní by nám odyšla), a po tom ako kamoškinej fene pri čistení zubného kameňa odrafkal 6 zubov u mňa skončil na plnej čiare..... toto sú len tie závažnejšie kixy, nad tými drobnými sa nerozčuľujem............ :hmm:

A tak som začala chodiť do popradu a myslím že nemám čo ľutovať, prístup úúúplne že úžasný, vedia poradiť, porozprávajú sa v kľude, vysvetlia, psík z nich nemal stres (keď nerátam tie 2 inekcie) a prosto super.......... a vybavenie majú tiež pekné........ takže u nás zabodoval MVDr. Pavol Jurčo :jupi: :winner:
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: cena ockovania

Poslaťod Domča » Štv 20.05.2010 15:56

a ešte k tomu Popradu, v tých necelých 40 € bola zahrnutá aj kompletná preventívna prehliadka :)
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: cena ockovania

Poslaťod Kača » Štv 20.05.2010 15:59

Natalia a Biff píše:u nás v Levoči očkovanie besnota + Hepatitída, Leptospira atď aj s prácou 12 eur.


U NÁS 23 (!!!) EUR :rip:

"pán doktor" Korim (snv) chcel odo mňa len za čipovanie + vystavenie pasu 33 € ..........


U nás je toto za 40 :ach:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: cena ockovania

Poslaťod adushiik4 » Pia 21.05.2010 13:45

No mňa by ešte aj 40 "potešilo" .. u nás za čipovanie je 50€ za pas neviem.. neviem či to sa berie spolu alebo osobitne.
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Cena očkovania

Poslaťod Barusqa » Sob 23.10.2010 13:41

ahojte..chcem sa opýtat na prve očkovanie proti benoste sa ide v 6.mesiacoch nie? lebo mne to dako divne zaznačila veterinatka na novembera to už bude mat 7mesiacov...a ešte sa chcem opýtat aka bude cena cca? som z Ba...a chcem sa opýtat na prihlasenie psíka to je tiež od 6mesiacov že? viete mi niekto ohladom toho poradit všetko okolo...dakujeeeem
Barusqa
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Cena očkovania

Poslaťod ZdenulkaM » Sob 23.10.2010 13:43

pojdes na urad v tvojej mestskej casti a prihlasis sa a hotovo :no: ockovanie besnotu mu mozes aj teraz dat pichnut cena do 20 eur :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Cena očkovania

Poslaťod Barusqa » Sob 23.10.2010 13:51

lenže problem je to že ja nemam trvale bydisko v blave ale inde...tak možem dat aj prechodne v blave...?
Barusqa
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Cena očkovania

Poslaťod ZdenulkaM » Sob 23.10.2010 13:57

to neviem ale chod sa spytat :no: aôebp tam kde si najviac sa zapis :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie